Silvestrovské Švandičky

31. prosinec 2009 | 12.00 |

Poslední den v roce nás i televize krmí vtípky, přebrepty, různými trapasy, veselými historkami, písničkami. Dovolila jsem si tedy i já přispět švandičkami švestičkami z naší zahrádky. Popravdě, kompostem... Humor je přece solí života! ebmrká

Pěkný den, Prdelky moje!

sn1

Mladík sedí s přítelkyní v parku a prosí ji, aby se s ním milovala, ale ona to nechce. Po dlouhém přemlouvání mladík říká: "Prosím Tě! Strčím ti ho tam jen napůl." To už dívka svolí a říká: "Dobře, ale určitě jen napůl ... slib mi to!" Mladík to slíbí, nato se vrhne na dívku a strčí jí ho tam celého. Dívka si to moc užívá a přikáže mu: "Strč mi ho tam celýho! Strč ho tam celýho!" Mladík je zahanben, leč pro záchranu situace pohotově řekne: "Ne, ne, slib je slib!"

sn1

Na sídlišti v Chánově vlivem úniku plynu v pondělí v deset hodin dopoledne vybuchne panelák, ve kterém bydlí devatenáct rodin cikánů a jedna rodina bílých gadžů. Všichni cikáni zahynou pod troskami, jenom bílí gadžové přežijí. Pozůstalí cikáni z okolních paneláků jsou tímto jevem natolik rozrušeni, že uspořádají před budovou Městského úřadu demonstraci a požadují vysvětlení od šéfa záchranného sboru, jak je možné, že všichni cikáni v baráku zařvali a bílý kurvy přežily!
Šéf záchranného sboru jim to vysvětlil: "Kdyby jste všichni chodili do práce jako ty "bílý kurvy", tak se vám taky nic nestalo!"

sn1

Pepíčkova sousedka porodila chlapečka. Ten se ale narodil bez uší. Sousedka přivezla malého synáčka domů a pozvala na návštěvu Pepíčkovu rodinu. Před tím, než šli na návštěvu, si tatínek zavolal Pepíčka a povídá mu:  "Jestli se zeptáš, proč nemá uši nebo o uších jenom cekneš, dostaneš takový výprask, jaký jsi nezažil!" Pepíček to pochopil a vyrazili.
Když se Pepíček podíval do postýlky povídá: "Jé, to je krasné miminko." Sousedka se zaraduje a povídá: "Děkuji Pepíčku, jsi moc hodný." Pepíček pokračuje: "A má moc krásné palečky, a kouzelný malý nosánek, a krásná očička." Sousedka na to: "Ty jsi ale zlatíčko, Pepíčku." "A vidí dobře?", ptá se zase Pepíček. Sousedka na to: "Doktor povídal, že je 100% šance, že zrak bude mít v pořádku." Pepíček se ušklíbne: "Tak to je fajn, protože kdyby potřeboval brejličky, byl by dost v prd*li..."sn1Stojí takhle na Eiffelovce Francouz, Američan, Čech a cikán. Najednou Amík začne z ochozu vyhazovat štosy bankovek a říká: "My v Americe toho máme spoustu". Po něm přijde Francouz a začne z ochozu vylívat litry a litry vína a říká: "My  tady ve Francii toho máme spoustu." Cikán se s obavou v očích podívá na Čecha a špitne: "Teď jen doufám, že tě nenapadne taky nějaká píč*vina..."

sn1

P.S. To není všechno! ebmrká Den je dlouhýýý...


Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Silvestrovské Švandičky crazywoman 31. 12. 2009 - 15:25
RE: Silvestrovské Švandičky crazywoman 31. 12. 2009 - 15:27
RE(2x): Silvestrovské Švandičky newold 31. 12. 2009 - 15:47