Býk 19.04. - 20.05.

18. leden 2008 | 14.00 |

bykBýk jako pevné zemské znamení vyznává filozofii nekonečné trpělivosti a její forku dovedl k samé dokonalosti. Vládne mu planeta Venuše. Planety v tomto postavení to nikdy nevzdávají, dokonce ani tehdy, když by měly. Jsou spolehlivé, zodpovědné, poctivé, praktické, umí se vypořádat s každodenními povinnostmi a nebojí se těžké práce. Býk je znamení pevné, a proto není náhoda, že je mu přisuzována tvrdohlavost a nepoddajnost.Býk miluje luxus. není schopen odolat, když ho někdo začne hýčkat.

Pro Býky je charakteristické odhodlání a ctižádost. Majetek, finanční zajištění a pohodlí je pro ně nade vše. Z toho je patrné, že u nich převažuje zájem o hmotnou stránku života, přinejmenším ji považují za nejdůležitější. Na rozdíl například od Střelce nebo Vodnáře.

Od vztahu očekávají Býci spolehlivost, stálost, věrnost a pocit bezpečí. Totéž nabízejí partnerovi. Jsou smyslní a požitkářští. Všechno, co souvisí s uspokojováním tělesných smyslů, je láká. Nejvíce však jídlo a sex. V sexualitě jsou hodně zemití a přízemní. Jsou žárliví a svého partnera si hlídají.Když se rozzuří, stojí to za to. Sport je moc nezajímá, na to jsou pomalí. Sex si plánují podobně jako hodinu oběda. Nepřekvapí vás žádnými extrémy.

Nejvhodnější partneři Býka: Rak, Panna, Kozoroh, Štír

Nejméně vhodný partner Býka: Ryby

Zpět na hlavní stranu blogu

Související články

žádné články nebyly nenalezeny