Býk

2. duben 2006 | 08.47 |

horoskopy-byk_zMilenka

Máme tu samozřejmě co činit s umělkyní ve svádění par excellence. Umí muže nejen vzrušit, ale také ho dovede přimět, aby ji sváděl tak, jak se to líbí jí. Vyšle erotické signály a ostatní už přenechá svému zbožňovateli. Ne že by byla pasivní nebo že by taková být chtěla, prostě se cítí skutečně jako žena aŽ tehdy, když má pocit, že se o ni někdo uchází.

Je to dokonalý přeborník ve svádění mužů. Je to bouře s citem květiny. Když si něco zamane, dostane to buď jak buď a svou zarputilostí docílí svého záměru jakýmkoli způsobem. Je to velice srdečný a přátelský tvor, který však dokáže i k smrti nenávidět a kout rafinované pikle. Její praktičnost a smyslnost jí slouží jako dokonalý ukazatel při výběru svého partnera pro sexuální hrátky.

Jakožto romantička, která miluje bohatství a přepych, dokáže bez problémů zaujmout svým vystupováním a oblékáním. Často je to žena, která má dokonale a bujně vyvinutá prsa s velmi citlivými bradavkami. Má ráda procítěný a dokonalý sex s romantickou předehrou, hlazením a líbáním. Vůbec jí není cizí onanování a sebeukájení, ve kterém je tak dokonalá. Sex vnímá jako krásnou souhru nahých těl, které se zmítají ve smyslné slasti něžných dotyků, a proto ho chce tak často. Dává přednost milování v příjemném a dokonalém prostředí, které jí navozuje pocit bezpečí. Chce se milovat a svůj chtíč chce vždycky uspokojit.

Pokud v sobě ucítí zduřelý penis, přestane se najednou ovládat. Ráda drží svého partnera za zadek a koriguje si rychlost jeho přirážení. Za každou cenu chce prožít krásný a expanzní orgasmus a v žádném případě nechce být neuspokojena. Nemusí experimentovat, chce prostě jen ukojit svůj sexuální chtíč, který je tak silný až neovladatelný. Je to eroticky načasovaná bomba, která se skutečně vyzná.

Oplývá šarmem, vyzařuje smyslnost, dovede vypadat eroticky, zkaženě a zároveň jako nevinná dívka. Ve svém neznámém partnerovi, s nímž se baví nebo tančí, vyvolává pocit, že by si ji nejraději hned vzal, současně však udržuje odstup, předstírá zdráhavost, jen aby vystupňovala erotické napětí, a přesto ho přinutí, aby se choval s určitým odstupem (což je pro něj určitě velmi těžké). Žena v Býku nemá ráda vypočítavý nebo neosobní sex, protože potřebuje teplo a důvěru, a chce si být jistá, že o ni partner stojí. I když tráví krásný večer a po svém partnerovi velice touží, není to ona, kdo své sexuální touhy musí okamžitě ukojit v mužově posteli (a pokud se tak zcela výjimečně týž večer musí stát, udá se to tak jako tak v její posteli). Má-li se mu to přesto podařit, musí ho už něco napadnout. Musí své bohyni lásky něco poskytnout.

Žena v Býku je náročná milenka. Chce být opatrně vedena, a k tomu vyžaduje mnoho empatie. Očekává sexuální potěšení, nikoli neobvyklé exkurze. Žádá smyslnou atmosféru, romantiku a - jako v milostném filmu - happy end, což znamená orgasmus, Je to pro ni důležité: neboť proč se má nástroj ladit, když pak na něj neumí hrát ve všech stupnicích?
Věnujte pozornost jejímu krku, především nejcitlivějšímu místku pod ušním lalůčkem a zasypte ji něžnými polibky. Vaše partnerka dosáhne výbušnějšího orgasmu, když má ohnutý krk. Milujte se s ní tak, aby ležela na zádech, s hlavou zakloněnou přes okraj postele. Uvidíte, jak ji to vzruší.

Žena v Býku se na milostnou noc pečlivě připravuje. Vezme si hedvábné prádlo, pleŤ jí voní) hříšně drahým francouzským tělovým pudrem), od hlavy až k patě je pěstěná a žádoucí, a samozřejmě se postará také o správné osvětlení, aby v něm vynikly její svůdné stránky.

