Rak

2. duben 2006 | 08.02 |

horoskopy-rak_mMistr svádění

Muž v Raku je v podstatě velmi smyslný člověk a vnímá erotické signály nejen tehdy, když hledá partnera. Světlovlasou štíhlou a dlouhonohou amazonku je na ulici doslova elektrizován. Jeho zájem však nevzbuzuje jen její zevnějšek. Něco na ní musí být, ona smyslnost, která slibuje nejrozmanitější tělesné rozkoše, plná ústa, měkké splývavé vlasy, pěkné tvarovaná ňadra, ve tváři by však měla mít i inteligenci. Partnerku jen do postele muž v Raku rozhodně nehledá, krátké dobrodružství je totiž pro něj druhořadé.

Je to tajemný a nevyzpytatelný patron, ve kterém se střídají nálady s emocemi a nikdy nikdo přesně neví, co od něj může očekávat. Je to snílek, který sní hlavně o tom, co s největší pravděpodobností nikdy v životě neudělá. Sní o nevěře, skupinovém sexu, úchylných praktikách a hlavně o bouřlivém sexu se třemi překrásnými ženami najednou. Je zdvořilý, galantní a citlivý s vášnivou touhou po obšťastňování krásných a inteligentních žen. Dokonce má tu výhodu, že na něj skutečně tyto ženy letí. Nevýhodou ale je, že když už nějakou takovou získá, neumí si toho vůbec vážit.

Je panovačný, neupřímný a urážlivý. Poučuje každého o tom, jak má, co má, kdy má, ale sám se tím nikdy neřídí. Radí a poučuje i při sexu, ale je pravda že to myslí dobře a ze všech sil se snaží, aby dokázal nanejvýš dobře uspokojit svou partnerku. Nebude nikdy myslet je na své vlastní potřeby, ale bude smyslně vnímat hlavně touhy a přání své partnerky. Rád se miluje v jakémkoli prostředí a velmi obratně dokáže každou ženu dráždit a vzrušovat na klitorisu a zduřelých bradavkách.

Jeho jemné doteky dokážou slastně vzrušit na nejvyšší míru. Velmi citelně vnímá každou reakci kterou žena projeví na veškeré jeho doteky a dokáže toho využít při dalších sexuálních hrátkách včetně vylepšení o další nápady. Jestliže do ženy jednou vstoupí, neskončí to pouze jedním orgasmem a chvilkovým zápalem. Budou následovat celé hodiny vášnivého milování a olizování otvůrků.

Protože má radost ze hry, může ceremoniál svádění trvat celé hodiny. Při tom ho také nelze přerušovat. Jeho partnerka by měla být natolik chytrá, aby ho podvědomě neustále povzbuzovala. Tento muž se pak projeví jako báječný milenec a bude jí krok za krokem odhalovat tajemství svého umění lásky. Nejprve se muž v Raku bude dlouho a něžně zabývat jednotlivými místy partnerčina těla, bude si hrát s jejími vlasy, prsty bude objíždět obrysy jejich úst, hladit ji po tvářích a obdivovat její ruce. Obzvlášť rád má eskymácké polibky, při nichž si pár milenců něžně tře o sebe nosy, ale také dlouhé polibky jazykem. V tomto umění je muž v Raku opravdový mistr. Soustřeďte se na prostor okolo bradavek a jemně po nich přejíždějte prstem. Všechno, co jste byli ochotní dělat s jeho rty, mu dělejte s bradavku. Nezapomeňte ale, že jen koncem jazyka: Nikdy ho neštípejte nebo nekousejte, jen pokud o to požádá.

