Býk - partnerský

21. leden 2008 | 11.56 |

88oheňzeměvzduchvoda

Býk s Beranem(3 body z 10)

Býk se může nechat zpočátku strhnout Beranovou energií, ale dlouhodobě může být jejich vztah problém. Býk si zakládá na pravidelných společných rituálech, a to Berana nudí. Dalším zdrojem nedorozumění je jejich vztah k sexu. Býk je velmi tělesně zaměřený, zatímco Berana na sexu vzrušuje dobývání.

Býk s Býkem (9 bodů z 10)

Ideální stav. Ráno se probudí, v klidu posnídají. Večer se sejdou u podobné hostiny, kterou završí co nejčastěji milováním. Při večeři probírají své společné plány, týkající se společného majetku. Vztah co do dynamiky poněkud pomalý, ale zato naprosto stabilní.

Býk s Blížencem (3 body z 10)

Býk může být Blíženci zpočátku unesen, protože vnesou do jeho života čerstvý vítr. Měl by však být na pozoru. Býkova stabilita a klid bude otřesen neurotickým Blížencem, který svou nedochvilností, roztržitostí, udělá z Býka zuřící zvíře. Býkem tolik oblíbené společné večery by byly ohroženy, protože Blíženec ho nutí jít každý večer někam do společnosti. K sexu Býk přistupuje spíše konzervativně, zatímco Blíženci pořád hledají nové experimenty.

Býk s Rakem (10 bodů z 10)

Rak se zcela přirozeně zajímá o každý rys Býkovy osobnosti a chce s ním sdílet každé jeho citové hnutí. Býk si tak bude připadat jako v sedmém nebi. Oba se společně oddávají své zálibě - kulinářskému umění. Nejen vaří, ale společně konzumují. Býk bude pro Raka velkým ochranitelem. Rak ochráncem domácího krbu. Oba pak s velkou touhou budují společný domov, hromadí majetek a oddávají se něžnému sexu.

Býk se Lvem ( 5 bodů z 10)

Vztah může začít velkým vzplanutím, protože se navzájem obdivují. Pokud se však rozhodnou spolu žít, začnou neshody. Býka ruší dramatičnost Lvího projevu. Začne ho iritovat, že Lev utrácí příliš mnoho peněz. A ještě více mu bude adit, že jsou to JEHO peníze. A nejví bude Býka trápit Lvův přístu k sexu. Jeden den bude Lev příliš unavený, druhý den ho bude bolet hlava a třetí den vyčte Býkovi, že se na něj křivě podíval a kritizoval ho.

Býk s Pannou(8 bodů z 10)

Výborná kombinace. Mezi Býkem a Pannou dochází ke střetům minimálně. Oba jsou silně zakořenění v realitě a prakticky založení. Oba mají rádi děti. A i když Panna nepatří k sexuálně příliš aktivním znamením, ráda se Býku z lásky podřídí.

Býk s Vahami(7 bodů z 10)

Býk je Vahami okouzlen, protože oběma vládne planeta Venuše. Líbí se mu, jak o sebe Váhy pečují, ale dráždí ho jejich zbytečné utrácení. Tihle dva spolu mohou prožít skvělý románek, ale pro společný život je mnoho společných prvků nespojuje.

Býk se Štírem (8 bodů z 10)

Oba jsou pěkně umínění a nejsou ochotni slevit.Každý z nich tak táhne za jiný provaz. Když však pochopí, že jsou svými vzájemnými protiklady a budou ochotni na vztahu pracovat, mohou se spolu dostat daleko. Oba milují finance, soukromí, domov. Jejich sexuální život bude plný vášně a manipulace ze strany Štíra.

Býk se Střelcem (4 body z 10)

Býk bude se Střelcem neustále ve stresu. Střelec nebude respektovat jeho pravidelné rituály a bude pořád mimo domov, ať už v přírodě či restauraci. Ke sportu Střelec Býka taky často nepřemluví. Zdá se, že společnou řeč nenajdou. Na druhé straně se může Býk od Střelce naučit pružnosti. V sexu bude nucen Býk odložit svůj konzervativní přístup a povolit experimentátorskému duchu Střelce, anebo bude muset zvolit celibát. Střelcova svobodomyslnost navíc vybičuje Býkovu žárlivost k neúnosnosti.

Býk s Kozorohem (8 bodů z 10)

Býk si nejdříve nevšimne Kozorohovy inteligence ani ctižádosti. O to více pak bude okouzlen.Býk bude rád, že se Kozoroh zajímá o jeho obavy a starosti. Budou si navzájem výborně citově rozumět. Mají i podobný smysl pro humor. Oba hledají stabilitu, střeží domácí krb, ctižádostivě budují kariéru, postavení, shromažďují majetek. Kozoroh má větší potíž vyjádřit své city než Býk, ale Býk brzy pochopí, že Kozorohovy činy hovoří lépe než slova. I jejich sexuální apetit je velmi podobný.

Býk s Vodnářem (3 body z 10)

Pokud se dá dohromady Býk s Vodnářem, má Býk o "zábavu" postaráno. Pro Býka je důležité, aby budil respekt. Vodnář však nerespektuje nikoho. Býkova formalita bude neustále terčem Vodnářova posměchu, stejně jako jeho opatrnost a lpění na majetku. Býk, který je zůstává třeba celý život u jedné kariéry, bude šílet z toho, že je Vodnář za půl roku vystřídat několik zaměstnání. Co se vaření a jídla týče, přistupuje k němu většinou Vodnář jako k nutnému zlu. Podobně jako k sexu.

Býk s Rybou (1 bod z 10)

Býkovi se bude zpočátku líbit tvárnost Ryb. Později však Býka čeká rozčarování, protože namísto očekávaného praktického pohledu na život se setká s éterickou bytostí, která je buď unavená a nebo se oddává snění. Naprostá nepraktičnost Ryb přivádí Býka k šílenství. Často však zjistí, že netypický přístup Ryb se osvědčí jako mnohem výhodnější než původní Býkovo řešení. To Býka také moc nepotěší. V sexu se budou Ryby snažit vyjít Býkovi vstříc. Otázka je, jak dlouho budou schopny udržovat tak vysoké tempo.

Zpět na hlavní stranu blogu