Sedm

23. prosinec 2007 | 12.23 |

Lidojedi zajmou Pražáka, Brňáka a Ostraváka. Přijde náčelník a povídá: "Máte to špatný, pánové, sežerem vás a z vašich kůží si naděláme kánoe...ale že jste cizinci, můžete si vybrat jak umřete." Pražák se zamyslí, řekne si o dvě krabičky rohypnolu, všechny ty prášky sní, usne a tiše umře. Moravák se zamyslí, řekne si o pět litrů slivovice, vypije to na ex, upadne do bezvědomí a umře na selhání jater. Ostravák se zamyslí, řekne si o vidličku a začne se s ní bodat všude, po celém těle.... Už je samá díra, krev stříká, Ostravák pomalu vypouští duši, ale z posledních sil se ještě vzchopí, koukne na náčelníka a povídá: "A máš po kánoi, pičo!"

efsmích

Pepíček vběhne do třídy 5 minut po zvonění bez klepání. Paní učitelka mu povídá: "Pepíčku, pěkně se vrať za dveře a vejdi ještě jednou, ale tak, jak by vešel například tvůj tatínek!" Pepíček vyjde, za chvíli rozkopne dveře, vrazí do třídy a řve: "Tak co, vy kurvy! Nečekali ste mě, co?"

efsmích

Jde tatínek s malým Pepíčkem na procházku a potkají cizího pána. Pepíček ho vzorně pozdraví, pán odpoví a když zajde, tak se tatínek zvědavě ptá: Ty toho pána znáš? Pepíček odpoví: "Ano, to je pán z ochrany ovzduší?" Tatínek se ptá: "A jak to víš?" Pepíček: "No, on k nám chodí, vždycky když nejsi doma a ptá se maminky, jestli je čistý vzduch."

efsmích

Ve škole mají malovat, a tak se paní učitelka ptá: "No tak nám řekni, Pepíčku, tvůj tatínek je malíř pokojů, jak bys to tady vymaloval?" Pepíček: "No tak tadyhle bych nasral hnědou, sem bych prdnul zelenou a támhle bych mrdnul modrou." No tak to snad není možné, jak to mluvíš, zavolej mi tatínka do školy! - rozčílí se učitelka. Další den povídá otci: "Podívejte se, já jsem se vašeho syna ptala, jak by to vymaloval a on mi řekl tohleto!" Tatínek: Tohleto že vám vážně řekl? Tatínek se otočí k Pepíčkovi a povídá mu: "Ty č*ráku blbej, vždyť by to tady bylo moc tmavý!"

efsmích

Někdo klepe na dveře, pán otevře a tam stojí malá Smrtička s malou kosičkou a povídá: "Pane přišla jsem si pro vašeho křečka". Pán na to: "neotravuj a vypadni". Za půl hodiny zase někdo klepe na dveře, pán otevře a tam stojí velká Smrt s velkou kosou a malá Smrtička s malou kosičkou.Ta malá říká: "Mami, tak to je on!"

efsmíchZpět na hlavní stranu blogu