Rak

2. duben 2006 | 08.03 |

horoskopy-rak_zSex v krásném balení

Žena narozená v Raku vlastně hledá lásku, která je víc než čistý sex, avšak časem, hlavně v mladém věku, nasbírá spoustu zkušenosti. Jednak se oddává sexualitě ze zvědavosti, jednak by samozřejmě byla ráda perfektní milenkou pro svého pozdějšího životního partnera. Bere si, na co má chuť, a později zásadně ničeho nelituje. V těchto "divokých časech" registruje sexuální signály ve svém okolí neobyčejně rychle, nikdy by však sama neudělala směrem do ložnice první krok. Na to je prostě příliŠ plachá, obává se, že narazí na kritiku. Musí být velmi jemně povzbuzována a stimulována, aby svou erotickou fantazii dokázala rozvinout bez zábran.

Je to nejoddanější stvoření zvěrokruhu. Ve své podstatě je velmi nesmělá a plachá. Aby utlumila tyto vlastnosti, snaží se na sebe upozornit alespoň vkusným oblékáním. Její přátelská a upřímná povaha ji umožňuje lehce navazovat kontakty a nové známosti. Láska, něha a bezpečí jsou city, které nutně potřebuje ke svému životu. Nutně je potřebuje, ale dost těžko je dokáže opětovat. Další její nutnou potřebou jsou nákupy. Velmi ráda a skoro pořád by něco kupovala.

Lásku spojuje se sexem a sex s láskou. Jedno bez druhého je pro ni nepřípustné. Je absolutním ideálem pro manželský vztah. Při sexu se ale přeci jen trochu změní. Byť působí stydlivým a plachým dojmem, vře v ní vášeň a sexuální touha. Touží být milována něžně a citlivě s jemnými doteky po celém jejím těle a nejraději na místech, která jí jsou dobře známá. Vycítí-li pak tento něžný přístup, začne se z ničeho nic rozpalovat jako žhavá kamna. Zduřelé bradavky a vlhký klín jsou toho nejlepším důkazem. Podpoří-li své vzrušení ještě navíc kapkou alkoholu, změní se najednou v sexuální vášnivku. Často začne v takovém případě sama masturbovat a hladit si bradavky. Slastně touží mít partnerův penis ve svých ústech a vzrušovat i jeho.

Obzvlášť příjemná a vzrušivá je pro ni možnost přitisknout své vzrušené genitálie partnerovi na pusu a nechat si olizovat a sát klitoris. Při sexu nemyslí jen na sebe, ale když prožívá orgasmus, je jí jedno co se kolem děje. Sex s račicí je jako s něžnou dračicí.

Žena ve znamení Raka potřebuje neustále atmosféru, v níž se cítí dobře. Prostředí musí být čisté, estetické a pohodlně zařízené, a taky pokud možná důvěrně známé. Pocit cizoty jí nedovolí dostat se do ráže. Něco jako "rychlovka" na zadním sedadle vozu nebo na vlhké lesní půdě není s ženou v Raku možné. Chce mít dostatek času, aby mohla vychutnávat náladu, aby neměla pocit, že jde jen o holý sex. Chtěla by mít jistotu, že jí partner přináší kromě tělesné rozkoše také lásku a sympatie. Do své ložnice ji mohou zlákat především muži s vážnými úmysly. Pak už lze přistoupit k věci - ovšem v krásné, obalu! Tento balíček by měl obsahovat především mnoho komplimentů, neboť ona po nich prahne. Komplimenty ji totiž vzrušují stejně jako sama předehra.

Žena narozená v hvězdném znamení Raka, které stojí vprostřed roku, je k lecčemu ochotná, dovede se přizpůsobit, jen nemá ráda extrémy. Najde-li skutečnou něhu, udělá pro svého partnera všechno. Potřeba dávat mu lásku a štěstí vychází z hlubokého citu. Splní mu jeho vášnivá přání a instinkt jí napoví, co má rád. Protože je žena v Raku manuálně velmi zručná, jako žádná jiná umí partnera uspokojit také rukou. Sleduje-li partnerovu rozkoš během milostného aktu, ji samotnou to rozněcuje. Jeho orgasmus ji dokáže přivést k extázi.
Požádejte svou přítelkyni, aby se svými prsy vydala na výlet po vašem těle. Ať začne od chodidel a postupuje k tváři tak, aby se lehce dotýkaly každého centimetru pokožky, a vaše chloupky na nohou, ramenou a hrudníku zase na oplátku polechtají její bradavky. Všimněte si, jak neodolatelnou prohlubinku má mezi ňadry. Opájejte se tím, že jí polijete prsa studeným bílým vínem a jemně ho z nich slíbejte.

