Blíženci

2. duben 2006 | 08.14 |

horoskopy-blizenci_zVůdkyně

Všechny výlety do světa sexu jsou většinou opravdu dobrodružné. Protože žena v Blížencích se rozhoduje citem a intuicí, vrhá se do milostných vztahů po hlavě. Může to být skok do studené vody nebo také naopak lázeň v Karibském moři. Pro milostný akt nepotřebuje žádnou zvláštní inscenaci. Romantika je sice fajn, ale jí nebude vadit "rychlovka" na toaletě v restauraci nebo v některé zadní řadě v kině.

Dokáže doslova nemožné. Okouzlí, vyprovokuje, očaruje, získá. Je vtipná, přitažlivá a vzrušující. Je to téměř dokonalá žena se sklony k sexuální dychtivosti a hmotnému blahobytu. Dokáže pozorně naslouchat svému okolí a nabyté poznatky dokáže využít vždy v pravou chvíli ve svůj prospěch. Velmi snadno si získává přízeň mužů, kterou dokáže i patřičně využít. V každé situaci se dokáže řídit svým dokonale vyvinutým instinktem lovce a samozřejmě i jinými vyvinutými partiemi svého těla. Nejsou to však jen ,,nějaké" partie - je to dokonalá zbraň pro dosažení všeho, čeho si umane.

Ráda si užívá svobody a nesnáší žádné omezování jak v životě, tak i v sexu. Často střídá své partnery za účelem zdokonalení sebe sama a poznání dokonalých sexuálních rozkoší. Sex je pro ni lákavá slast, kterou si dopřeje kdy chce, jak chce a s kým chce. Je náročná jak ve výběru svého partnera, tak v jeho zkušenostech v oblasti sexu chtivosti. Když se miluje, miluje se podle svých představ a svých vlastních pravidel s citem, s něhou a se vším co je slastné a vzrušující. Dokáže se sladce milovat i chlípně dovádět. Je dokonalou vzrušující bytostí, která se nenechá odbýt jen tak nějakou standardní souloží.

Chce poznávat víc a víc nového a rozkošnějšího. Její láska, milování a chuť k sexu je naprosto spontánní a to jak s mužem tak s ženou. Ať už má v sobě penis, prsty, náhražky, nebo jazyk, její vzrušení je vždycky skutečné a burcující. Má nejdokonalejší a nejvášnivější orgasmus jaký lze zažít.

Samozřejmě za předpokladu, že ona určuje tempo a její milenec věnuje dostatek času tomu, aby ji uspokojil. Ale běda, jestli na ni bude chvátat! To pak zmrzne na rampouch a jen tak rychle zase neroztaje. Dovede ho až k jistému bodu a dále pak očekává, že se o tu správnou náladu postará on. I když se to tak nezdá - neboť se ženou v Blížencích se jde často velmi rychle k věci -, plně se oddává milostné hře, počínaje jemným šimráním přes smyslné vzrušení a stav extáze až k osvobozujícímu orgasmu. Při milostném aktu však tato žena hledá ideál, soulad oboustranné touhy, splynutí těl a duší, překrytí romantiky a reality, a pro to by si její partner měl udělat přece jen trochu více času.
Žena v Blížencích je totiž velmi lehce vznětlivá, na uspokojení jejích představ a požadavků je však třeba vynaložit nezbytnou trpělivost. Vyplatí se to, neboť její sexuální vzplanutí skýtá partnerovi bezmezné uspokojení. Žena v Blížencích často začíná sama. Koneckonců má chuť, a chce-li tuto chuť uspokojit, počíná si často dost agresivně. Vůbec nevadí, když i její partner je trochu agresivní. Je to tak. Je to výzva k souboji se stejně silnou osobou, která působí eroticky dráždivě. Žena v Blížencích je zvědavá na sex nejen v mentálním smyslu, ale také proto, že ji přepadne touha po rozkoši. Dokáže překračovat všechny meze (které si sama vytýčila) a vydat ze sebe všechno. Za to se nebude nikdy stydět.

