poslední nemá chybu!

13. říjen 2007 | 12.57 |

Potká v lese jelen ježka a povídá mu: "Hele, ježku, řeknu ti báseň: Ježku, ježku, máš na hlavě plešku!" Ježek na to povídá: "A teď já. Jelene, jelene, ty jsi ale debil!"

efsmích

Viš co je to absolutní alkoholismus? Opít šneka, aby netrefil domů.

efsmích

Proč je lepší sex s učitelkou, než se zdravotní sestrou? Zdravotní sestra říká: Další prosím!
A učitelka říká: Celé si to zopakujeme!

efsmích

Inzerát - L: 125056 Mladý, pohledný, sportovec, abstinent, nekuřák, finančně zajištěný. Auto, barák, chalupu na horách, tučné konto mám. Zn: Nikoho nehledám, jen se chválím.

efsmích

Chlap je u své vdané milenky. Když jsou v nejlepšim, zpod postele vyleze šváb. Chlap ho chce zašlápnout, ale šváb mu povidá: "Nezabíjej mě, můžu ti být nápomocný." Nezabije ho teda a pokračuje. Za chvíli zazvoní zvonek. "Manžel! co budeme dělat? Kam se schováš?" Vtom vyleze ten šváb a řiká: "Když si zatáhneš za penis, proměníš se ve švába. Když si pak zatáhneš dvakrát, bude z tebe zase člověk. Chlap si teda zatáhne za penis, v tu ránu je z něj šváb a zaleze pod postel. Když konečně manžel usne, zatáhne 2x za penis, a nic. Furt je z něj šváb. Tak to zkouší dál, znova, znova. A najednou se za nim ozve ostrym hlasem: "Kolego, nejen že usnete naporadě, ještě tu onanujete!!!"

efsmích

Jede borec po E 55 ve starým omláceným žigulíku a najednou uvidí u silnice stát prostitutku. Zastaví a ptá se jí - "Co uděláš za pětikilo? Za pětikilo všechno. Tak sedej, jedeme betonovat.!

efsmích

Do firmy nastoupí nový šéf. Je o něm známé, že je to tvrďák. Tak poprvé prochází kancelářemi a vidí muže, který nic nedělá, opírá se o zeď a jen tak kouká. Říká si, že ukáže názorně všem ostatním, jak naloží s takovými, kteří se flákají. Jde k onomu muži a nahlas se ptá: "Jaký máš plat?" Muž na to, trochu překvapeně: "2000 korun týdně...proč?" Šéf vytáhne peněženku, podá mu 4000 a zařve: "Tady máš dvoutýdenní plat a teď vypadni a už se tady neukazuj!!!" Muž vezme peníze a odejde. Šéf má dobrý pocit, že všem ukázal, jak v žádném případě nestrpí lenochy a přitom se ptá: "Může mi někdo říct, co tu vlastně dělal ten línej bulík?" A jeden zaměstnanec mu s úšklebkem odpoví: "Dovezl pizzu..."

Zpět na hlavní stranu blogu