Vrána k vráně sedá, bledá tvář je hledá

1. březen 2010 | 22.22 |

Děkuju za zprávičky. Nepíšu, protože na vás nechci přenášet svoji negativní náladu. Stojí to za, hmm, vlastně nestojí. Už dlouho jsem penis neviděla stát. Ani viset. Prostě, už dlouho jsem neviděla penis!

Ano, můj milý Coro, na nic jiného než na ten sex, nemyslím. 

Ba ne, jsou to jen mimikry. Dnes jsem v práci celý den (už kolikátý) seděla nad rozpočtem a rezignovaně prohlásila, že si někde půjčím pistoli a prostřelím si hlavu. Situace je šílená. Po dvaceti letech praxe nedokážu dát rozpočet dokupy. Nedokážu. Neb nemám z čeho.

Ale nasliňme prst a ... ale né, to né ... jen otočme list!

Nedávno jsem si koupila knížku Jméno je váš osud. A protože jsem hračička, samozřejmě jsem se hned vrhla na jména, která mám denně na očích srdci. Pro dnešek vám opíšu jen některá, ju? Budete-li ale chtít jméno konkrétní, nedělá mi problém, opsat další. Stačí si o něj napsat do komentáře.

P.S. Schválně - sedí to na vás? Na mě jako prd*l na hrnec!

Alena

- živočišná, materialistická, plná pokušení a zvědavosti. Zároveň ale toužící po rodině a samostatnosti. Bytosti, které jsou okolo ní, si přivlastňuje, přikazuje neopouštět ji. Pokud se tak stane, toto jméno se dost trápí. Vhodné pro všechna znamení kromě Lva a Kozoroha.

Alexandra

- je čistě materialistická. Dívka s tímto jménem bude praktická, pokud nebude zrozena v Beranu či Blížencích, bude i spořivá. Jakým životem začne, takovým se bude ubírat celý život. Pro toto jméno je velmi důležité dětství.

David

- velmi silná osobnost, kterou nikdo neporazí. Vládne Merkur, který přidává na chytrosti, Měsíc na citu a opět se spojuje v chytrost. Vhodné pro všechna znamení.

Filip

- učenlivý, bystrý, s karmickou zátěží. Je nutno v něm pěstovat pojem duchovna. V mládí a středním věku velká příchylnost k ženám (mohu potvrdit!). Ambiciózní, cílevědomý, rychle chápe a dovede z každé situace pro sebe vytěžit maximum. Životními zkušenostmi zmoudří. Většinou má hezkou tvář a sex-appeal, takže je neodolatelný. Vhodný pro všechna znamení.

Hana

- věčná pokušitelka, nevyhýbá se v mládí mužům, je společenská a zároveň introvertní. Své nitro neodhaluje ze zásady. Královna rychlých rozhodnutí. Ochutnavačka života. Ve Štíru maximální svůdnice, v Raku dobrá matka, ve Lvu divoška, někdy intrikánka. V Blížencích nervní a uzavřená. Povolání si vybírá taková, kde může pracovat s lidmi nebo pro lidi. Vhodné jméno pro všechna vodní znamení.

Helena

- cílevědomá, sledující své osobně niterní zájmy. Své plány dotáhne vždy do konce. Vhodné pro Býky, Panny a Kozorohy.

Irena

- karmická zátěž, ze které může pomoci jen síla ducha. Vylepšit by ji mohlo příjmení a datum narození. Jméno se velmi opírá o blízké osoby a rodinu. V mnoha případech není štěstí v osobním životě a mnohdy ani v zaměstnání.

Jiří

- toto jméno je velmi zvláštní. Zde bojuje nervozita s osobností uvnitř. Nevhodné ve Štíru, ve Vahách a v Kozorohu. Naopak Ryby, Lev a Beran, možná i Vodnář tuto osobnost mohou vynést velmi vysoko. Všem Jiříkům doporučuji: Klid, váš intelekt zvládne každou situaci.

Kateřina

- většinou velmi učenlivá, inteligentní a v mnoha znameních skromná. Najdou se však i výjimky, vychytralé nebo velmi arogantní. Ale vždy je to póza, která se jim nakonec nevyplatí. Ty inteligentní Kačenky svou káru života opravdu někam dotáhnou. Mají bohužel karmickou zátěž, takže u obou druhů Kateřin je slabší zdraví a k rodinnému životu se dostávají až kolem třiceti let.

Lenka

- opět karmická vibrace. Lenky nemají jednoduchý a šťastný život. Je jen velmi málo světlých výjimek, a to musí mít opravdu hodně dobré datum narození. Největší problém může být v milostných vztazích. Když vztah náhle končí, Lenka se ptá proč. Proč? Protože máš, holka, špatnou vibraci. Přestože je jméno velmi rozšířené, přemýšlejte, zda ho svému dítěti dáte.

Milan

- jméno s obrovskou vnitřní silou, která dokáže při nepříznivé konstelaci způsobit více problémů než užitku. V ohnivých znameních je Milan vůdce lidu, rodiny. Běda, kdo ho neposlechne! Potom nastupuje despotismus a čirý vztek.

Miroslav

- oblíbený, zvláště u žen, nadaný, hůře přizpůsobitelný pro rodinný život. S Miroslavem nemanipulovat v síle a v příkazech. Vždy jen po dobrém! Potřebuje hodně chválit, potom z něj dostanete maximum všeho dobrého. Velmi nadaný a učenlivý. Při špatném zacházení nastanou ovšem problémy s jeho osobností.

