Střelec

2. duben 2006 | 10.48 |

horoskopy-strelec_zAť žije velkorysost

Při hledání toho "pravého" ujde žena ve Střelci dlouhou cestu, která jí přináší mnoho zkušeností, ale také mnohá zklamání. Jde-li o sex, nezná stud ani zábrany. Vydává se na lov, aby si ověřila své smyslné choutky, ale také aby došla naplnění a klidu.

Je to naprosto ideální společnice, která dokáže na každém večírku okouzlit svou upřímností a veselostí. Nehledá však stálou lásku, chce si jen hrát, koketovat a provokovat podle jejího názoru primitivní samečky. Velmi ráda se baví a raduje ve společnosti mužů a vyžaduje od nich plnou pozornost. I když má upřímné a vřelé srdce, neumí se opravdově a skutečně zamilovat. (Dovoluji si nebýt již Jelimanem a musím nesouhlasit - umí se opravdově zamilovat!) egmrká okem

Jelikož si cení své svobody a je na ni velmi pyšná, radši jen tak koketuje. Nesnáší nudu a stereotyp. Když si nějakého vyhlédne, její impulzivní povaha jí velí rychle se začít milovat a pořádně si to užít. Rozum sice velí jinak, ale její pudy jsou silnější a často vyhrávají. Miluje přírodu a tím pádem i milování v přírodě. Cítí se tam volná a svobodná, přesně, tak jak by chtěla žít. Sex má ráda, ale opravdový sex, ne žádné zdlouhavé předehry a přešlapování. Když má chuť, chce ho v sobě cítit a ne si o tom jen povídat. Vůbec ji nevadí si o soulož přímo říct, nebo svoji chuť naznačit samotným onanováním před partnerem. Dokáže se sama tak rozjet, že partnera třeba ani nepoužije a dokončí si orgasmus úplně sama. Pokud ho však využije, dokonale si ho zpracuje a bude jeho úd mistrně ovládat v jakémkoli otvoru.

Její vzrušená vagína je mistrný nástroj na zpracování penisů a jen těžko se jí dá odolat. Není zrovna vyznavačem experimentování a neobvyklých sexuálních praktik, ale občas sama ráda vyzkouší něco nového. Je to skutečný střelec, který bravurně ovládá šípy.

Jejím zamilovaným místem je volná příroda - tiché místečko v lese, na pláži, případně také v karavanu nebo pod stanem. Takové okolí jí okamžitě dává pocit volnosti a dobrodružství. Cítí se nevázaná a spjatá s přírodou. Žena ve Střelci ostatně nevstupuje do klubu nudistů náhodou. Má také sklon ke skupinovému sexu, ne aby propadla excesům, ale protože to odpovídá její uvolněné nenucenosti. Ženy Střelci rády při sexu používají své silné nohy a jako kleštěmi jimi svírají svého partnera. Nejlépe to funguje, když muž zaujímá pozici "zezadu". Nikdo nemá více rád hlazení vnitřní části stehen než žena Střelec. Věřte, že ji skutečně potěšíte, když jí při večeři nebo v kině něžně budete hladit tato místečka.

Na ženě ve Střelci nefascinuje ani tak smyslnost sama jako spíš chuť být smyslná. Vyzařuje z ní otevřenost a ochota ke všemu. Hlavní zájem je u ní soustředěn na uspokojení. žena ve Střelci se za svou žádostivost nestydí, nýbrž jasně dává milenci najevo, co očekává. Leckterého muže šokuje, má pocit, že se toho na něm chce trochu moc.

Kdo je přesvědčen, že ženy vždycky vyžadují dlouhou něžnou předehru, mýlí se. Žena ve Střelci potřebuje k vydráždění jen málo. Pro ni je nejdůležitější, aby nebylo příliš krátké hlavní představení. Někteří muži ji pokládají za netaktní. Ale proč vlastně. Ona si chce pouze přijít na své - stejně jako on. Orgasmus ostatně není jen výsadou mužů.

