dej si kafe

27. únor 2007 | 10.14 |

Bača si vyjde do města a když se vrací,zastihne ho strašná bouřka.Je asi 100m od salaše,když blesk uhodí do stáda ovcí a všechny zabije. Bača na to "No toto!" Je asi 50m od salaše, když blesk uhodí do salaše a ta začne hořet. Bača na to "No toto!" Ze salaše vyběhne Bačova tchýně a bác! Blesk ji zabije. Bača na to "No proto!"

efsmích

Pan Jebal jede se svou rodinou na dovolenou. Přijedou do hotelu a tam pan Jebal na recepční vybalí: "Já jsem Jebal se svou manželkou a mou dcerou, a tady syn, taky Jebal, se svou manželkou, se svou dcerou a synem." Recepční na něho divně pohlédne a řekne: "Mně je jedno kdo koho jebal, zapíšu vás jako jednu zkurvenou rodinu."

efsmích

Přijde manžel domů a žena se hned zeptá: "Koupil jsi chleba?", na což manžel odpoví: "Chleba, nákupy, to není chlapská práce prdelko."
"Tak se svlíkni a pojď dělat chlapskou práci!"
Manžel: "Ježíši, ty vůbec nerozumíš srandě, dej mi tu tašku!"

efsmích

Přijde nápadník za otcem své dívky a říká mu: "Chtěl bych vás požádat o pochvu vaší dcery." - "Snad o ruku, ne?" - "Ne, o pochvu, rukou si to můžu udělat sám!"

efsmích

Manželé po 20 letech sedí v restauraci, jedí a najednou k muži přistoupí krásná dlouhonohá blondýnka, políbí ho a praví: "Miláčku, uvidíme se i dnes večer?" On jí odpoví: "Ale samozřejmě, kočičko." Blondýnka odejde a šokovaná manželka se ptá manžela: "Kdo to byl?!" Manžel klidně odpoví: "Moje milenka." Manželka dostane hysterický záchvat, vříská na muže: "Ty darebáku, já se s tebou rozvedu, tohle to nestrpím...!!!" Manžel nadále pokojně odpověděl: "OK, rozvedeme se, ale zapomeň na ty dovolený v Karibiku, norkový kožichy, lyžování v Alpách..." Manželka rychle ztichne, nastane napjaté ticho, ve kterém manžel pokojně pokračuje v jídle. Okolo přechází starší pán s krásnou brunetkou, pozdraví se s manželem a manželka se ptá: "A to byl kdo?" Manžel na to: "Kolega z práce se svojí milenkou." Manželka je chvíli ticho a potom říká: "Pch, ta naše je hezčí."

efsmích

Chlap kupuje podprsenku a neví ani číslo, ani tvar a prodavačka se mu snaží pomoci. "A k čemu by jste přirovnal poprsí vaší paní? Asi jako citron, nebo grep, nebo k čemu?" ... "Víte, jaký má uši kokršpaněl?"

efsmích

Muž a žena leží v posteli. Po několika hodinách milování oba leží a odpočívají, když zazvoní telefon. Žena to zvedne a muž se jí ptá: "Kdo to byl?" A žena odpoví: "Ále, jenom manžel. Vyprávěl mi, že s tebou hraje karty."

efsmích

Manžel odjel na služební cestu, tak si Růža pozvala milence. Zrovna když jsou v tom nejlepším, uslyší klíče. " Franto, schovej se, Pepa se vrátil!" Franta se schová do skříně. Manžel ulehne za Růžou a spí. Po třech hodinách to Franta nevydrží, obleče si Růžin kožich a potichu vyleze ze skříně. Pepa se probudí a říká: "Kdo seš?" "Já jsem šatní mol!" "A proč máš na sobě ten kožich?" ... "Sním si ho až doma!"

Zpět na hlavní stranu blogu