Beran

2. duben 2006 | 08.54 |

horoskopy-beran_mLovecký pud

Skopec je lovec hledající kořist. Svou "oběť" lokalizuje rychle a zaměří se na cíl. Podvědomí mu již řekne, která se nechá pohltit i s chlupy. Většinou to bývá žena hledající ochranu, žena, jíž imponuje jeho mužnost a která akceptuje jeho naprostou dominantnost. V její přítomnosti se sice chová spíš chladně, ale hlavou mu už běží ty nejvášnivější scénky. Ještě vystřelí do společnosti své tolik obávané šípy, jež mají dokázat, jak je inteligentní, ale v příštím okamžiku si už svou vyvolenou představuje ve všech možných milostných pozicích. Svléká ji očima a při pouhém pohledu na knoflík u její halenky se mu sbíhají sliny.

V Beranovi naleznete muže, který jde ve všech případech rovnou na věc. Je velmi agresivní a namyšlený, přesto však upřímný a kamarádský. Vyzařuje z něj tajemný a vulgární sex appeal, který Vás tak přitahuje, rajcuje a láká. Milování v neuvěřitelných situacích a na neuvěřitelných místech jsou jeho vysněné a často i uskutečněné praktiky. Je až neuvěřitelně žárlivý a není radno ho provokovat, nebo mu zadávat jakékoli záminky k žárlení. Když si ho však dokážete získat, máte ho nastálo a jen velmi těžko se ho zbavíte. Při sexu se mu nesnažte bránit, nebo vzpouzet, chcete-li se s ním opravdu milovat. Mohl by být hrubý až agresivní, ovšem do jisté míry to může být příjemné i pro Vás.

Jeho choutky jsou opravdu velké a různorodé, ale velkou část ženského zvěrokruhu vzrušuje právě experimentace při milování. Pokud však nemáte ráda anální styk, asi to nebude ten pravý společník pro sexuální hrátky. Poloha zezadu a pokud možno ve všech možných i nemožných otvorech ho přivádí do varu. S největší pravděpodobností si Vás při tom i sváže, abyste byla oddaná a bezbranná, přesně podle jeho představ. Obzvlášť vyburcovat ho pak dokáže skupinový sex. To trká do čeho může i nemůže. Počítejte s tím, že sex s beranem dost často bolí. Trhání, škrábání, kousání, tahání, to je to co beran chce a co ho rajcuje.

Jeho vášnivé líbání je jeho hlavní zbraní. Dokáže Vás líbat až k šílenství a pak Vám prostě strhá šaty a jde do Vás. Pokud bude mít žena na sobě síťované punčocháče
s otvorem v rozkroku, muž dlouho nevydrží. Nesnažte se mu ale přizpůsobovat v jeho sexuálních praktikách. On nechce sobě rovnou sexuální partnerku, chce obětního beránka, který ucítí sílu a moc berana.

Jestliže mu žena, o niž se uchází, naznačí, že se jí to líbí, Skopcova dominující role se plně rozvine. Od této chvíle rozhoduje on co, jak a kde. Je-li na nějakou ženu zaměřen, vzrušuje ho na ní všechno: jak si pohrává s vlasy, její výstřih nebo jak si přehazuje nohu přes nohu a trochu se jí poodhrne sukně. To všechno ho zneklidňuje a znervózňuje - a ona teď bude za tato "muka" pykat. Skopec na lovu za kořistí by se neměl provokovat. Kdo se toho odváží, měl by také počítat s důsledky. Koketní hrátky, které nevedou k cíli, nejsou podle jeho gusta, a tady s ním nejsou žádné špásy. Žena, která s ním chce strávit noc, by měla instinktivně vycítit, že rozum tohoto muže ovládá rozkoš. Může to být tedy nebezpečné. Když je teď tak vydrážděný, chce jen rychle dosáhnout cíle. A proto žádné upejpání! Nechte ho, aby si sedl mezi vaše nohy a udělejte mu masáž hlavy. Muži Berani milují, když mohou sledovat extázi na vaší tváři, když jim poskytujete orální sex. Proto se s ním pokuste udržet kontakt očima.

