Beran

2. duben 2006 | 09.12 |

horoskopy-beran_zCílevědomě k extázi

Žena narozená ve Skopci sice působí na první pohled chladně a nepřístupně, avšak muž s jistou dávkou dobrodružství, který riskuje druhý pohled, objeví ženu neobyčejně smyslnou a vášnivou, jež nemá zábrany rozvíjet svou sexuální fantazii. Noc strávená s touto ženou může být plná rozkoše, pokud je ovšem po její vůli...

Ráda miluje a je milována. Je to nevypočitatelná potvůrka, ve které se dá jen těžko vyznat. Dokonalá herečka chovající se tak, jak zrovna chce a jakou má náladu. Často bývá obklopována muži a dokáže se před nimi předvádět a přetvařovat s famózní suverenitou, přičemž si každého z nich dokáže omotat kolem prstu bez mrknutí oka. Je to idealistka, která si bez přemýšlení přetváří svět podle svých představ a hodlá ho užívat jako pravá bohyně plnými doušky. Je velmi impulzivní a zrovna moc nepřemýšlí než něco řekne, ale zase je to opravdu upřímné a bez přetvářek. Když se rozjede, je jako uragán. Když něco chce, dostane to a vezme si to kdy chce a jak chce. Dokáže muže okouzlit, aniž by se musela snažit.

Vyzařuje z ní sexuální energie, kterou nelze přehlédnout. Sex je pro ni krásným uvolněním a zpestřením jejího divokého životního stylu. Jak žije tak i miluje. Divoce, chtivě a vášnivě. A proto dostane koho si umane. Když se chce milovat, je to převážně vždy proto, že má chuť a chce ho v sobě cítit. Jak se na to tváří její partner ji momentálně nezajímá. Dokáže se milovat kdekoli je to jen trochu možné. Když má chuť, neexistují překážky.

Ráda určuje celý průběh sexuálních hrátek a dokáže si vytvořit nejvhodnější podmínky k dosažení vlastního orgasmu. Pokud si na něj nasedne, nestane se, aby slezla během pár
okamžiků. A pokud sleze, je to jen proto, aby si s široce roztaženými stehny nasedla na obličej muže a nechala si jazykem zběsile olizovat své pysky a klitoris. Chce si to pořádně užít, chce ho cítit všude a chce křičet slastí. Při milování je to vulkán, který burácí a řve. Ráda experimentuje a touží po extrémním a šokujícím milování ve třech. Pokud bude mít žena na sobě síťované punčocháče s otvorem v rozkroku, muž dlouho nevydrží.

Chladně a vypočítavě muže zhodnotí, aniž si toho on všimne; ví, zda má chloupky na hrudi, jaké nosí slipy, jakou používá vodu po holení nebo jak se jí dotýká. Shledá-li žena ve Skopci svůj protějšek jako objekt hodný své žádostivosti, akceptuje-li ho, použije všeho, aby ho dostala tam, kde ho chce mít. A zatímco vesele a bezstarostně žvatlá u kávy, promýšlí už strategii. Základní otázka zní: jak si na něm smlsnout? A jestliže se do toho už jednou dala, vynaloží obrovskou energii a její vynalézavost je bezmezná. Ale pozor! Máme tu co dělat se skutečnou egoistkou. Aby ukojila svou žádost, bere si, co potřebuje, a je-li to nutné, bere si to kdekoli a tak rychle, jak to její vyrušené tělo žádá. Pro jemnocitné donchuány to skutečně není.

Pokud jde o toto potěšení, nelze od ní očekávat něhu ani dlouhé předehry. Muže vzruší a hlavu mu poplete tak, že není schopen jasně uvažovat. Žena Skopec totiž umí použít hlavu i tělo k tomu, aby ho přivedla k výkonu na plné obrátky. Dřív, než se partner stačí rozmyslet, jak si počínat, je už bez kalhot na pohovce (případně na nějakém mnohem nepohodlnějším místě), a ona v celé své odhalené kráse nad ním.
Obdarujte jí masáží rtů koncem vašeho jazyka. Jemně se dotýkejte jejího horního rtu, pomalu a něžně vnikejte do jejích úst, a pak partnerku potěšte hlubokým a vášnivým polibkem. Poproste svou lásku, aby si zavázala oči a přejíždějte rukou po křivkách její tváře. Něžně ji hlaďte po rtech tak, aby ucítila chuť vašich prstů.