Nejkrásnější je pro ni milostná hra, když se venku již stmívá nebo je tma. Dovoleno je vŠechno, co působí radost. Teprve teď dokáže plně vychutnat zakázané ovoce. Vzrušená partnerovým tělesným pachem (pokud je příjemný, neboť má velmi jemný nos) ho dlouho hladí, svými citlivými dlaněmi sleduje obrysy jeho těla a obzvláště pak tvary jeho napjatých mužných hýždí. Také sama má ráda, když ji partner hladí po celém těle, Zvláště citlivá je na zadečku a na chodidlech, i zcela jemný krátký dotek těchto erogenních zón ji uvádí k vrcholné rozkoši.

Nejraději leží pod ním, aby cítila jeho mužnost. Podle toho, jak se to partnerovi líbí, obejme ho také nohama. Milenec nebo manžel ji může čas od času milovat také zezadu. V této roli se chová jako oddaná žena. Tak trochu to také odpovídá pocitu pokory, který jí působí rozkoš. Dosáhne-li extáze, křičí rozkoší a při orgasmu pláče. Může-li pak usínat v náruči ukojeného partnera, je šťastná.

Pro ženu ve znamení Raka sex vždycky souvisí s citem a estetikou. Vše hrubé a primitivní ji odpuzuje - vyhání do reality. Má strach před brutalitou a bolestí, v představách se jí však zabývá. Vzrušuje ji. Neodmítala by ani malou tantrickou milostnou orgii, nejlépe se dvěma muži, kteří by ji laskali od hlavy až k patě. Žena v Raku si však stále uvědomuje, že to je a také zůstane jen fantazie, již nechce a ani nemůže uskutečnit. Vždyť také ideálně nalézá rozkoš a uspokojení s partnerem, jehož miluje.

Ovládaný emocemi je nepředvídatelný, neřídí se žádnými racionálními pohnutkami, které by mohly vysvětlit jeho chování. Citlivý a chránící své nitro, Rak má jediné slabé místo ve svém krunýři - žaludek. Získání si Raka je vždy spojeno s dobrým jídlem. Nejprve tím domácím, které Vás ukáže jako osobu neobvyklou a magickou. S postupujícím časem si budete muset zvyknout na fakt, že Rak nejedl jen z jednoho talíře. Během svádění zástupce tohoto znamení je potřeba pamatovat na navázání emocionálního spojení. I kdyby se jednalo jen o přelétavou známost musí obsahovat alespoň špetku romantismu a ždibec citů. Zapíšete se totiž navždy do jeho srdce. Z důvodů své nesmělosti musí být Rak dobývaný, ale jemně a nenápadně.

Příliš okatý a mechanický tah na branku se setká s jedinou reakcí - Rak se stáhne na delší dobu do své ulity. Stává se tehdy zapšklým a nepříjemným pro okolí, občas dokonce krutým navzdory své přirozené jemnosti. Na druhou stranu, pokud si získáte jeho důvěru, jeho nesmělost zmizí jak mávnutím kouzelného proutku a Vás může ještě přivést do rozpaků svým chováním. Vyhýbaní se nepříjemným situacím a lehký sklon k hédonismu činí z Raka výborného kumpána pro postelové zážitky v domácím prostředí, a o tom, že má místo klepet ruce, se můžete přesvědčit na vlastní kůži. Smysl pro bezpečnost je jednou z klíčových vlastností Raka, tím pádem bude preferovat jeden z nejbezpečnějších kondomů na trhu - Extra Safe. Rak, reprezentant živlu Voda, se může utlouct za vším, co je mokré, teplé a příjemné. Je velmi úzce spjat s domovem, intimní chvilky prožívá nejraději právě tam, a rád se jistí z několika stran, může mít několik opravdových domovů.

Zpět na hlavní stranu blogu

Související články

žádné články nebyly nenalezeny