Střelec

2. duben 2006 | 10.12 |

horoskopy-strelec_mLovec rozkoše

"Není-li tu ta, kterou máš rád, měj rád tu, která zde je." Podle tohoto pořekadla žije a miluje muž Střelec. A kromě toho prostě touží po všech ženách. Uchází se o ně zcela starosvětsky. Milostný akt sám pro něj znamená méně než předcházející ceremoniál. Jako Střelec má rád lov. A v tom se opravu vyzná, instinkt mu řekne, jak tu, po které touží, nejlíp polapit.

Působí dojmem veselého a přitažlivého vtipálka a dokáže velmi snadno okouzlit. Není však tím, za koho ze vydává. Rád střídá spousty žen s tím názorem, že hledá neustále tu pravou. Je rád zamilovaný, ale pokud se mu žena už nehodí, nebo pokud ho omrzí, okamžitě vidí chybu v ní. Začne vyvolávat neexistující problémy a bude vyhledávat jinou společnost a vysněnou lásku. Popudí ho veškeré žárlivé poznámky a scény. Je to upřímný muž, ale dost často právě ta jeho upřímnost zabolí. Pokud však něco slíbí, je téměř stoprocentní jistota, že své slovo dodrží. Dost často se u něj projevují záchvaty vzteku plynoucí i z jeho náladovosti.

Co se sexu týče, má ho velmi rád. Má rád sex, ale neznamená to, že by byl sexuální přeborník. Rád dobývá a loví nové oběti a právě ten lov je pro něj zajímavější než samotný akt s ulovenou obětí. Při sexu je uspěchaný a předehru si asi jeho partnerka moc neužijete. Chce si ženu rychle vyzkoušet je-li to ta pravá, která ho vyburcuje k šílenství a sledovat její reakce, aby se ujistil jak to krásně umí. Bohužel pokaždé stejným způsobem.

Narazí-li však na ženu, která si ho osedlá a začne ho ovládat svým chtíčem sexu, nikdo by nepoznal, že jde o střelce. Začne najednou praktikovat veškeré známé i neznámé polohy, bude citlivý a jemný, bude chtít neustále souložit, bude chtít dráždit a provokovat její vagínu. Jeho jazyk bude v tu chvíli hříšným nástrojem rejdícím v rozkroku, na prsních bradavkách, na břiše, prostě po celém těle. V žádném případě nebude jeho milá litovat, že si něco začala se střelcem.

I když to není snadné, žena by se neměla hned vzdávat, jakmile zpozoruje, že on, ozbrojen šarmem, jí je na stopě. Měla by se dělat vzácnou, nechat se nakrátko chytit a opět prchnout. Čím obtížněji se divoká zvěř chytá, tím líp to chutná... Přejeďte mu prstem nebo jazykem po pánevní kosti, od boků až k přirození, ale v posledním okamžiku se vyhněte jeho penisu a provokativně mu přejíždějte dlaněmi nebo ústy po vnitřní straně stehen. Muži Střelci milují polohy, ve kterých mohou používat silné nohy. Vyzkoušejte polohu, při které stojí nad vámi, když vy ležíte na kraji postele. Obejměte mu nohama boky a věřte, že oba pocítíte dokonalou rozkoš.

Jestliže muž Střelec nějakou ženu již vlákal do své ložnice, počíná si s ní jako s labužnickou večeří, a to se vším, co k tomu patří. U něho nelze mluvit o něžné předehře, spíš z ní mlsá, sousto tu, sousto tam. Rád ji svléká pomalu, kousek po kousku. Hraje si s jejími vlasy, kousne ji do ucha, dlouho se zabývá jejími ústy a prsty, olizuje jí pleť, aby ji ochutnal. Měla by nechat se sebou dělat cokoli, neboť muž Střelec chce ženu nejdříve prozkoumat rukama i jazykem, ještě víc podnítit svou chuť, až se nakonec nasytí.

Střelcova předehra je jako aperitiv, na němž si člověk pochutnává, zatímco ještě čeká na následující hody. Když partnerku vzrušuje, projevuje se jako mistr techniky jazyka a hry prstů. Jeho polibky jí pronikají, dovede ji rozvášnit jako nikdo jiný. Střelec kromě toho bezvadně ovládá erotickou masáž. Ví přesně, kde má partnerka erogenní zóny (má v tomto ohledu také bohatou zkušenost) a věnuje jim hodně času.