Jeho nejoblíbenější polohou je ležet pod partnerkou. Jednak se tak může nejlépe uvolnit a plně vychutnávat sex, jednak ji může pevně držet za hýždě, aby tak mohl řídit své pohyby. Tuto pozici kromě toho vychutnává také opticky a pokládá ji za velice erotickou, neboť se na kontury jejího těla a na poprsí rád dívá zdola. Pohled na ňadra ho vůbec vzrušuje. Rád si mezi ně položí pohlaví, co nejblíže k jejím ústům, aby na ně dosáhla špičkou jazyka. Rád si ji také bere zezadu, nikoli jen proto, aby do ní mohl energicky vnikat, zatímco ona před ním klečí. Spíš na ní leží, kochá se oblinami jejího zadečku pod sebou a pomalu se v ní pohybuje.

Citlivou zónou může v Raku jsou záda. Bude-li ho partnerka hladit po celých zádech zdola až k šíji, velice ho to vzruší. Také vnitřní strany stehen má nanejvýš citlivé.

Pokud žije muž v Raku sám nebo nemá partnerku nadosah, stává se pevnou součástí jeho života sebeukájení. Není to sice zcela nutné, ale je příjemné pohodlně ležet na posteli s pornočasopisem a ukájet se vlastní rukou. Předloha musí ovšem odpovídat a vyhovovat jeho estetickým požadavkům, což předpokládá dobré obrázky, atraktivní modelky, a také to nesmí být žádný těžkopádný nebo výstřední sex. V jeho voyerismu ho vzrušuje především milostná hra mezi více partnery, mezi mužem a dvěma ženami nebo mezi dvěma muži a dvěma ženami.

Vždy znovu si představuje, že se takové orgie účastní, nejlépe by mu vyhovovalo, kdyby byl sám se dvěma ženami, které se vzájemně přitahují. V této konstelaci mu nejde o tvrdý sex, spíš by se nechal od obou žen zahrnout něžnostmi. Někdy si představuje, že je jediným mužem v kruhu nahých žen, z nichž vždy jedna se s ním miluje, zatím ostatní přihlížejí.

Ve své fantazii se muž v Raku většinou ujímá pasivní role, vzrušuje ho především jeho vlastní bezbrannost. Ve skutečnosti je však dokonale aktivní a bude svou partnerku laskat dlaněmi i jazykem.

Ovládaný emocemi je nepředvídatelný, neřídí se žádnými racionálními pohnutkami, které by mohly vysvětlit jeho chování. Citlivý a chránící své nitro, Rak má jediné slabé místo ve svém krunýři - žaludek. Získání si Raka je vždy spojeno s dobrým jídlem. Nejprve tím domácím, které Vás ukáže jako osobu neobvyklou a magickou. S postupujícím časem si budete muset zvyknout na fakt, že Rak nejedl jen z jednoho talíře. Během svádění zástupce tohoto znamení je potřeba pamatovat na navázání emocionálního spojení. I kdyby se jednalo jen o přelétavou známost musí obsahovat alespoň špetku romantismu a ždibec citů. Zapíšete se totiž navždy do jeho srdce. Z důvodů své nesmělosti musí být Rak dobývaný, ale jemně a nenápadně.

Příliš okatý a mechanický tah na branku se setká s jedinou reakcí - Rak se stáhne na delší dobu do své ulity. Stává se tehdy zapšklým a nepříjemným pro okolí, občas dokonce krutým navzdory své přirozené jemnosti. Na druhou stranu, pokud si získáte jeho důvěru, jeho nesmělost zmizí jak mávnutím kouzelného proutku a Vás může ještě přivést do rozpaků svým chováním. Vyhýbaní se nepříjemným situacím a lehký sklon k hédonismu činí z Raka výborného kumpána pro postelové zážitky v domácím prostředí, a o tom, že má místo klepet ruce, se můžete přesvědčit na vlastní kůži. Smysl pro bezpečnost je jednou z klíčových vlastností Raka, tím pádem bude preferovat jeden z nejbezpečnějších kondomů na trhu - Extra Safe. Rak, reprezentant živlu Voda, se může utlouct za vším, co je mokré, teplé a příjemné. Je velmi úzce spjat s domovem, intimní chvilky prožívá nejraději právě tam, a rád se jistí z několika stran, může mít několik opravdových domovů.

Zpět na hlavní stranu blogu