Pojď se smát

14. prosinec 2007 | 12.52 |

Baví se dvě děvčata: "Jak poznáš, jestli se ti kluk líbí nebo líbí moc?" - "Hodím si mincí, orel - líbí se mi, panna - líbí se mi moc.
A ty to děláš jak?" - "Hodím do vzduchu kalhotky. Když spadnou - líbí se mi, když zůstanou přilepené na stropě - líbí se mi moc!"

efsmích

Svatá Abatyše se ptá své schovanky: Viděla jsi někdy mužský úd? Schovanka: jen očkem jsem ho zahlédla.
Abatyše: tak si opláchni oči svěcenou vodou!
Zase Abatyše: sestro Terezo, šáhla jsi někdy na mužský úd? Tereza špitne: jen prstíčkem jsem se ho dotkla.
Abatyše: bež si tedy opláchnout ruce ve svěcené vodě!
V tom se přiřítí sestra Marie: Svatá matko, můžu si teda prvně vykloktat, než si v tom sestra Magdaléna vypláchne prd*l?

efsmích

Studenti lékařské fakulty dostali téma, o kterém měli co nejobšírněji napsat. Téma znělo: "Proč je pánské přirození na konci rozšířené?" Studenti píšou jako diví a po písemce se sejdou a diskutují o tom, co kdo napsal. Dva studenti stojí opodál hloučku a šeptají si. "Cos napsal vole?" Povídá ten jeden. "No já napsal, že je rozšířený proto, aby lépe uspokojil ženu." "A sakra, to mě nenapadlo. Já napsal proto, aby neklouzala ruka."

efsmích

Přijde žena do sexshopu a shání robertka. "Kolik stojí ten modrý? Aha, a ten velký? Dobře, vezmu si ho." Za chvíli přijde majitel a ptá se prodavače: "Tak co? Jak jdou kšefty?" "Ale, právě jsem prodal svoji termosku za osm stovek."

efsmích

Trestanec utekl z věznice, kde byl zadržen po celých 15 let. Při útěku narazí na dům a vloupá se do něj. V posteli najde mladý manželský pár. Vytáhne muže, sváže ho na židli a přiváže ženu k posteli. Na to na ní vylezl, políbil ji na krk, pak vstal a odešel do koupelny.
Když je trestanec v koupelně, muž říká své ženě: "Poslouchej, tenhle chlápek je vězeň, podívej se na jeho oblečení! Nejspíš strávil dlouhou dobu ve věznici a roky neměl ženskou. Viděl jsem, jak Tě políbil na krk. Jestli chce sex, nevzpouzej se, nestěžuj si, jenom dělej, co Ti řekne, uspokoj ho. Tenhle chlap musí bejt nebezpečnej, jestli se naštve, zabije nás oba! Buď silná, miláčku. Miluju Tě."
Žena odpovídá: "Nelíbal mě na krk. Šeptal mi do ucha. Řekl mi, že si myslí, ze jsi vážně sexy chlap a zeptal se mě, jestli máme v koupelne nějakou vazelínu... Buď silný, miláčku. Taky Tě miluju....."

efsmích

Přijde chlapík za doktorem, že mu jaksi nestojí a aby mu s tím něco udělal. Doktor ho prohlédne a připojí mu na něj elektrody."10 voltů. Stojí?" "Ne.""20 voltů. Stojí?" "Ne.""50 voltů, tak stojí vám konečně?" "Bohužel""Tak tedy 220, na plný pecky, stojí?" Ne, ale krásně svítí!"

efsmích

Do banky vběhne ozbrojený lupič v masce a zařve: "Všichni na zem! A pokladní ke mně!"
Přišla vystrašená pokladní, lupič si rozepne zip, vytáhne ptáka a řekne: "Kuř!"
Pokladní usilovně a dobře kouří.
V tom si lupič strhne masku a říká:
"Ahá! Tak přece to jde! A doma my nemůžeme! Doma nám je to protivný!"

Zpět na hlavní stranu blogu