Někdy se Střelec soustřeďuje na určitou část těla své partnerky, protože ho prostě fascinuje. Mohl by to být zadeček nebo ňadra. Má ostatně rád, když si během milostného aktu ponechá punčochy. Zatímco si ji rozkošnicky bere, dlaněmi hladí jemnou tkaninu, pod níž pulzuje teplá pleť. Tato částečně zakrytá, nicméně tušená partie ho nesmírně vzrušuje. Dává mu to pocit, že partnerku vlastní, ale přece jen ne docela.

Většinu času věnuje Střelec tomu, aby partnerku vzrušoval a laskal, ale také má rád, když je občas i ona trochu aktivní. Jeho nejcitlivějšími partiemi jsou krk a hruď. Líbí se mu, když ho hladí po šíji a potom oběma dlaněmi pomalu přejíždí po hrudi. Dále by se měla věnovat jeho bokům a stehnům, zejména na jejich vnitřní straně. Když ho v těchto místech hladí a líbá, líbí se mu to až k zešílení. Střelec má celou tuto partii nanejvýš citlivou, na ni by se partnerka měla soustředit především, a aby udržela napětí, měla by mu laskat pohlaví, vzít je do úst a pak opět jemně hladit.

Když Střelec myslí, že už bylo předehry dost, měla by ho partnerka nechat, aby přešel k věci. Vystupňuje své vzrušení k maximu a potřebuje uspokojení. Partnerku miluje pomalými a energickými pohyby, ale měni přitom polohy i místo. Bere si ji, když ona leží pod ním, pak ji opatrně obrátí a miluje ji zezadu. Vezme ji na ruce, přitiskne ji proti stěně a bere si ji vestoje, případně ji položí na zem a celou svou silou na ni dolehne.

Střelec nemá určité schema, podle něhož by se miloval. Cele se přizpůsobí partnerčiným přáním, pro to má jemný cit. Žena, která žije s mužem Střelcem delší dobu, by mohla potvrdit, že má vždycky po ruce nějaké překvapení. V sexu nesmí být nuda, a proto si stále vymýšlí něco nového. Muž Střelec je přístupný čemukoli, co ještě nezná. Rád s partnerkou vyzkouší všechno možné. Dá se s ním zažít sex, který je jednoduchý, napínavý i uspokojivý. Nechat se lovit a polapit Střelcem může přece jen být krásné. Žena se pak může cítit jako královna džungle.

Vrhání se do neznáma je koníčkem tohoto lehkomyslného a veselého znamení. Na své životní pouti potkává Střelec různé osoby, získává nové zkušenosti a dovolí čerpat jiným ze své studny poznání. A je dobrým a ochotným učitelem bez zdrženlivosti a větších nároků. Po pravdě není moc vybíravý. Ulovení Kentaura není těžké, ale co za tím vězí, to není určitě nic k chlubení. Je to ale radostná, spontánní a vyčerpávající zkušenost. Stačí mu zkřížit cestu a jít rovnou na věc. Neurazí se, protože sám si myslí, že přímočarost a poctivost je základem sebevědomí a zábavy. Nepatří mezi milence, které vzrušují dlouhé námluvy a nejistota úspěchu ve svádění. Jestli se opozdíte na schůzku, najdete jej v náručí někoho jiného, kdo byl zrovna po ruce a Střelec nebude absolutně v rozpacích. Jestli nemá náladu a chuť na navazování nových vztahů, což se neděje příliš často, přímočarost vyčistí ovzduší.

Může to nezřídka i zabolet, protože jeho upřímnost je až jeho posedlostí. Občas sám pochopí, že přestřelil, ale nejčastěji je už pozdě. Imponují mu osoby s širokými vědomostmi, které si bude ochotně a bez omezení vyměňovat. Je tolerantní osobou, otevřenou vůči novým zkušenostem, zúčastňuje se všech forem vyučování, jaké se mu naskytnou na jeho životní pouti. Střelec miluje svobodu a volnost, z toho důvodu partner, který se bude snažit ho omezovat riskuje, že ho víckrát neuvidí. Střelec je neustále v pohybu, zanechává za sebou hromadu vzpomínek, stesku a nezřídka i potomků po celém světě. Z toho důvodu je vhodné nosit při sobě kondomy Ultra Thin, které nejlépe odpovídají jejich heslu "Jednoduše do toho!".

Zpět na hlavní stranu blogu

Související články

žádné články nebyly nenalezeny