Článek Naše dok*rvené zdravotnictví

Vložit nový komentář

Přihlášení
jméno:heslo:ze serveru:
vaše jméno:
vaše www: http://*
opište kód:

Pozn.: označená pole nejsou povinná. Odkaz na www bude zobrazen pod Vašim komentářem, pokud se jedná o odkaz na blog.

Komentáře k článku: Naše dok*rvené zdravotnictví

23. 05. 2016 - 12:00

petr:

24. 05. 2016 - 06:41

newold: ...

---
newold.blbne.cz

23. 05. 2016 - 12:46

am®pise.cz: Tak to jsem na tom ještě dobře. V pátek jdu na ultrazvuk srdce. Objednaná jsem měsíc. Poptej se na ultrazvuk prsou, Renátko. U nás to jde docela rychle, já si ho naposledy platila (tuším, že 250 Kč). Ale pořád lepší nějaké vyšetření, než čekat půl roku na mamograf. Držím palce PS: Zdravotnictví jde do kopru celkově. Tuhle dr. předepsal kamarádce léky (dost specifické) a v lékárně jí řekli, že jsou vyprodané a delší dobu nebudou. Protože léky se přes nás vozí rovnou do Německa a jsou nějak na příděl, co jsem pochopila. Nakonec je sehnala v lékárně v menším městě. Hrůza.

---
am.pise.cz

24. 05. 2016 - 06:59

newold: ...tak Ti, Alenko, píšu už čtvrtý komentář, ty předchozí tři jsem smazala - abych pak neměla špatný celý den.
Máš pravdu, hrůza. A to nejen ve zdravotnictví. Ale i na silnicích, v obchodech, ...všichni pořád spěchají, nikdo nemá čas, ...lidé jsou podráždění, nervní, jedou podle linkovaného sešitu.
Čím dál tím častěji vyhledávám staré filmy.
Taky držím palce, Alenko. ...všechno dobře dopadne!

---
newold.blbne.cz

24. 05. 2016 - 07:15

newold: P.S. ...Alenko, někam jsem zasila heslo k Tvé Třinácté komnatě. Vím, že jsi mi ho posílala, ale tím, jak jsem tu dlouho nebyla... zkrátka ho nemám.

---
newold.blbne.cz

23. 05. 2016 - 17:05

hroznetajne®pise.cz: To je strašný, tohle. Jedou jak na běžícím páse, ona myšlenka "uzdravovat lidi" už nemá takový význam, jako dříve. Je to smutný. Byrokracie. Čistá byrokracie. Tak snad to nebude nic vážného .

Taky nenávidím doktory. Raději k nim nechodím.

---
hroznetajne.pise.cz

24. 05. 2016 - 07:01

newold: Ani já doktory nevyhledávám. To už musí být = to už musím lézt bolestí po zdi.

---
newold.blbne.cz

23. 05. 2016 - 17:11

zdenka "ren": Mě zase můj endokrino nejdřív v září chtěl hnát okamžitě do Motola na kudlu, ale naštěstí mě ještě předtím poslal na x vyšetření, kde se nikomu do toho nechtělo ani ťuknout, a na dotazy jestli hubnu, nebo jestli už jsem byla na radiologii, jsem začala být alergická. Nakonec mi můj endo poslal do Prahy k jeho známému, ten v únoru konečně rozhodl, že tedy kudla radši ne, a histologie že je v cajku. Já už předtím jednomu ze svých potomků ukázala, co kde je a ať se postarají o tátu a byla v naprostém klídku. opravdu. Takže když nejde o život.... Jo a jsem totiž alternativec takže jsem se dočetla, že ten mamograf, na který taky co dva roky chodím, není zrovna nejbezpečnější. Tak si vyber. Přeju, ať jsi zdravá jako rybka, což ti Rybka Vlčice posílá do

24. 05. 2016 - 07:06

newold: Děkuju za milá slova, Zdeni. Jsem v klidu. Na mou duši. ...nemám totiž čas - zaobírat se nějakým co by kdyby. O víkendu jsme konečně postavili domeček na hraní, ten s houpačkami a skluzavkou, a nemohli z něj Dominika dostat dolů. I já bych se sklouzla, ale... určo bych se zadkem šprajcla v žlábku.
Hezký den, Zdeni. Hlavně zdravíčko! ...ty jedna zlatá Rybičko.

---
newold.blbne.cz

25. 05. 2016 - 07:03

nena i.: Ono nejen zdravotnictví šlo do kopru, šlo tam všechno, ale poplácáváme si po ramenou. Renátko, slíbila jsem, vím, ale nějak nestíhám a nebo už jsem mrtvá. V listopadu mám jít na výměnu kyčle

---
inenaso.pise.cz-

30. 05. 2016 - 13:09

newold: Mrtvá nejsi, Irenko.
Narodila ses o jeden den dřív než já. Vdávala ses o jeden den dřív než já. A mně se umřít rozhodně ještě nechce! A vůbec! Koukej se ukázat!

---
newold.blbne.cz

25. 05. 2016 - 23:38

adil®pise.cz: Tak to je bezohledné - Ty se objednáš, dostaneš termín a potom cavyky s doporučením? A souhlasím, to papírování je děs a vůbec,pravdu máš, je to domrvené čím dál víc i když ochotné a vstřícné jednání se občas také najde,záleží na koho natrefíš....

---
adil.pise.cz

30. 05. 2016 - 13:10

newold: Vždycky je to o lidech, Liduško. Vždycky. A všechno.

---
newold.blbne.cz

28. 05. 2016 - 05:56

lentilka®sdeluje.cz: Mám podobný zážitek. Pro změnu zubařský.
Tornádo má špatné zuby a neskutečnou hrůzu z ošetření. Takže má pusu prolezlou kazy, které není schopna nechat si spravit. Naštěstí ještě na prvních zubech. Při poslední preventivce mi naše zubařka dala ofocený rentgen její tlamičky s tím, že velmi brzy skončíme v Motole.
Stalo se. Tornádka proskučela noc, říkala jsem jí, že vzbudím tátu a pojedem do toho Motola. To ji vyděsilo tak, že zalezla a skučela do polštáře a další ráno se odebrala do školy. Ale už asi po hodině mi volala učitelka, že jí tam brečí a jestli si pro ni přijdu.

No tak jo. Vytáhla jsem Kukyho z práce (ne, já bych to přes Prahu fakt neodřídila) a volala naší zubařce, jestli se máme stavit pro doporučení od ní. Prý nemusíme, ať jedeme rovnou.
No a co myslíš - v Motole nás sestra dozorkyně ani k doktorovi nechtěla pustit, protože jsme neměli DOPORUČENÍ!!
No ale znáš mě a mé laskavé působení na okolí, obzvlášť, když jsem velmi na*raná matka, protože mi skučí mládě. Nakonec Tornádce ten zkažený zub vytrhli. Ale věděla o tom půlka špitálu a rozhodně ne proto, že by tak řvala Lou...

---
lentilka.sdeluje.cz

30. 05. 2016 - 13:13

newold: Jak jde o děti, taky si vše vyřvu. Ale šlo jen o mě a s blbkou jsem se bavit zkrátka nedokázala. Na to nemám.
K zubaři jdu ve středu. Už teď je mi Bojím. Bojím.

---
newold.blbne.cz