Když se vítr otočí, napráší nám do očí

20. říjen 2009 | 15.25 |

Manžel štípne ženu do zadku a říká: "Kdyby sis to nechala zpevnit, tak bychom nepotřebovali stahovací kalhotky." Pak ji štípne do prsou a řekne: "A kdyby sis nechala zpevnit tohle to, tak bychom nepotřebovali podprsenky."
Manželka se naštve, chytne muže za penis a křičí: "A ty, kdyby sis nechal zpevnit tohle, tak bychom nepotřebovali zahradníka, listonoše, instalatéra, ani tvýho bratra!"

-o-


krasni_625Manželský pár je doma a očekává návštěvu. Muž ale stále běhá ve slipech, tak mu žena říká: "Prosím tě obleč se už, za chvíli je návštěva tady."
Muž jen spokojeně na to: "Já jsem schválně ve slipech, aby viděli, jak jsem hubený, protože mi nechceš vařit".
Žena flegmaticky: "Víš co, sundej si i slipy, aby viděli, proč ti nevařím..."

-o-

Kamarádka se kamarádce svěřuje, že dostala od milence krásný zlatý prstýnek. Bojí se ho ale nosit, protože má žárlivého manžela. Kamarádka jí poradí: "Až půjdete s manželem a se psem do parku na procházku, tak dělej, žes ho tam našla."
Stane se. Manželka jde s manželem a psem na procházku do parku a šikovně prstýnek pohodí. Pak se sehne a říká: "Hele Karle, já našla krásný prstýnek. A je celý zlatý a má i kamínek." Nasadí si prstýnek na ruku a říká: "A on mi i padne." Manžel na ni kouká a říká: "To máš štěstí. Já tuhle našel za postelí trenýrky a byly mi malý."

-o-

Jaký je rozdíl mezi přítelkyní a manželkou?
Asi 30 kg.

Jaký je rozdíl mezi přítelem a manželem?
Asi 30 minut.

Jaký je rozdíl mezi manželem a psem?
Pes má po roce pořád radost, když vás vidí.Zpět na hlavní stranu blogu