Lev

2. duben 2006 | 07.38 |

horoskopy-lev_zKočičí mazlení

Od ženy ve Lvu nesmí muž hlavně očekávat, že mu vyjde na půl cesty vstříc. Měl by být vlastně šťasten, že ji může mít, i když třeba jen na jednu noc. Tváří se svůdně, ale pouhé kývnutí prstem musí staČit, aby se předmět její rozkoše vydal jejím směrem, vlastně to má chápat jako rozkaz.

Je to žena s tisíci vlastnostmi. Je sobecká, chlípná, svůdná a okouzlující. Žije pro muže a pro jejich bezmezný obdiv. Touží být obdivována a uctívána jako bohyně. Je velmi impulzivní a její jednání a chování je nevypočitatelné. Chce si vybírat svou kořist, které potom milostivě umožní jí olizovat a uspokojovat. Ráda se parádí a lehkomyslně utrácí za krásné spodní prádlo, parfémy a šperky. Každý muž se však za ní ohlédne a aspoň na chvilku po ní zatouží.

Je to skutečná lvice královna a moc dobře to o sobě ví. Pokud se však jeden z vyvolených stane jejím miláčkem, snese pro něj modré z nebe. Miluje sex a poměrně často ho i chce. Už samotné svlékaní před zraky svého partnera ji vzrušuje. Při souloži je agresivní a snad i neukojitelná. Chce se milovat pořád a neustále chce slyšet lichotky o sobě a své vášni. Usiluje o dominantní postavení a neustále chce svého partnera ovládat a určovat co a jak. Ve svém vzrušení se ale přestává ovládat a je jí vcelku jedno v jaké poloze se pak nachází.


Je velmi vnímavá a chtivá. Zbožňuje jazyk ať ho má kdekoli. Když ho cítí jezdit po celém svém těle, přestane být ta královna šelem a stane se z ní roztomilé vrnící koťátko které slastně sténá. Pokud dostane to co chce a jak to chce, stává se z ní věrná a milující žena, která to chce ale úplně každý den.

Lvici vzrušuje mužný pach, ideálně by to měla být směs lehkého potu a vody po holení. Má velmi citlivý nos a člověk by si mohl myslet, že se při hledání partnera orientuje čichem. Kromě toho by jeho tělo mělo odpovídat jejímu estetickému vnímání. Vzrušuje ji svalnatá mužská postava (ale žádné velké bicepsy, prosím!), hladká vláčná pleť a především napjaté hýždě, aby pod svými dlaněmi cítila pevné formy. Jinak její partner nikdy přesně neví, na co právě myslí, je nevypočitatelná. Dovede být předoucí kočka i šelma. Obzvláště "nebezpečné" je zdržovat se vedle Lvice na parném slunci, na pláži nebo v lese. Příroda a slunce spolu s partnerovou vůní jsou pro ni výbušná směs. Vzrušují ji natolik, že ho nemilosrdně přepadne a užívá si. Také procházka po hřbitově za soumraku ji určitých okolností může vydráždit natolik, že partnera požádá, aby ji okamžitě a na místě na tvrdé lavičce. Moment nebezpečí, představa, že by někdo mohl jít kolem, pocit její rozkoše jen zesiluje.
Žena ve Lvu se však nemiluje ráda jen v lůně přírody nebo na nějakém mimořádném místě. Když pro ni muž něco znamená, umí vytvořit působivou atmosféru i mezi vlastními Čtyřmi stěnami. Zde předvede úplný ceremoniál svádění, od sexy prádla až po stříbrný svícen vedle pohovky a tanec bosky, to všechno patří k věci. Pomalu a s plným požitkem se svléká a přitom vychutnává partnerův němý obdiv (světlo by mělo být dost jasné, aby ji mohl dobře vidět). Když má dojem, že ho dost vzrušila, své vystoupení skončí, protože teď chce být hýčkána. Pro ženu Lvu je obzvláště důležitá dlouhá předehra. Zjihne, jestliže ji partner něžně olizuje tvář, uši nebo krk a když přitom dlaněmi putuje po vnitřních stranách jejích stehem. Lvice musí mít pocit, že celé její tělo je zahrnuto něhou. Kdo má dost empatie, může ji přivést k orgasmu už tím, že ji dlouho hladí po zádech nebo šíji. Žena ve Lvu lační po něze, mazlí se, jak je to jen možné.