Při předehře ráda dělá žena v Blížencích víc věcí najednou. Jak by to taky mohlo být jinak? Zahrnuje svého partnera vášnivými polibky a současně zkoumá jeho tělo. Je to objevitelská cesta, která ho nanejvýš vzrušuje. Při fellatiu je zaměstnán nejen její jazyk, ale i ruce jsou aktivní. Nápady má zcela intuitivní, a aby vystupňovala své vzrušení, vymýšlí si neustále nové variace. Její zvědavost je nevyčerpatelná, fantazie bez odpočinku a rozkoš je prý nezměrná. Se vším experimentuje a všechno vyzkouší, neboť chce větší vyrušení a větší uspokojení. V sexu hledá optimum, a aby je našla, zvláště v mladém věku často střídá milence. Jsou to samozřejmě zcela rozdílné typy - vyzkouší všechny, od světlovlasých andělů až po italské svalovce.

Její fantazie je zrcadlovým odrazem dualistické bytosti. Jednou je to okouzlující dívka nebo každou buňkou svého těla žena, která se pokorně podřizuje, jindy zase představuje aktivní mužský živel, který si bere, co potřebuje. V tomto případě má sklon k sadismu. Je pro ni vzrušující zkoušet, jak daleko může jít, když svému partnerovi působí fyzickou bolest. U ženy v Blížencích existuje také latentní sklon k bisexualitě. Proto ze své radosti z experimentování nevylučuje ani lásku mezi osobami stejného pohlaví. Chce vědět všechno. Při sexu se ženou se ujímá mužské role a také zde opět prokazuje nápaditost.
Žena Blíženec má velmi obratné prsty, tak toho využijte, stejně tak jako její preciznosti, a požádejte ji, abyste společně podnikli malý průzkum jejího těla. Poproste svou partnerku, aby vám ukázala, kde ráda cítí vaše dotyky.

Profesionální diletant, pseudointelektuální pseudomilenec, mistr lhaní a neuvěřitelných historek, při jejichž poslechu některým posluchačům měknou nebo naopak tvrdnou údy - nejčastěji na chatu nebo přes telefon, málokdy v posteli. Blíženci, zvědaví na celý svět, se nemohou delší dobu soustředit na jediný objekt . Vypadá to jako dva charaktery uvězněné v jednom těle: jeden se snaží normálně fungovat podle obecně přijatých norem a druhý je nezaujatým pozorovatelem a moderátorem chování. Ten první se chce zamilovat, ten druhý filtruje emoce přes emocionální síto - výsledkem je "asiláska" a uvědomění si zamilovanosti. Svádění Blížence znamená neustálý pohyb a připravenost na změny situací a výkyvy nálad. Blížence doporučujeme především jedincům, kteří dávají přednost svádění a celému procesu získávání srdce (v tomto případě spíše rozumu) před sexuálními příjemnostmi. Investujte trochu svého času do povrchního seznámení se s módními tématy, zaujměte Blížence rozhovorem, a zbytek půjde sám. Rychle se chopí iniciativy, chytí se načatého tématu.

Po pár minutách bude hovořit o věcech, o kterých nemá ani páru, ale stále s výrazem odborníka. Běda odborníkovi opravdovému, který, uražen povrchními znalostmi tématu, bude zkoušet dokázat, že Blíženci neví, o čem mluví. V umění diskuse je odborník předem odsouzen k prohře, nakonec mu bude zvláště krutým způsobem dokázána marnost jeho intelektuálního snažení a přede všemi pošlapána jeho důstojnost. Večer strávený ve společnosti Blížence je velmi příjemným a poučným zážitkem, nepočítali bychom ovšem s diskrétností. Upřímně řečeno, osoby, které mají tu čest zaujmout Blížence, se často stávají hrdiny vymyšlených erotických historek, které dotyční tahají z rukávu podle potřeby. Postelové hrátky jsou experimentálním prostředkem sbírání poznatků o světě způsobem příjemným, prokládaným živou diskusí. Pro společnou bezpečnost, na kterou Blíženci občas zapomínají, doporučujeme používat kondomy Select, které vnášejí nové prvky a příchutě do požitku, protože Blíženec vyžaduje po celou dobu neustálé změny. Pamatujte také na to, že zástupce tohoto znamení potkává hodně lidí, se kterými si chce popovídat.

Zpět na hlavní stranu blogu