Lev

2. duben 2006 | 07.36 |

horoskopy-lev_mMilostný akt s rituály

Ženy a sex jsou pro muže ve Lvu stejně důležité jako voda a potrava. Nebo snad musí někomu dokazovat, jak je bezvadný? Lev je silná sexuální osobnost, a proto rada všem ženám, kterých se to týká: Lev se nikdy nesmí vodit za nos. Žertování nemá rád.

Je si vědom toho, že přitahuje a láká ženy. Je sdílný a společenský typ, který si vás umí získat. Rád si bude s každou zahrávat a testovat co vydržíte. Ovšem on sám to nesnáší. Je také panovačný, rád si podrobuje, ale nechce být podrobován. Tak jako každodenní stravu potřebuje i ženy a sex.

Líbí se mu hezky oblékané a čistotné ženy, které mu ještě navíc výrazně dávají najevo jak po něm prahnou. Žije v domnění, že ve skutečnosti ho chce každá. Zajímají ho především jeho sexuální potřeby a proto nepočítejte s nějakou extra výraznou předehrou. Chce se rychle a vznešeně pomilovat, pokořit svoji oběť a poslouchat to, jak byl výborný. Rád ženu ovládá a zaučuje do tajů svých sexuálních praktik. Nedávejte mu najevo, že už to dávno všechno znáte, bylo by dotčeno jeho lví ego.

Aby jste ho dokázali ovládat, musíte se podřídit jeho povrchnosti a jen vzdychat blahem až na vás bude ležet a silou vás mačkat. V lízání není žádný přeborník, nicméně když použijete taktiku a přijdete na to jak na něj, určitě ho to brzy naučíte. Učenlivý to on je, ale musí žít v domnění, že to on se zdokonaluje bez jakékoli cizí pomoci. Určitě ho však nebudete muset učit žádným dokonalostem při poloze zezadu. On dokáže mušličku skutečně obratně rozpálit. Nenechá se nutit do sexu, pokud on sám nedá povel. Musí mít správnou náladu, místo i čas a to chce určit jen a jen sám.

Kdo není ochoten ho následovat až do konce, ten by si sním neměl začínat. A ono "až do konce" je míněno doslova. Pokud máte dlouhé vlasy, přehoďte si je přes hlavu a češte je proti jeho genitáliím a stehnům. Zahalte svými vlasy jeho penis - vězte, že krev se navalí do hlavy nejen vám, ale i jemu...

Žena musí být schopna bezpodmínečně se mu oddat. Muž ve Lvu není erotoman, má však k sexu takový vztah, který dnes většinu lidí pobuřuje. Žena, speciálně ta "jeho", ho má především uspokojovat. Proto o ni také pečuje. Pro muže ve Lvu je to odnepaměti rituál, cítí to tak. Protože on je vždy připraven, musí být připravena i ona; když chce on, musí chtít také ona.

Jakmile vyšle signál o své tuoze, měla by se partnerka již duševně připravovat na milostný akt. Jednou se může stát, že mu odmítne, nikoli však podruhé, to by chápal jako porážku.

Vzrušuje ho, chová-li se žena poněkud zdrženlivě a tajemně, ale během erotických chvil svou zdrženlivost odloží. Muž ve Lvu má na milování velkou chuť. Milostný akt inscenuje a svou partnerku vede. Při předehře ji zahrnuje něhou a vychutnává její rozkošnickou odevzdanost, Pozoruje ji, protože její vzrůstající vzrušení stupňuje také jeho rozkoš. Rád líbá dlouze a intenzivně, jazykem jí laská bradavky a potrpí si na fellatio. Také se mu samozřejmě líbí, když je sám laskán. Zvláště citlivý bývá na vnitřní straně stehen nebo v oblasti hýždí. Něžné hlazení v těchto místech ho velice vzrušuje. Také se nechá rád "obsloužit". Líně a relaxovaně vychutnává situaci, předem však naznačí, co má partnerka dělat. S oblibou se na ni dívá při cunnilingu nebo pozoruje, jak se na něm pomalu pohybuje. Muž ve Lvu má totiž sklon k voyeurismu.

Zachce-li se mu náhle aktivity, nesmí se jeho milovaná chovat nedůtklivě. Jeho pánovitým požadavkům se musí přizpůsobit. Miluje ji zezadu, ruce jí zaboří do boků (mnohou ženu jistě napadne, že to jsou lví tlapy) a počíná si energicky. Je-li nahoře, má rád její nohy na svých ramenou. Chce, aby si s ní mohl dělat, co chce, potřebuje její tělo zcela vlastnit. Partnerka často musí mít i jisté akrobatické nadání, aby stačila jeho požadavkům, a také dobrou kondici. Muž ve Lvu je vytrvalý, nikoli však z egoistických důvodů. Má potřebu svou partnerku uspokojovat. Když ji přivede k orgasmu, cítí se schopný (a silný).

Pro Lva je obzvláště důležitá harmonie s milovanou osobou, pocit, že oba dávají i berou. Žena, která Lva akceptuje takového, jaký je, v něm nebude spatřovat egoistu ani otrokáře, nýbrž s ním zažije krásné a vzrušující noci - kdo ví, třeba dokonce i po dvacetiletém manželství.

Lev je vládce všech znamení horoskopu. Alespoň On si to tak myslí. Teoreticky se má jako hlavní lovec stát tím nejobdivovanějším. Ve skutečnosti ho jen stačí podrbat za uchem a stane se přítulným a potěší jako koťátko. Nemůžete mu ale ukázat, že v tomto stavu nevypadá jako král, protože se okamžitě urazí a dostanete se v jeho nemilost. Je velkorysý, proto Vám to ihned promine, ale pro příště k němu musíte přistupovat s větší úctou a daleko více diplomaticky. Komedie a tragédie zároveň. Tento rozený herec potřebuje publikum a scénu, aby se mohl seberealizovat a být šťastný. Co je ovšem horší, takové divadlo s ním musíte hrát i v posteli: hlasité vzdychání a akrobatické pozice udržují Lva v přesvědčení o své majestátnosti a umění milování. Vděčným pomocníkem bývá zrcadlo, ve kterém můžete pozorovat výsostný královský pár.

Jestli máte smůlu a narazili jste na egoistického Lva, musíte mu jemně naznačit, že to ještě není konec. Lev je zvíře velmi vitální, nebude mít tedy problémy s opakovačkami (naopak, bude z tohoto důvodu velmi pyšný, musíte mu ovšem dát najevo, že jste si toho všimli). Kromě celé této komedie mu nelze upřít, že dokáže celou zábavu zorganizovat tak, aby se nikdo nenudil. S ohledem na to, že se Jeho veličenstvo nezabývá přízemními věcmi, přichystejte pro něj překvapení v podobě kondomu Arouser - ocení Vaší iniciativu. Nezapomínejte na to, že poddanství zavazuje, musíte tím pádem dbát na to, abyste se líbili nejen svému vládci, ale - co je ještě důležitější - jeho přátelům, jejichž rolí je obdivování Jeho osoby a všeho, co Mu patří. Vládce má svá privilegia, a proto musíte sem tam zavřít oči (a nezřídka i pusu) nad jeho veřejnými flirty. Jediným potěšujaícím faktem je to, že Lev má dobrý vkus a Vaše konkurence bude splňovat vysokou laťku.

Zpět na hlavní stranu blogu