Oheň: Možnosti

5. březen 2005 | 07.07 |
› 

Orel, který bez námahy, volně a přirozeně letí oblohou, má přehled o všech možnostech, obsažených v krajině pod ním. Je velký, vládne jen sám sobě a svému panství.

Tato karta ti neznačuje, že ses dostal do bodu, ve kterém se ti otvírá nesmírná spousta možností. Protože jsi se začal mít víc rád a jsi samostatnější, vycházíš nyní snadněji i s druhými. Protože jsi uvolněný a nenucený, jsi schopen rozpoznat možnosti, jež se nabízejí, mnohdy dokonce dřív než ostatní. A protože jsi v souladu se svou vlastní podstatou, víš, že existence ti dává přesně to, co potřebuješ. Užij si letu! A raduj se z pestrosti divů krajin, které se před tebou otevírají.

Mysl je schopná přijmout jakékoliv ohraničení za své. Ve skutečnosti však existence nemůže mít žádné hranice, protože co by blo za těmi hranicemi? - Zase další oblaka. Proto vám říkám, že se můžete vznést k oblakům nad oblaky. Nespokojujte se s málem. Ten, kdo je hned spokojený, zůstává většinou malý: malá je jeho radost, malá je extáze, malé je jeho ticho, celé jeho bytí je malé.

Ale to není potřeba! Tato malost je tvé vlastní omezení svobody, tvých nezměrných možností a tvého neomezeného potenciálu.

Zpět na hlavní stranu blogu