V nouzi poznáš hypotéku

31. leden 2010 | 10.55 |

První den si sbalila všechny osobní věci do krabic a kufrů.

Příští den si zavolala stěhováky, aby jí věci odvezli.

Třetí den si naposledy sedla ke stolu v krásné jídelně, zapálila si svíčku, pustila si klidnou hudbu a pochutnala si na kupě krevetek, kaviáru a lahvičce vína. Po večeři naposledy navštívila každý pokoj v domě a do každé tyče na záclonu vložila napůl snědenou krevetu namočenou v kaviáru. Pak uklidila kuchyň a odešla.

Krátce nato přišel manžel se svou novou přítelkyní a byli velmi šťastní.

Po několika dnech začal dům pomalu, ale nepříjemně páchnout. Vyvětrali, vyčistili koberce, prohledli otvory jestli tam není mrtvá myš. Nakonec vyměnili koberce, vymalovali, všude rozložili vonné věcičky. Nic nepomohlo, přátelé je přestali navštěvovat, služebná odešla, opraváři odmítli přijít do domu... Nezbývalo, než dům prodat.

Po měsíci o dům stále nikdo neměl zájem a  odmítla s nimi pracovat i realitní kancelář. Konečně si museli vzít vysokou  půjčku a koupit jiný dům.

Bývalá manželka zatelefonovala a ptala se, jak se  daří. Soucitně vyslechla ságu o smradlavém domu. Taky podotkla, že se jí po  tom domě velmi stýská, a byla by ochotna snížit částku, na kterou má podle  rozvodového řízení nárok, výměnou za ten dům.

Manžel si uvědomil, že jeho  bývalá žena neví, jak moc ten dům smrdí. Vycítil příležitost a svolil prodat jí ho za desetinu toho, jakou měl dům hodnotu, za podmínky, že podepíše  veškeré papíry hned ten den. Žena souhlasila, během hodiny manžela navštívil  právník s podepsanými papíry.

Po týdnu bývalý manžel se svou novou  přítelkyní s úsměvem na tváři sledují stěhováky, jak jim balí zařízení ...včetně těch záclonových tyčí.


P.S. Článeček mi přišel e-mailem a je přednastaven, neb včerejší snooker nedopadl dobře a já mám náladu pod Alíka. Ronnie prohrál 4:6 ... Fňuk.


Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: V nouzi poznáš hypotéku coro®pise.cz 31. 01. 2010 - 11:22
RE(2x): V nouzi poznáš hypotéku james003®pise.cz 31. 01. 2010 - 13:34
RE(3x): V nouzi poznáš hypotéku coro®pise.cz 31. 01. 2010 - 22:50
RE(4x): V nouzi poznáš hypotéku valach 01. 02. 2010 - 12:25
RE: V nouzi poznáš hypotéku nena 01. 02. 2010 - 12:23
RE: V nouzi poznáš hypotéku arielle®pise.cz 01. 02. 2010 - 15:45