Rok 2008

8. leden 2008 | 11.22 |

Beran
- tento rok bude plný rozhodnutí, rozhodování, pochybností, nalézání nových cest, zěmn pohledů na život, potkáte mnoho lidí, kteří vás obohatí, je to rok optimistický, příliv energie, mládí.

Býk
- rok plný nového, dopisů, zprvá, lidí, nových znalostí a pokroků, díky rozhodnutím pak možné změny.

Blíženci
- rok plný lásky a štěstí, láska nejen partnerská, kdy budete mít možnost zbavit se tíživých bloků z minulosti a nalézt skutečnost, neomezující a nebojující lásku,le také rodinná, nyní máte možnost uplatnit či rozvinout své talenty, uměleci mezi vámi dosáhnou velkých úspěchů. Štěstí je letos na vaší straně.

Rak
- rok plný pochybností, sice ve štěstí a v žádném případě nehrozí trápení, leč nyní budete rozhodovat o svém dalším životě, možná ve všech životních oblstech, těžko říct, který prvek bude rozhodující, ale rozhodnutí jsou všechna správná, zahoďte obavy.

Lev
- rok plný rodinných událostí, leč i potíží. Některé věco nepůjdou, jak byste si přáli a budete muset pronikat velmi do hloubky problémů, počítekjte s únavou, ztrátami a karty varují, abyste se nadali zlákat snadnější cestou, vymstila by se vám. dejte pozor na své zdraví, problémy mohou začít klíčit díky nevyrovnané psychice.

Panna
- letos vás čeká mnoho událostí a také s nimi přicházejících nových informací, bude jich příliš a leckdy zcela nové a možná ne vždy budete znát jejich ideální podobu, ale při jejich nacházení najdete i sami sebe, nebojte se nových obzorů, ale není nutné tlačit na pilu.

Váhy
- rok plný rozporů, kdy řešení bude závoset pouze na vás, takže vaše klasická poloha při řešení, tedy vyčkávání a nereagování, zbytečně prodlouží útrapy, budete muset jednat a čím rychleji a více do kompromisu, tím lépe pro vás. Také možné milostné trojúhelníky budou nejzávažnějším tématem tohoto roku a i zde sami rozhodnete, jak se budou vyvíjet dál.

Štír
- rok uzdravení, změn, vlastní vůle a jejích úspěchů, soudních či úředních jednání, která pro vás dobře dopadají, základním kamenem bude opora rodiny či její vytváření, leccos se nyní může změnit, ale záleží nyní skutečně jen na vás.

Střelec
- rok plný zásadních rozhodnutí a jejich důsledků, letos to nebude mít zadarmo, ale o to větší bude vaše štěstí na konci cesty a možná i letošního roku, můžou také proběhnout změny ve vašem životě, jaké, záleží na vašem zvážení všech okolností, možná proměna rodinného života - rozvody, setkání, trvalá láska.

Kozoroh
- povýšení, moudrost, rozumové úvahy, posílení, samota, která přináší úlevu a přehodnocování dosavadního života, pevné základy pro další život, pro velký úspěch úměrný vynaloženému úsilí, zvykání si na samotu, která vás čeká a ve které se naučíte být šťastni.

Vodnář
- letošek si jen užívejte, nic zásadního zde není, leč v jakém rozpoložení vstoupíte do příštího roku, takový vás čeká život na dlouhý čas.Buďte tedy letos šťastni.

Ryby
- štěstí je na vaší straně, přeje vašim únikům bez vážných důledků a také zachovávání si svobody, letošek prožijete bez potíží a pokud nějaké nastanou, zřejmě samy i odejdou.

Zpět na hlavní stranu blogu