Patrik

- individualista. Práce pro druhé ho většinou zcela pohlcuje. Obrácený Mars s Plutem ho řadí mezi osobnosti, které mají většinou problém vyznat se sami v sobě. Žení se později.

Pavel

- jméno citové, avšak s horším vnitřním přizpůsobením. Pavlovi se hůře říká "mám tě rád", i když to tak cítí. Pavel nebojuje o místo na slunci, ale o slunce v sobě. Ženy by měly tento fakt respektovat. Pavel může být i dost neurotický, protože mu dělá potíže vyznat se ve své duši.

Radek

- šťastné jméno, většinou se jeho osud vyvíjí příznivě. Inteligentní, ambiciózní a stálý. Kromě znamení Štíra a Kozoroha je vhodné pro všechna znamení. Radek je pracovitý, zodpovědný, jako přítel naprosto bezkonkurenční. Každému člověku bych přidělila jednoho Radka, kdybych měla tu moc.

Renáta

- stálá citlivost a boj s ní. Renáta může být velmi uzavřená, někdy příliš tvrdá a tvrdohlavá, čímž si sama ztěžuje život. Nedoporučuji v Kozorohu, Štíru, Býku, Rybách, ani ve Lvu. Trochu vyrovnává její situaci znamení Vah a Vodnáře, v nich si může uvědomit své pro i proti. Její život je stálý boj o štěstí.

Simona

- Simoně život přináší spousty změn, je materialistická, hezká. Krásu jí dala do vínku Venuše. Jako osobnost v životě dokáže víc než ostatní jména. Změny jsou její život. Měla by se vdávat bohatá a vybouřená, jinak nebude spokojená.

Tereza

- bojovnice, ovlivněna Měsícem, obráceným Marsem a Plutem, což někdy způsobuje vnitřní rozporuplnost. Tereza je vždy individualistka a při dobré souřadnici s příjmením z ní může vyrůst osobnost. Většinou je introvertka, která otevře své srdce jen těm nejbližším. Vhodné jméno pro všechna znamení. Tereza se dokáže pohybovat s grácií ve všem a za co v životě chce bojovat, záleží plně na jejím rozhodnutí.

Zuzana

- proměnlivá, materialistická, občas i mateřská. Vhodná povolání jsou ta, kde se něco děje. Zuzana nesnáší monotematickou práci. Má málo přátel, ale když už někoho přijme, je dobrá kamarádka.

Čerpáno z knihy "Jméno je váš osud" od Camily Karolinss.Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Vrána k vráně sedá, bledá tvář je hledá james003®pise.cz 01. 03. 2010 - 23:13
RE: Vrána k vráně sedá, bledá tvář je hledá psycho-masarka®pise.cz 01. 03. 2010 - 23:13
RE(2x): Vrána k vráně sedá, bledá tvář je hledá valach 02. 03. 2010 - 01:06
RE(3x): Vrána k vráně sedá, bledá tvář je hledá psycho-masarka®pise.cz 02. 03. 2010 - 09:18
RE(3x): Vrána k vráně sedá, bledá tvář je hledá hospodynka®pise.cz 02. 03. 2010 - 09:31
RE(4x): Vrána k vráně sedá, bledá tvář je hledá valach 02. 03. 2010 - 13:24
RE: Vrána k vráně sedá, bledá tvář je hledá am®pise.cz 02. 03. 2010 - 07:02
RE: Vrána k vráně sedá, bledá tvář je hledá nena 02. 03. 2010 - 07:19
RE: Vrána k vráně sedá, bledá tvář je hledá lentilka®sdeluje.cz 02. 03. 2010 - 08:51
RE(2x): Vrána k vráně sedá, bledá tvář je hledá newold 03. 03. 2010 - 15:44
RE: Vrána k vráně sedá, bledá tvář je hledá chachina 02. 03. 2010 - 20:09
RE: Vrána k vráně sedá, bledá tvář je hledá whitebeard 03. 03. 2010 - 15:10
RE(2x): Vrána k vráně sedá, bledá tvář je hledá newold 03. 03. 2010 - 15:25
RE: Vrána k vráně sedá, bledá tvář je hledá newold 03. 03. 2010 - 15:33
RE(2x): Vrána k vráně sedá, bledá tvář je hledá maki :) 03. 03. 2010 - 19:18
RE(3x): Vrána k vráně sedá, bledá tvář je hledá newold 03. 03. 2010 - 20:12
RE(4x): Vrána k vráně sedá, bledá tvář je hledá hospodynka®pise.cz 04. 03. 2010 - 13:26
RE(5x): Vrána k vráně sedá, bledá tvář je hledá valach 04. 03. 2010 - 20:36
RE(6x): Vrána k vráně sedá, bledá tvář je hledá hospodynka®pise.cz 05. 03. 2010 - 07:50
RE: Vrána k vráně sedá, bledá tvář je hledá xerxus 07. 03. 2010 - 16:25
RE(2x): Vrána k vráně sedá, bledá tvář je hledá newold 07. 03. 2010 - 19:14
RE(3x): Vrána k vráně sedá, bledá tvář je hledá xerxus 07. 03. 2010 - 22:32
RE(4x): Vrána k vráně sedá, bledá tvář je hledá newold 09. 03. 2010 - 07:35