Býk

2. duben 2006 | 08.35 |

horoskopy-byk_mLáska při světle svíček

Muži v Býku by se rozhodně neměla přisuzovat hrubost nebo nenápaditost. V sexu si někdy počíná opravdu neromanticky, neboť zejména v něm se v pravém smyslu slova projevuje jeho býčí nátura. Dámu svého srdce však bude především hýčkat podle všech zásad tohoto umění a postará se, aby se cítila dobře.

Má rád pohodlí, blahobyt a dokonalé atmosféry. Je to tvrdohlavá palice, která když se pro něco rozhodne nebo nadchne, nikdo mu to nerozmluví. Sex není jeho nutnou potřebou, ale převážně zajímavou a častou zálibou. Pokud se však do nějaké zamiluje, miluje opravdově a těžko se ho bude zbavovat. Pokud pod ním jednou budete ležet, jeho smyslnost a nevyčerpatelná sexuální energie Vás budou velmi přitahovat a vzrušovat.

Dokáže být vnímavý a citlivý k vašim pocitům a požadavkům. Je to kliďas, který hodně vydrží, ale běda, pokud se rozzuří. Je doslova jako zuřící býk, který převálcuje všechno, co mu stojí v cestě a hned tak neodpustí. Když miluje, tak se skutečným zájmem o svůj protějšek. Nenechá si radit jak milovat, on to ví sám nejlépe a je natolik vnímavý, že se dokáže přizpůsobit na základě vašich projevů. Není sice přeborník v experimentování, ale všechno bohatě vynahradí jeho procítěnost a vytrvalost.

Když už ho v sobě jednou máte, není to na pár vteřin, ale počítejte s divokým býčím zápasem, který se může protáhnout i na několik slastných hodin. Červené prádélko, tma a vzrušená vůně ženy ho dokážou omámit a rozproudit k extrémním výkonům. V takovém případě je mu jedno je- li stará nebo mladá, hubená nebo tlustá, hezká nebo ošklivá. Budou mu vládnout býčí pudy a on je musí nutně ukojit.

K obřadu svádění a la Býk patří tlumené osvětlení a nevtíravá hudba, při níž dáma pohodlně sedí na pohovce s polštářem pod zády v očekávání příštího, zatímco on tajně myslí jen na její tělo a své vzrušení dovede sotva ovládat. Tato ceremonie na komfortním a estetickém pozadí je však pro něj téměř stejně důležitá jako akt sám. Muž v Býku inscenuje svá milostná dobrodružství perfektně a sám přitom také hraje hlavní roli. Jeho představám dokonale odpovídá, když předmět jeho touhy leží nahý na flaušové pokrývce. Pak partnerku navíc pokropí několika kapkami tuzemského sektu, které jí slíže z pokožky (pravé šampaňské je prostě příliš drahé), a poté už jeho rozkoš nezná mezí. Jednu nebo dvě sklenky do sebe ještě obrátí a přistoupí k věci. Žena, která v sobě dosud bojuje, zda má jít, nebo zůstat, už nemá šanci. Teď není vhodná doba na romantické žvatlání, komplimenty a něžnůstky, neboť jestliže se muž v Býku domnívá, že nadešla ta pravá chvíle. existuje už jen čistá rozkoš, která vyplní čas i prostor. Nyní je aktuální zcela jiný program, neboť muž v Býku je velmi přímočarý.

Jeho předehra právě nehýří fantazií a působí často tak trochu, jako by si ji předem nastudoval. Rozhodně v něm nelze hledat exotického průvodce po neznámých oblastech sexuálního života, neboť jeho sex je jednoduchý, nekomplikovaný a nijak si nepotrpí na experimentování. Chce-li svou partnerku vzrušit, je přesvědčen, že toho může dosáhnout tím, že se jí bude dotýkat na "příslušných místech". Sáhne jí pod sukni nebo pod halenku, hladí jí ňadra a vsune jí jazyk hluboko do ucha. Pro ni to může být vzrušující, neboť muž v Býku to všechno dělá se smyslností, jíž se jen tak něco nevyrovná. Muž v Býku se miluje rád. Může to znít banálně - kdo koneckonců ne? -, jenže někteří muži používají sex jen k tomu, aby relaxovali, dokázali si mužnost anebo stejně jako při závodu nasbírali body. Muž v Býku se však ze sexu těší sám pro sebe a pod jeho smyslností roztávají i ledovce.

Muž v Býku má silnou orální potřebu. Proto rád ústy laská partnerčiny bradavky nebo prsty u nohou, případně jí olizuje pot. Pach v jejím podpaždí nebo v oblasti genitálií na něj působí jako afrodiziakum.
Když mu pošeptáte do ucha "Krásně se usmíváš" nebo "Miluji, jak chutnáš", pozdvihnete jeho extrémně smyslnou stránku. Začněte se mu prsty prohrabovat ve vlasech, pomalu přejíždějte nehty po zadní části jeho krku a něžně mu okusujte uši.

