Ryby 19.02. - 20.03.

18. leden 2008 | 14.04 |

rybyVylijte sklenku vody na stůl a zjistíte, že není ve vašich silách odhadnout, kterým směrem se voda vydá. To za prvé. A za druhé - není ve vašich silách ji udržet. Jakmile cítí volnost, protéká vám mezi prsty. Rybám nestojí v cestě žádné bariéry. Svým citem zalijí všechno, co mají na dosah. Planety stojící ve znamení Ryb se stávají extrémně citlivými. Jsou jako savý papír nebo mycí houba. Nasávají do sebe atmosféru, kamkoli vkročí. proto potřebují být Ryby často samy, aby se očistily a uvědomily si, co z toho, co prožívají, je skutečně jejich vlastním příběhem. Ryby totiž často utíkají před realitou - do svého mokrého snění.

Ryby jsou typické tím, že se bez přemýšlení ujmou opuštěných a zbloudilých duší, lidí i zvířat. Toto znamení je zosobněním dokonalé romantiky. Proč by se tedy nemohly oddávat svým snům, když nemají realitu?

Rybám vládne planeta Neptun, zodpovědná mimo jiné za pozměněné stavy reality.Okolní atmosféru nasávají Ryby svým šestým smyslem. jsou schopny vycítit, co se kolem děje nebo co druzí cítí. Bližnímu v nouzi jsou kdykoli připravené pomoci. Díky své přecitlivělivosti mají potíže vyrovnat se s realitou a často před ní zavírají oči nebo se utíkají k alkoholu, v horším případě k drogám. Zrozenci v Rybách trvá dlouho, než pochopí, že musí naslouchat vlastnímu srdci a vydat se vlastní cestou. A tak často přebíhá od jedné cesty k druhé a naplňuje ho čím dál tím větší marnost a prázdnota. Protože se ocitá na nepravých místech, myslí si, že mu druzí nerozumějí, ale je to on, kdo komu nerozumí. Je nesobeckou, milující, oddanou bytostí, která požaduje jen málo a hodně dává. Jsou snílky, kteří jsou často závislí na dobré vůli ostatních. Když se však pro něco konečně rozhodnou, umé si jít nenápadně, ale vytrvale za svým. Díky své empatii se cítí často unaveni a potřebují více spánku než ostatní.Jsou velmi kreativní, umělecky nadaní.Ryby jsou schopny takové lásky jako žádné jiné znamení. Obyčejně mívají více životních partnerů, ale v nitru hluboce touží po jediném, s nímž by žily až do konce života.

Nejvhodnější partneři Ryb: Střelec, Rak, Kozoroh

Nejméně vhodný partner Ryb: Býk

Zpět na hlavní stranu blogu

Související články