Kozoroh - partnerský

21. leden 2008 | 10.58 |

96oheňzeměvzduchvoda

Kozoroh s Beranem (3 body z 10)

Jejich pohled na život se diametrálně odlišuje. Kozoroh vše předem promýšlí, plánuje, a Beran se do všeho vrhá po hlavě. Kozoroh trpí úzkostmi, Beran je téměř bezstarostný. Kozoroh je skeptik, Beran nenapravitelný optimista.

Kozoroh s Býkem(8 bodů z 10)

Oba jsou zemským znamením a to jim dává stabilitu, trpělivost, smysl pro realitu. Jejich přístup k životu je v mnohém podobný. Oba budou ve shodě i v názoru na to, jak trávit volný čas. Stejně tak se shodnou i v otázkách stravy, a dokonce sexu. Téměř idylický stav. Jen poněkud pomalý a těžkopádnější.

Kozoroh s Blížencem(5 bodů z 10)

Kozoroh je zpočátku Blížencovou lehkostí bytí nadšen. Setkání s ním je pro Kozoroha jako závan svěžího vánku. Ale po prvním okouzlení si začne všímat i jiných věcí a najednou zjistí, že to, co předtím nazýval lehkostí bytí, je vlastně nestálost a povrchnost. Jakmile zjistí, že Blíženec neumí hospodařit s penězi, je rozhodnuto.

Kozoroh s Rakem (7 bodů z 10)

Spojení naprosto spokojené. Kozoroh oceňuje Rakovu úzkostlivou péči a jeho starostlivost. Je nadšen tím, jak Rak miluje rodinu. Každý den má doma teplou večeři a odestláno. Co víc si přát. Navíc cítí, že Rak jej opravdu miluje a je na něm závislý. přesně to, po čem toužil.

Kozoroh se Lvem (4 body z 10)

Oba mohou být sebou okouzleni, ale jejich vztah nepatří k nejharmoničtějším. Každý z nich totiž od života očekává něco jiného. Navíc Kozoroh také patří mezi znamení, která jsou více zaměřená na sebe, a tak Lvovi vyčítá jeho egoismus. V sexu si ze začátku budou rozumět, ale později se bude Lev vymlouvat, jen aby nemusel v posteli skončit.

Kozoroh s Pannou (10 bodů z 10)

Získat za životního partnera Pannu je pro Kozoroha absolutní výhra.Panna poskytne většinou vše, co si Kozoroh představuje - bude ochotna být vůči němu v podřízeném postavení, bude se o něj pečlivě starat, bude praktická, spolehlivá, zodpovědná, skromná, šetrná. Potíže nastanou, když začne Panna se svým extrémně vyvinutým smyslem pro detail kritizovat i maličkosti, kterých by si Kozoroh jinak ani nevšiml. Časem však Kozoroh zjistí, že mu tato "kritika" v práci vlastně pomáhá, a tudíž se přestane zlobit. V sexu si rozumět budou, protože Panna se bude snažit vyjít Kozorohu ve všem vstříc.

Kozoroh s Váhami(1 bod z 10)

Kozoroh je elegantními a společenskými Vahami unesen. Nadšen, jak se umí pohybovat ve společnosti. Kdyby však měl s vahami žít, bylo by to horší. Jejich pohled na život je zcela rozdílný.

Kozoroh se Štírem (10 bodů z 10)

Kozoroh touží po uznání a moci, a dělá všechno proto, aby obojí získal. Štír jej fascinuje tím, že se mu obojího dostává přirozeně. Kromě toho se mu na Štírovi líbí, že umí výborně nakládat s penězi. I když jsou v mnohém rozdílní, výborně si rozumí i v sexu. Kozoroh navíc získá díky Štírovi další rozměr, a to duchovní.

Kozoroh se Střelcem (3 body z 10)

Praktický a ctižádostivý Kozoroh to s idealistickým Střelcem nevyhraje. Střelec mu nemá co nabídnout. Kozoroh na filozofování čas nemá. Jejich životní zamření je naprosto rozdílné, a pokud si chce poněkud vyhodit z kopýtka, tak raději ne na veřejnosti jako Střelec, ale v soukromí.

Kozoroh s Kozorohem (8 bodů z 10)

Oba ví, co od sebe očekávat. Oba jsou ve shodě investovat své úsilí do budování společného zázemí, a pokud to bude možné, i do kariéry jednoho z nich. Vztah, který sice bude působit rozumově, ale v každém případě stabilně a bezpečně. Pokud Kozoroh dostává, po čem touží, nemá potřebu hledat rozptýlení, ani odcházet ze vztahu pro malé roztržky či nedorozumění.

Kozoroh s Vodnářem (4 body z 10)

Kozoroh může být sice Vodnářem a jeho svobodou fascinován, ale jen těžko by spolu mohli žít. Kozoroh je zaměřen sám na sebe, zatímco Vodnář je humanista ve službách lidstva a filantrop. Navíc nepraktický, což Kozoroh jen tak neodpouští. Mohou se spolu sejít a zajímavě si popovídat, to možná. Nic víc. Ani v sexu nenajdou porozumění.

Kozoroh s Rybami(8 bodů z 10)

Kozoroh je Rybami zcela okouzlen. Brzy zjistí, že šestý smysl Ryb a jejich duchovnější pohled na život, může s úspěchem aplikovat při svém ctižádostivém budování kariéry. Proto se bude s Rybami často radit a ptát se na jejich názor. Časem mu bude proměnlivost Ryb vadit, i jejich častá únava a hodně prospaných hodin, protože si bude myslet, že je Ryba líná. Ale to jí rád odpustí za to, že se mu Ryba zcela oddá.

Zpět na hlavní stranu blogu