V mnoha ohledech je to báječný milenec. Je obdařen přirozeným, ne-li přímo animálním instinktem. Tento instinkt spousta lidí v dnešním civilizovaném světě již ztratila, muž v Býku si ho však zachoval. Jako jinoch je chtivý a soustředěný na to, aby svůj časně probuzený sexuální pud uspokojil. I později zůstává, co se vlastních potřeb, týče nenasytný, je však vnímavější a nikdy nezapomíná na partnerčino přání. Je sice ve svém původním vztahu k sexu neobyčejně rozkošnický, ale vždy s velkou dávkou vnímavosti. Nějak to už vždycky zařídí, aby partnerku uspokojil, aby ani ona nepřišla zkrátka. Co mu snad chybí na fantazii při předehře, vynahradí délkou. V určité pozici vydrží celé hodiny. Zde se musí iniciativy šetrně chopit žena, aby akt zavedla na jinou kolej. Muž v Býku nesmí mít pocit, že je k něčemu dohnán, jemným podnětům však vyjde rád vstříc. Pak dokáže kvůli partnerce změnit pozici, ale také si jí jaksepatří užít. Sám dává přednost spíš konvenčním pozicím, ale musí si počínat energicky a vynaložit veškerou sílu. V takových chvílích chce ženu celou, partnerka se stává jeho vlastnictvím a objektem jeho rozkoše. Miluje ji se vší svou živočišnou mužností, a to ji přivádí do extáze.

Třebaže muž v Býku svou vyvolenou rád zahrnuje něžnostmi, je pochopitelně i sám rád rozmazlován. Celé hodiny by ho mohla laskat, nejlépe na hlavě, na krku a na zádech, neboť v těchto místech je obzvlášť citlivý. Chce-li ho partnerka co nejvíc vzrušit, měla by ho laskat a líbat na krku až k hrdlu. Vzrušují ho také něžná kousnutí, při nichž cítí na pleti její jazyk. Celá jeho partie krku a šíje je velice citlivá, a tak například stačí využít příležitosti a zcela náhodou se ho dotknout při vázání kravaty nebo při upravování límce. Muž v Býku snadno vzplane, partnerka by však měla znát předem důsledky. Jeho chlípnost lze plně srovnat s chlípností býka během páření, a tak má-li být ukojena, musí to být opravdu animálně. Bere si ji zezadu, neboť pohled na její zadeček ho stále více vzrušuje, pevně svou spoluhráčku uchopí, aby s ní v rozkoši splynul. A protože se potřebuje rukama něčeho přidržet, aby jeho síly bylo jaksepatří využito, je to nejhezčí tehdy, má-li partnerku kolem boků za co uchopit.

Hromadění movitých věcí zaručuje bezpečnost v mnoha oblastech života. To si myslí i Býk a má svým způsobem pravdu. To znamená, že se nevyplácí svádět Býka spontánně a bez peněz. Takové zbrklé akce mohou být zaplacené odmítnutím a vyřazením ze seznamu potenciálních milenců - ztracenou pozici lze vybojovat jen v ojedinělých případech. Rozhodování je u něj dlouhodobým a důležitým procesem, ale ne z důvodu absence inteligence, důvodem jsou obavy z následků rozhodování. Jednou udělané rozhodnutí je jediné a konečné. Musíte se vyzbrojit trpělivostí a dbaním na svůj dojem důvěryhodné a vážné osoby.
Máte jediný úkol: vlastnit dokonalé fáro a značkové hodinky, pozvánka na večeři v drahé restauraci je zkratkou cesty k cíli. V rámci udržení známosti nesmíte v žádném případě zapomenout na pravidelné dárky symbolizující a zaručující pevnost Vašeho vztahu. Ovšem největší chybou by bylo spojení Býka s obyčejným materializmem. Jeho citlivost a bohatá duše je chráněna od tvrdého zevnějšku hradbou z věcí zaručujících komfort a pocit nezávislosti. Býk se snaží uzavírat pragmatické, výhodné a trvalé svazky, ve kterých se partner stává jeho majetkem (poznámka pro zastánce monogamie: Býk se necítí být majetkem partnera). Rozchod s chronicky žárlivým Býkem je dlouhodobou, psychickou a divokou záležitostí. Získání Býka je častokrát těžkou prací, ale odměna, jež čeká na vítěze, stojí za námahu. Smyslnost a sexualita tohoto znamení uspokojí ty nejnáročnější a vybíravé, chuť ke spolupráci překvapí úplně všechny. S velkým nasazením se také starají jak o spokojenost a satisfakci partnera, tak o to, aby vše probíhalo v romantickém a pohodlném prostředí. Nikdo nezapomene na chvíle strávené ve společnosti Býka. Sami dbají o bezpečnost, můžete se pouze zmínit o pro ně vhodných kondomech Ultra Thin, určených pro náruživé zástupce tohoto znamení.

Zpět na hlavní stranu blogu