Panna

2. duben 2006 | 07.29 |

horoskopy-panna_zNa stopě skryté rozkoši

Sex je biologická událost, při níž se dvě těla pohlavně spojí, slouží ostatně k rozmnožování. Někdy se tomu prostě nelze vyhnout. Sex je jedním z vrcholů harmonického partnerského vztahu, požitkem, který člověk sdílí s tím, koho má rád. Sex dokáže rozzářit oči a tělu dát pocit, jako by se vykoupalo v prameni mládí.

Panna je panna. Upřímná, milá a laskavá, nicméně značně nepřístupná. Nikdy nejedná instinktivně, ale hlavně rozumově. Na celý svět má logický pohled a neuznává jakési povrchní city či choutky. Dokáže se perfektně ovládat, a proto je velmi obtížné odhadovat její momentální pocity. Nepřehlédnutelná je však její energie a chuť do života.

Ve společnosti se chová jako pravá dáma, skromně a vznešeně. A to je právě to, co muže dokáže tak provokovat a burcovat. A ona to moc dobře ví. Ráda se líbí, nicméně si vybírá muže, kteří jsou na její intelektuální úrovni. Před sexem chce procítěnou předehru, aby měla čas se ujistit že je s tím pravým. Vnímá každý dotek a ihned ho dokáže několikrát analyzovat. Jakmile se však ujistí, že se nespletla, začne se pomalu uvolňovat a popouštět uzdu svých vášnivých emocí. Ta tam je ta cudná a plachá žena. Dokáže mít orgasmus i při polibku a ještě k tomu několikrát za sebou.

Nemá sice v oblibě experimentování, nicméně i k tomu je svolná za okolností, že je to příjemné hlavně pro jejího partnera. Vzájemná masturbace je pro ni stejně vzrušivá jako samotná soulož. Miluje orální sex a v sání zduřelého penisu je skutečnou odbornicí. Využívá k tomu nejraději polohu 69, kdy může vzrušovat svého partnera a zároveň mu nabídnout i svou vzrušenou a vlhkou mušličku. Není panna jako pana.

Pro ženu v Panně platí obojí. Má zdravý a přirozený vztah k sexu a prostě nechápe, proč se toho s ním tolik nadělá. Když se dvě těla spojí ve své přirozené funkci, pak se přece nic světoborného neděje! Mužů, kteří se u ní v posteli snaží přistát jako nadzvukové letadlo, má stejně po krk. Tu a tam trochu rozkoše, proč ne, ale měl by mít dost sebekázně, aby svůj "nízký pud" dokázal ovládnout.

Nemá ráda, když ji někdo překvapí. A pokud by se jí mělo stát, že by šla s téměř cizím mužem ještě týž večer do postele, nemusí se o tom nijak moc mluvit. To, co se odehrálo, skutečně nebylo nic jiného než pohlavní spojení dvou těl. A kromě toho mu stejně ukázala dveře, třeba ho už nikdy neuvidí. Možná je to také její ostýchavost, jíž se dokáže zbavit jen s někým "cizím". Zde umí sexualitu prožít, třebaže se tváří, jako by pro ni nebyla nijak důležitá. Žena v Panně jinak obvykle vyčkává, jak se vztah vyvine, pak lze myslet i na sex (někdy se mu člověk prostě nemůže vyhnout). Partnerovi bude vykládat, že i duševní stránka je ve vztahu mezi mužem a ženou důležitá a že ten, kdo vidí jen čistě fyzické aspekty, nechápe správný význam milování. V dnešní době je to možná k smíchu. Ale třeba taky není! Jde-li člověk do sebe, musí přece uznat, že na tom skutečně něco je.
Pamatujte na to, že cesta k srdci vaší milé vede přes bříško. Jestliže budete jíst jahody a ananas z jejího bříška, vyvoláte v ní neskutečně sexy pocity. Ženy Panny se vzrušují tradičními dotyky, rády cítí na bocích mužské ruce. Velmi dobrým nápadem je, když je něžně objímáte a pomalu se s nimi zatočíte, ale úplně nazí!

Jestliže se muži podaří ženu v Panně správně rozpálit, vyspí se s ním s chutí. V její ložnici, kde se ostatně miluje nejraději, to voní květinami. Je srdečná a ženská, oddává se mile a skromně jako pravá panna. Na partnera působí jako balzám. Nikoli proto, že je ke vŠemu ochotná, ale že muže nikdy nezklame. Trochu obřadnosti by však přece jen ráda. K tomu jsou vlastní Čtyři stěny optimální. Tady to má pod kontrolou, tady může náležitě naladit sebe i své okolí. Před aktem má ráda horkou sprchu nebo koupel ve dvou. K tomu sklenku suchého vína a pak je všechno perfektní. Tak ji lze rozproudit na plné obrátky. Žena v Panně si dopřává čas na předehru i přípravu. Nejen proto, že vykouzlí pěknou náladu, ale učiní také příslušná opatření pro všechny eventuality.