Při milostném aktu je žena ve Skopci raději nahoře, chce ovládat a vidět partnera pod sebou. Vychutnává jeho podřízenou pozici, kdy je jí zdánlivě bezmocně vydán na milost a nemilost, i touhu v jeho očích. Vzrušuje ji postavení paní-otrok. V pozici nahoře může ostatně nejlépe určovat rytmus a pohyb tak, aby dospěla k orgasmu. Pod ní je nástroj její rozkoše. Pokud nesáhne žádaného vrcholu, nijak se před partnerem nestydí a ukojí se sama. Během milostné hry musí žena ve Skopci každou sekundu cítit, že se blíží k vrcholu; soustřeďuje se na to se zavřenýma očima a nepřeje si být rušena hlasitými steny ani ordinérními slůvky, které by ji měly rozvášnit. Má-li pocit, že jí partner nevěnuje dost pozornosti a počíná si sobecky, okamžitě hru přeruší. Ostatně nenávidí, když ji chce partner "překvapit" zezadu. Toho se tedy laskavě vyvarovat, jinak je po vášnivé noci.

Žena ve Skopci mívá krátké, ale intenzivní románky, neboť je to svéhlavé stvoření, které vzrušuje dobrodružství. Ve svém sexuálním životě si tu a tam najde urostlého řidiče kamiónu nebo stavebního dělníka. Vzrušuje ji pot na jeho snědém svalnatém těle, hrubé rysy obličeje, pohledy, které ji nepokrytě vybízejí, aby dělala to, co on chce. To dráždí její smyslnost. Je to holá mužnost, již si ona pod sebou rozkošnicky podmaní.

Žena ve Skopci by chtěla být žádoucí od hlavy až k patě. Nejraději by si nechala líbat prsty u nohy a současně laskat ňadra. Na těle má bezpočet erogenních zón, zvláště citlivá jsou však záda a vnitřní strany stehen i intimní oblast. Rozplývá se rozkoší, když ji partner hladí po holých zádech od krku až po zadeček a zase zpátky nebo když pátrá prsty po vnitřní straně stehen, až se ponoří do její svatyně.

Vzrušuje ji také, jestliže jí partner fouká do ucha nebo saje ušní lalůčky. Dočista ztrácí hlavu, líbá-li ji muž s plnovousem, pod jehož vousy vibrují konečky nervů. Tu a tam má také ráda, když ji uchopí tvrdší ruka. Cítí drsnou dlaň, něžně a zároveň energicky putující po jejím těle, je to síla mužských svalů, která si ji na okamžik podmaňuje. Je-li rozvášněná, chce svou rozkoš ovládat sama, proto dává přednost pozici nahoře. Také ráda experimentuje, zkouŠí nové, ale jen když věří, že to povede k jejímu uspokojení.

Fantazii ženy ve Skopci velice podněcuje vzrušující pornofilm. Bezuzdná soulož na obrazovce ji dovede rozvášnit až k šílenství.
Vůle dobývat a nesmlouvavost charakterizují jedince narozeného ve znamení Berana. Neuhne před ničím, jedině pokud si řekne, že počká a pak zapomene. Nepoužívá žádné rafinované finty ani komplikované strategie, tak dlouho bije hlavou do zdi, až ji prorazí nebo padne vysílením. Pak přenechá dokončení úkolu těm více kombinujícím a trpělivým reprezentantům znamení. Beran je znamení vojensko-sportovní se všemi přednostmi a vadami těchto profesí. Přímočarý a drsný, impulsivní a odvážný, vitální a agresivní. K získání Berana mu stačí dát na srozuměnou, že se ocitnul na Vašem seznamu a sám Vám skočí do sítě. Intelekt a umění dialogu jsou na nic, pokud chybí pružné tělo. Krátký rozhovor bez zbytečných zdržovaček, rázné rozhodnutí a rychlá jízda. Ale ne krátká! Berana vyzbrojil jeho ochránce Mars ohromnou vitalitou a kondicí profesionálního závodníka. Pokud se hodláte utkat s Beranem v milostných hrátkách, musíte být v životní fyzické formě. Čekají Vás totiž radostné a spontánní radovánky, jejichž nekonečné opakování Vás přivede nejen do ráje, ale hlavně k mdlobám z vysílení. Musíte mít na paměti, že během takových her Beran obvykle zapomíná na bezpečnost a je tedy na Vás, abyste se později nemuseli "vázat". Takový už prostě je a nic s ním neuděláte. Z toho důvodu je více než vhodné mít vždy po ruce alespoň jedno balení kondomů Classic. S touto nenasytnou bestií můžete provozovat sex prakticky kdekoliv: v kanceláři, na chodbě, ve vlaku nebo zámecké zahradě. Není to spojeno se sklony k perverzi nebo útěkem od každodenní rutiny, ale přímo chorobnou netrpělivostí a touhou po realizaci svých snů. Jestli i po tom všem máte chuť mít co do činění s Beranem, vyzbrojte se Durexy a odvahou. Čeká Vás spanilá jízda nebo několik ran a upřímných slov. V každém případě to bude mít rychlý spád.

Zpět na hlavní stranu blogu

Související články

žádné články nebyly nenalezeny