Ženě ve Střelci se většinou líbí, když si partner pohrává s jejími vlasy a později ji laská na hýždích a stehnech, v těchto místech je obzvláště citlivá. Z energické ženy ve Střelci lze udělat předoucí kočku, stačí jen vzít do dlaně trochu oleje a krouživými pohyby jí pomalu masírovat citlivé partie pleti.
Žena ve Střelci si ze svého partnera ráda vystřelí a vychutnává, když ten nad sebou ztrácí vládu. Používá při tom jakousi techniku neustálých přestávek. Když ho pomocí fellatia dovedla téměř k vrcholu, zanechá své hry, lehne si něj, nikoli proto, aby do ní mohl vniknout, ale aby mohla sledovat, jak se partner v téměř nesnesitelné touze přestává ovládat. Není divu, že s ní mnoho mužů dosáhne vyvrcholení předčasně. Kdo se dokáže natolik ovládnout? Žena ve Střelci si z toho ostatně nic nedělá, ona si už na své přijde. Stará se jen o to, aby partner nepředstíral únavu, a nechá ho na pokoji, až když se cítí uspokojená. Pokud se jí to nepodaří, postará se o to vlastníma rukama. Žena ve Střelci se sice dokáže obejít bez delší předehry, nikoli však bez něžné hodinky poté. Nejraději leží v ještě rozválené posteli, schoulená na partnerově rameni, kouří a trochu povídá (třeba i o právě uplynulých radovánkách). Tato žena v podstatě stále hledá něhu a chápavého partnera, s nímž pak tráví společné chvíle mazlení. Třebaže často dokáže oddělit sex od lásky, když přeletuje od jednoho ke druhému, přece jen to není ono, co hledá. Život je jednou takový a po druhé onaký - a muži také. Přemýšlí nad tím, že v životě neexistuje dokonalost, hledá ji však u muže jako spojení sexu a lásky.

Vrhání se do neznáma je koníčkem tohoto lehkomyslného a veselého znamení. Na své životní pouti potkává Střelec různé osoby, získává nové zkušenosti a dovolí čerpat jiným ze své studny poznání. A je dobrým a ochotným učitelem bez zdrženlivosti a větších nároků. Po pravdě není moc vybíravý. Ulovení Kentaura není těžké, ale co za tím vězí, to není určitě nic k chlubení. Je to ale radostná, spontánní a vyčerpávající zkušenost. Stačí mu zkřížit cestu a jít rovnou na věc. Neurazí se, protože sám si myslí, že přímočarost a poctivost je základem sebevědomí a zábavy. Nepatří mezi milence, které vzrušují dlouhé námluvy a nejistota úspěchu ve svádění. Jestli se opozdíte na schůzku, najdete jej v náručí někoho jiného, kdo byl zrovna po ruce a Střelec nebude absolutně v rozpacích. Jestli nemá náladu a chuť na navazování nových vztahů, což se neděje příliš často, přímočarost vyčistí ovzduší.

Může to nezřídka i zabolet, protože jeho upřímnost je až jeho posedlostí. Občas sám pochopí, že přestřelil, ale nejčastěji je už pozdě. Imponují mu osoby s širokými vědomostmi, které si bude ochotně a bez omezení vyměňovat. Je tolerantní osobou, otevřenou vůči novým zkušenostem, zúčastňuje se všech forem vyučování, jaké se mu naskytnou na jeho životní pouti. Střelec miluje svobodu a volnost, z toho důvodu partner, který se bude snažit ho omezovat riskuje, že ho víckrát neuvidí. Střelec je neustále v pohybu, zanechává za sebou hromadu vzpomínek, stesku a nezřídka i potomků po celém světě. Z toho důvodu je vhodné nosit při sobě kondomy Ultra Thin, které nejlépe odpovídají jejich heslu "Jednoduše do toho!".

Zpět na hlavní stranu blogu

Související články

žádné články nebyly nenalezeny