Milenci potom dovolí, aby si s ní dělal, co se mu zachce. V žádném případě však nic, co tíhne k animalitě nebo je perverzní! Vytyčí přesnou hranici, již nesmí nikdo překročit. Svému partnerovi však nedá pocítit, že se musí něčeho vzdávat. Z polibku dokáže vykouzlit erotický zážitek srovnatelný s milostným aktem. Pro ženu v Panně je důležité, aby svého milence viděla spokojeného a šťastného. Chtěla by pro něj být něčím natolik mimořádným, aby na ni nikdy nezapomněl. Ale ať jí raději řekne, co chce, nebo ať jí to naznačí, ona sama nezkoumá jeho nejtajnější přání. Může to být i tím, že mívá zábrany. Proto také potřebuje dlouhou předehru, při níž je něžně laskána, při níž se jí partner jazykem dotýká ňader a uší. Jestliže se naopak k ničemu nemá, zaujme "normální pozici" a čeká, co se může dít. Svou žádost nejlépe uspokojí v klasické pozici nebo také v tzv. pozici 69, při níž má nohy přes partnerův obličej a on ji uspokojuje jazykem. Sama ho dráždí prsty a ukájí ho orálně, což ostatně dělá ráda, nebo také leží na boku a on ji miluje zezadu.
Jestliže se dost dlouho hledá, hluboko v nitru ženy v Panně lze najít sklon k masochismu. Po hádce "trestá" partnera odpíráním, právě tak očekává trest i sama. Měl by ji milovat zezadu a hodně se v ní pohybovat. Pak zakouší bolest i rozkoš současně.

Co by člověk od žen v Panně vůbec nečekal, a přesto se to stále stává, je láska ve třech. Při milostné hře mezi dvěma ženami a jedním mužem nebo mezi ní a dvěma muži si počíná bez zábran a uvolněně. Protože sex často pokládá za povinnost, je pro ni tato konstelace jakýmsi vysvobozením z "povinnosti". Zde se projevuje docela jinak. Nejlíp když se partneři znají a předem tento nápad projednají, ona totiž nemá ráda překvapení. Musí přitom být harmonie a něha, na divoké orgie a experimenty žena v Panně není , třebaže si sama dovede počínat divoce a nevázaně, když se v ní její hluboký skrytý temperament probudí.

Koketérie Panny ji katapultuje na čelo frivolního Zvěrokruhu. Umění nevinného erotismu je tak silné, že naivní amatéři si mnou ruce nad vidinou brzkých rozkoší, ke kterým ale nedojde. Znajíc svůj půvab a disponujíc praktickým uvažováním umí Panna s vrozenou elegancí přetrvat v dnešní době se zástupem platonických obdivovatelů. Perfekcionismus, pedantství a kritický přístup ji zajišťují poměrně dlouhé období ve svobodném stavu. Ve většině důvodů na vlastní přání, protože nenachází kandidáty procházející testy kvality s výsledkem 1A. A takové zkoušky musí partner Panny absolvovat denně. Každý, kdo vydrží neustálé poznámky a uštěpačné komentáře ohledně své osoby na veřejnosti, bude sladce odměněn. Pod povrchem zdánlivé nesmělosti dřímá gejzír smyslnosti. Panny jsou prostě sexuálními entuziasty. Inteligentní a vtipné, tráví čas hledáním ideálů způsobem velmi odvážným a častokrát kontroverzním, nehledíc na reakce okolí. Jestli se i přes to chcete pokusit získat srdce Panny, máte o sobě vysoké mínění a jste připraveni na kritiku, i na tu velmi intimní.

Musíte se prezentovat jako osoba velmi decentní, přesná, která si poradí v každé situaci, s každodenními problémy atd. Ale jakou to má souvislost s postelí a sexem? V průběhů vtipné konverzace ohledně banálních témat si náhle uvědomíte, že už to začalo, a to jak! Jako představitel živlu Země má Panna ráda zábavu bez zábran a šikovné ruce. Milování s Pannou je tak neobvyklé a smyslné, že po kosmickém orgasmu Vás může vrátit na zem pouze její poznámka o neumytém nádobí. Sama dbá o bezpečnost a - co je možná ještě důležitější - hygienu (podívejte se do kapsy nebo kabelky Panny a určitě tam najdete kondomy Classic). V klasické astrologii panuje názor, že Panna je monogamním znakem. Pořád nemůžeme pochopit proč.

Zpět na hlavní stranu blogu