Erotické dobrodružství nyní musí probíhat podle jeho představ. Cestou ke společnému hnízdečku lásky už přemýšlí, jak ji co nejrychleji svléknout. A pokud se ještě dokázal ovládnout a nesvedl ji hned v autě, vrhne se lačně na její tělo, sotva za nimi zapadnou dveře. Je ve svém živlu a soustředěně se dotýká rozhodujících míst. Její holá pleť je doslova alektrizující, rychle ji chce zbavit zbytečných šatů a zkoumat ji jazykem i rukama. Počíná si sice překvapivě něžně, ale to všechno se odehraje během několika sekund, neboť Skopec žádné dlouhé předehry nemiluje. Má chuť a chce ji uspokojit. Když do partnerky vnikne, je to osvobozující okamžik, a teď chce co nejrychleji dosáhnout vrcholu (raději ještě jednou, možná v noci, až ona bude spát). Skopec dává přednost dominantnímu postavení. Líbí se mu zejména, když před ním partnerka klečí a on si ji bere zezadu, případně ji zvedne, přitiskne ke zdi a vnikne do ní. Má teď v hlavě jedinou myšlenku: svůj orgasmus. Ji však právě jeho bezuzdná síla umí dohnat k šílenství.

Třebaže si Skopec počíná v milostné hře dominantně a animálně, zatouží i po něžné ruce. Nejcitlivější zakončení nervů má na hlavě, v obličeji a na hrudi. Vzrušuje ho, když si mu partnerka hraje s vlasy, něžně ho hladí po čele, když putuje přes obličej a krk na hruď. Tuto něhu vychutnává se zavřenýma očima. Přitom se s ním musí zacházet velmi jemně, neboť teď je ve zcela jiném světě a nesmí být vyrušen náhlými pohyby nebo nevhodnými slovy.

Skopce mimořádně vzrušuje hlasité sténání. To má pak pocit, že je opravdu dobrý a že svou roli perfektně ovládá. Dovede ženě přivodit takovou rozkoš, že ta až křičí, a to ho opět vzrušuje.

Někdy má Skopec sklon k zapovězeným formám, možná dokonce k sadismu. V představách vidí svou partnerku nejraději na kolenou, jak jí dlaněmi pevně drží zadeček a miluje ji. Nebo si ji bere, když ani není připravená, a to tak rychle, že se kochá, jak ji vylekal. Protože má nejraději zcela oddanou partnerku, rád ji také připoutává. Ne že by s ní zacházel brutálně, ale její bezmocnost a bezbrannost ho velice vzrušuje, konečně si s ní může dělat, co chce.

Vůle dobývat a nesmlouvavost charakterizují jedince narozeného ve znamení Berana. Neuhne před ničím, jedině pokud si řekne, že počká a pak zapomene. Nepoužívá žádné rafinované finty ani komplikované strategie, tak dlouho bije hlavou do zdi, až ji prorazí nebo padne vysílením. Pak přenechá dokončení úkolu těm více kombinujícím a trpělivým reprezentantům znamení. Beran je znamení vojensko-sportovní se všemi přednostmi a vadami těchto profesí. Přímočarý a drsný, impulsivní a odvážný, vitální a agresivní. K získání Berana mu stačí dát na srozuměnou, že se ocitnul na Vašem seznamu a sám Vám skočí do sítě. Intelekt a umění dialogu jsou na nic, pokud chybí pružné tělo. Krátký rozhovor bez zbytečných zdržovaček, rázné rozhodnutí a rychlá jízda. Ale ne krátká! Berana vyzbrojil jeho ochránce Mars ohromnou vitalitou a kondicí profesionálního závodníka. Pokud se hodláte utkat s Beranem v milostných hrátkách, musíte být v životní fyzické formě. Čekají Vás totiž radostné a spontánní radovánky, jejichž nekonečné opakování Vás přivede nejen do ráje, ale hlavně k mdlobám z vysílení. Musíte mít na paměti, že během takových her Beran obvykle zapomíná na bezpečnost a je tedy na Vás, abyste se později nemuseli "vázat". Takový už prostě je a nic s ním neuděláte. Z toho důvodu je více než vhodné mít vždy po ruce alespoň jedno balení kondomů Classic. S touto nenasytnou bestií můžete provozovat sex prakticky kdekoliv: v kanceláři, na chodbě, ve vlaku nebo zámecké zahradě. Není to spojeno se sklony k perverzi nebo útěkem od každodenní rutiny, ale přímo chorobnou netrpělivostí a touhou po realizaci svých snů. Jestli i po tom všem máte chuť mít co do činění s Beranem, vyzbrojte se Durexy a odvahou. Čeká Vás spanilá jízda nebo několik ran a upřímných slov. V každém případě to bude mít rychlý spád.

Zpět na hlavní stranu blogu