Milostná hra se ženou v Býku má intenzitu býčího zápasu a dovede muži vyrazit dech. Žena v Býku má nejraději - a zde se uplatňuje její plnokrevná ženskost - , když se její partner počíná jako velmi vášnivý milenec. Chce pocítit jeho něhu i mužnou sílu. Má ráda pach jeho potu, jeho animální výpary, upadá do extáze, když ji dost drsně uchopí a současně jí tělo pokryje vlhkými polibky. Sama se také vyzná v tom, jak svého partnera podle všech pravidel přivést do varu. Umně uplatňuje svá ústa i dlaně, jako kočka se umí lísat k jeho tělu a dává mu podvědomě najevo, jak by to chtěla, aby dospěla k orgasmu. Smyslné tělo ženy v Býku se cítí nejlépe na měkké podložce. Je vnímavá na látky jako bavlna, hedvábí nebo satén. Vrcholu rozkoše dosáhne, když se její holé pleti dotýká kožešina a současně když se její holé pleti dotýká kožešina a současně když jí k nosu zavanou zbytky jejího zvířecího pachu. Ve svých představách leží nahá na zemi na kožešině, což jí dráždí pleťové nervy, a nad ní je muž, který umí ocenit krásu jejího těla svýma rukama. Až potud k její kontemplativní akt inscenovat. Je to režisérka aniž to lze postřehnout, a současně i představitelka hlavní role svého kusu: panna nebo děvka, ovečka nebo úpír, který se chtivě vrhá na svou oběť. Žena v Býku má beztak silnou orální potřebu. Tělo svého partnera s oblibou zkoumá jazykem a přisává se mu ke krku. Má ráda dlouhé polibky jazykem a také ráda cítí v ústech jeho mužnost.

Také ji silně vydráždí, když partner zahrne i její tělo něžnostmi. Zvlášť vnímavě reaguje, jestliže ji hladí po šíji a po zádech nebo se jemně dotýká jejích genitálií. Pak je ale třeba jít k věci, pak chce jeho tělo cítit se vším všudy i v sobě.

Hromadění movitých věcí zaručuje bezpečnost v mnoha oblastech života. To si myslí i Býk a má svým způsobem pravdu. To znamená, že se nevyplácí svádět Býka spontánně a bez peněz. Takové zbrklé akce mohou být zaplacené odmítnutím a vyřazením ze seznamu potenciálních milenců - ztracenou pozici lze vybojovat jen v ojedinělých případech. Rozhodování je u něj dlouhodobým a důležitým procesem, ale ne z důvodu absence inteligence, důvodem jsou obavy z následků rozhodování. Jednou udělané rozhodnutí je jediné a konečné. Musíte se vyzbrojit trpělivostí a dbaním na svůj dojem důvěryhodné a vážné osoby.
Máte jediný úkol: vlastnit dokonalé fáro a značkové hodinky, pozvánka na večeři v drahé restauraci je zkratkou cesty k cíli. V rámci udržení známosti nesmíte v žádném případě zapomenout na pravidelné dárky symbolizující a zaručující pevnost Vašeho vztahu. Ovšem největší chybou by bylo spojení Býka s obyčejným materializmem. Jeho citlivost a bohatá duše je chráněna od tvrdého zevnějšku hradbou z věcí zaručujících komfort a pocit nezávislosti. Býk se snaží uzavírat pragmatické, výhodné a trvalé svazky, ve kterých se partner stává jeho majetkem (poznámka pro zastánce monogamie: Býk se necítí být majetkem partnera). Rozchod s chronicky žárlivým Býkem je dlouhodobou, psychickou a divokou záležitostí. Získání Býka je častokrát těžkou prací, ale odměna, jež čeká na vítěze, stojí za námahu. Smyslnost a sexualita tohoto znamení uspokojí ty nejnáročnější a vybíravé, chuť ke spolupráci překvapí úplně všechny. S velkým nasazením se také starají jak o spokojenost a satisfakci partnera, tak o to, aby vše probíhalo v romantickém a pohodlném prostředí. Nikdo nezapomene na chvíle strávené ve společnosti Býka. Sami dbají o bezpečnost, můžete se pouze zmínit o pro ně vhodných kondomech Ultra Thin, určených pro náruživé zástupce tohoto znamení.

Zpět na hlavní stranu blogu