Žena ve Lvu ostatně není jen mazlivá kočka. Má také ráda, když muž při milostném aktu projeví trochu tvrdosti a síly. Nechá se klidně milovat intenzivně zezadu, ale těžkopádnost a hrubost odmítá. Může se vzdát a odevzdat, neztrácí však přitom ze zřetele svůj cíl - dosáhnout orgasmu. Orgasmus je pro ni důležitý, proto také partnerovi naznačuje, jak by to chtěla. Aby svou rozkoš udržela ve správných kolejích, bývá ráda nahoře. Někdy sama určuje tempo, nejdůležitější však pro ni je harmonie s ním. Sedí na partnerovi, nechá ho vyšplhat na půl cesty po žebříku do nebes, pak mu vyjde vstříc a rytmicky se přizpůsobí jeho pohybům. Houpá se s ním, přičemž se ráda předklání, aby jí partner mohl jazykem laskat hroty ňader. Žena ve Lvu nemá sklon k experimentům ani k výstřednímu sexu. Především chce být vzrušována něhou, do postele potřebuje citlivého a vnímavého partnera, který nešetří časem na průzkum jejích erogenních zón, partnera, jemuž může věřit, aby se mu mohla oddat. A muž, který ví, jak ji rozvášnit, bude odměněn zážitkem sdílet lože se zkrocenou Lvicí.
Vaše přítelkyně miluje, když jí umýváte záda. Mimořádnou pozornost věnujte místu mezi lopatkami. Ale nezapomeňte na to, že musíte stát vedle vany. Když ona je královnou zvěrokruhu, tak vy jste otrokem lásky, který ji obsluhuje.

Lev je vládce všech znamení horoskopu. Alespoň On si to tak myslí. Teoreticky se má jako hlavní lovec stát tím nejobdivovanějším. Ve skutečnosti ho jen stačí podrbat za uchem a stane se přítulným a potěší jako koťátko. Nemůžete mu ale ukázat, že v tomto stavu nevypadá jako král, protože se okamžitě urazí a dostanete se v jeho nemilost. Je velkorysý, proto Vám to ihned promine, ale pro příště k němu musíte přistupovat s větší úctou a daleko více diplomaticky. Komedie a tragédie zároveň. Tento rozený herec potřebuje publikum a scénu, aby se mohl seberealizovat a být šťastný. Co je ovšem horší, takové divadlo s ním musíte hrát i v posteli: hlasité vzdychání a akrobatické pozice udržují Lva v přesvědčení o své majestátnosti a umění milování. Vděčným pomocníkem bývá zrcadlo, ve kterém můžete pozorovat výsostný královský pár.

Jestli máte smůlu a narazili jste na egoistického Lva, musíte mu jemně naznačit, že to ještě není konec. Lev je zvíře velmi vitální, nebude mít tedy problémy s opakovačkami (naopak, bude z tohoto důvodu velmi pyšný, musíte mu ovšem dát najevo, že jste si toho všimli). Kromě celé této komedie mu nelze upřít, že dokáže celou zábavu zorganizovat tak, aby se nikdo nenudil. S ohledem na to, že se Jeho veličenstvo nezabývá přízemními věcmi, přichystejte pro něj překvapení v podobě kondomu Arouser - ocení Vaší iniciativu. Nezapomínejte na to, že poddanství zavazuje, musíte tím pádem dbát na to, abyste se líbili nejen svému vládci, ale - co je ještě důležitější - jeho přátelům, jejichž rolí je obdivování Jeho osoby a všeho, co Mu patří. Vládce má svá privilegia, a proto musíte sem tam zavřít oči (a nezřídka i pusu) nad jeho veřejnými flirty. Jediným potěšujaícím faktem je to, že Lev má dobrý vkus a Vaše konkurence bude splňovat vysokou laťku.

Zpět na hlavní stranu blogu