07.08.09 U Cyrila - část I.

8. srpen 2009 | 09.09 |

Koukám na fotky, jsem plná dojmů (tohle včera do éteru padlo nejméně 69x) a říkám si, co všechno vám prásknout a co držet pod pokličkou. efsmích Není to lehké. Začnu tudíž cestou, ju?

Do Prahy jsem já auto řídila naposledy 3.9.03, a to do T-Mobile Arény na koncert Linkin Park, kam jsem tehdy jela s Katkou. Byl to úžasný zážitek, neb jejich hudbu miluju, a Chester stál při jedné písničce metr od nás. Ale zpátky k té jízdě po Praze. T-Mobile Arénu jsem tehdy našla, zřejmě nějakým zázrakem, úplně bez problémů. Ovšem vymotat se z Prahy v noci, byl pro mě nadlidský výkon. Byla jsem v Praze co by řidič tenkrát poprvé! efsmích  Bloudily jsme, ale jak vidíte, hlady nezhynuly a domů trefily.

Představa jízdy pražskými ulicemi, bok po boku s šílenými řidiči, se mi ani kapičku nezamlouvala a ve skrytu duše své jsem tudíž doufala, že jsem děti vychovala správně a jedno z nich se mnou prostě pojede. Katka dnes odjíždí na dovolenou, bylo mi jasné, že bude chtít asi balit, nakoupit co je třeba, a že se mnou pojede jen, pokud nekývne Filip. K mé radosti Filip přikývl, a nejen že se mnou do té Prahy jel, on i řídil.

Po maličkém zakufrování a jedné totálně ucpané křižovatce (Pražané prominou, ale jste fakt praštění řidiči), jsme hospůdku "U Cyrila" našli. Našli. A v ní stoleček. Na stolečku cedulička "pise.cz". A nikde nikdo. Nedalo mi to a své zhuntované tělo jsem tedy ohnula a jukla pod stůl. Ano! Správně. James003 a Furie, obě totálně namol, chrněly jako miminka pěkně pod stolem. Nééé. efsmích Teď opravdu lžu! Au. Au. Holky, nebijte mě. Já už budu hodná. anděl

Pokračování během dne! egmrká okem


Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: 07.08.09 U Cyrila - část I. furie 08. 08. 2009 - 21:33
RE: 07.08.09 U Cyrila - část I. newold 17. 08. 2009 - 15:59