Beran - partnerský

21. leden 2008 | 11.58 |

104oheňzeměvzduchvoda

Beran s Beranem(4 body z 10)

Beranu vládne živel ohně. V této kombinaci se tedy spojuje oheň s ohněm a vzniká tak velmi výbušná a neovladatelná smě, kde není nouze o rozruch. Jinými slovy - berany berany duc! Oba jste odhodláni dělat všechno po svém a nemíníte tomu druhému ustoupit. Budete žít vzrušujícím životem plným tvůrčích změn.

Beran s Býkem (3 body z 10)

Beran touží po neustálém pohybu, novotách, vzruchu, zatímco Býk má rád svůj klid a své zažité rituály. Beranovi je přeneseně řečeno jedno, kde svou hlavu složí, zatímco Býk si potrpí na své pohodlí a bezpečí domova. Beranovi se příčí shromažďovat "krámy", jak nazývá to, čemu Býk říká "majetek". A tak si Beran s Býkem připadá, jako by mu Býk každý den víc a víc přistřihoval křídla. Připadá si omezovaný a nudí se. Přesto, pokud existují v horoskopu obou jedinců silné aspekty vzájemného propojení, i tento svazek může být celoživotní.

Beran s Blížencem (7 bodů z 10)

Beranovi vyhovuje živý duch a neposednost Blíženců. Jejich vztah bude sice založený spíše na přátelství, ale může začít vášnivě, protože Berana rozpálí chlad a nedostupnost Blíženců. Nikdy se spolu nebudou nudit. Navzájem si budou inspirací. Oba také potřebují hodně osobní svobody, a proto nehrozí, že by se navzájem omezovali.

Beran s Rakem (1 bod z 10)

I když je to kombinace nejméně vhodná, pokud existují v horoskopu obou jedinců silné aspekty vzájemného propojení, i tento svazek může být celoživotní. Je pravděpodobné, že bude bouřlivý a plný bolesti, což by Beranovi při jeho potřebě vzrušení vyhovovalo, Rakovi už méně. Beran nebude schopen uspokojit Raka citově a bude se cíti neustále omezován. Rak bude žárlit a tiše Berana citově vydírat, protože si své zraněné city nechává jen pro sebe. To Beranovi nevyhovuje.

Beran se Lvem (10 bodů z 10)

Toto je teoreticky ideální kombinace. Energie a vytrvalost obou partnerů je shodná. Navíc mají oba podobné záliby. Beran se svou přímostí sice pyšného Lva sem tam dotkne, ale ani jeden z nich se neumí dlouho zlobit. Užijí si spolu hodně zábavy a legrace.

Beran s Pannou (4 body z 10)

Tenhle vztah z počátku nepůjde jako po másle, ale stojí za to na něm pracovat. Oba se jeden díky druhému mohou dostat dál, než by se dostali sami. Hrozí však mnoho střetů. Beranovi půjde na nervy neustálá kritičnost Panny. Může se od ní ale naučit smyslu pro detail, důslednosti, trpělivosti a zodpovědnosti, zatímco Beran odlehčí chmury, kterým tak často Panna podléhá a bude jí dobíjet svou energií.

Beran s Váhami(4 body z 10)

Docela dobrá kombinace pro začátek. Jemné Váhy podnítí Beranovu ohnivou vášeň, protože se rády nechávají dobývat. Oba potřebují vztah, který dává zdání vřelosti, ale ve skutečnosti dopřává oběma dostatek svobody a dovoluje oběma svobodně dýchat. Později, jakmile pomine první vzplanutí, budou Váhy Beranovi připadat nepřirozené a vyumělkované. A Váhy budou Beranovi vyčítat, že je hrubec a chybí mu smysl pro estetiku.

Beran se Štírem (6 bodů z 10)

I když se liší v základním přístupu ke vztahům: pro Štíra je naprosto nepřijatelný Beranův názor - ulovit a jít dál, oba mají stejnou hladinu energie a oba potřebují ve vztahu trpět. To z nich činí dokonalý pár, ačkoli si ve vztahu zažijí hodně bolesti. Vztah plný vášně, bojů, manipulace a bolesti, ale také citové opravdovosti.

Beran se Střelcem (9 bodů z 10)

Tady se bude oběma dařit jako v bavlnce. Sice není jasné, kdo z nich se bude starat o praktickou stránku jejich života, ale odvážných plánů a snů budou mít plno. Velmi dynamický vztah plný harmonie, prodchnutý přátelstvím a vřelostí. Navzájem si jsou velkou oporou a inspirací. Jediná potíž, na niž mohou spolu narazit, je, že jsou oba dominantní a neradi se podřizují.

Beran s Kozorohem (3 body z 10)

I když takové vztahy existují, nejedná se zrovna o ideální kombinaci. Beran považuje Kozoroha za suchara a nudného páprdu, kterému chybí šťáva. Nicméně, pokud má Beran peníze, je pro Kozoroha žádoucím objektem. A pokud ke spojení přece jen dojde, mohou se dostat daleko. Beran bude poskytovat nápady a Kozoroh je bude realizovat. Citověvšak budou téměř na nule.

Beran s Vodnářem (9 bodů z 10)

Dva vzájemné protiklady s velkým potenciálem pro společný život. Nebude se jednat o typický romantický vztah, spíše o skvělé přátelství. Budou si navzájem inspirací, vždy připraveni vyslechnout se zájmem nápady toho druhého. Oba potřebují dostatek životního prostoru, a proto se nebudou navzájem omezovat. Oba jsou stejně nezvladatelní a nespoutaní, takže si nebudou mít co vyčítat. Potíž bude s tím, kdo se bude starat o domácnost.

Beran s Rybami (4 body z 10)

Beranovi se budou křehké a zvláštní Ryby zamlouvat, protože bude mít pocit, že mu neustále unikají. Pokud spolu později naváží dlouhodobější vztah, získá Beran od Ryb něco z jejich jemnosti a on jim na oplátku dodá něco ze své energie. Celkově je to pro oba ale hodně náročný vztah, protože Ryby chtějí často jen tak sedět a oddávat se snění, bývají často unavené a hodně spí. To všechno je pravý opak Berana. Beran však bude přitahován jejich oddaností a citem.

Zpět na hlavní stranu blogu