Panna

2. duben 2006 | 07.18 |

horoskopy-panna_mDžentlmen mezi milenci

Muž v Panně není ani útočník, ani lovec, a žena, která by jeho zdrženlivost pokládala za nezájem, se nesmírně mýlí. Dává jí sice najevo, že se o ni uchází, jsou to však spíš skryté komplimenty, pohledy, drobná gesta, letmý dotyk prstů, což je vlastně erotičtější než afekt plný netajeného sexu. Svět filmu nás uvádí v omyl, když nás přesvědčuje, že ženy mají rády, je-li muž impulsivní a co nejrychleji jde k věci. Většina žen v podstatě touží po džentlmenovi, jakým je muž v Panně. S ním lze ještě prožít chvíle napětí, v nichž to jiskří a kdy pomalu, ale jistě roste touha. Muž v Panně si nikdy nebude počínat nemotorně, nebude se pokoušet svou partnerku překvapit.

Muž ve znamení panny je skutečným intelektuálním panicem, na kterého musíte vyzrát hlavně svou inteligencí a ženskou taktikou. Zajímá ho všechno co podpoří jeho vzestupnou kariéru nebo jakýkoli prospěch pro jeho osobní život. Víc než ženy ho však lákají peníze a moc. Neriskuje, přemýšlí, kombinuje a počítá i s nemožným. Od svého okolí očekává, že se bude chovat stejně jako on

Pokud si ho však nějaká získá, dokáže ji rozmazlovat a hýčkat ovšem nikdy nevíte, zda je to z lásky, nebo za účelem jeho prospěchu. Je převážně stydlivý a plachý, ale s věrností až za hrob. Pokud jdete na rande, už předem je naplánováno kam půjdete, kde a jak to budete dělat a někdy je schopen načasovat i dobu aktu. Pokud mu předem bez jakéhokoli ostychu na rovinu řeknete, jak to máte nejraději, vězte že nezklame a vrcholný orgasmus vás nemine. Je velmi citlivý a něžný s absolutním soustředěním a sebeovládáním v každé situaci.

Asi ho neuslyšíte hlasitě vzdychat vzrušením, ale zato vás dokáže uspokojit několikrát za sebou aniž by bral ohledy na své touhy. Pokud ho však při orálním styku budete nehty škrábat na zadku, stane se z něj sexuální nástroj, který vás extrémně rozpumpuje a udělá vám oč si řeknete. Tichá panna břehy mele-jen přijít jak na něj.

Nemělo by se rozhodně tvrdit, že sex je pro něj druhořadý, také však není tou nejdůležitější událostí mezi mužem a ženou. Muž v Panně si užívá sexu, má-li na něj čas a - ovšem - také chuť. Svou touhu nedává najevo otevřeně, nýbrž ženu svede, aniž si toho ona všimne. Dalo by se říci, že ji uvede do erotické atmosféry, v níž ho musí svést ona sama. Zajde s ní do útulného baru, hotelu, na místa, kde se jí zmocní pocit naprosté pohody. Zde se pak žena může klidně chopit iniciativy. Putujte prsty po jeho cestě lásky, která vede od pupíku až ke genitáliím. Jděte níže jen tehdy, když už trpí a žádá vás o to. Pozici "misionář" si oba určitě oblíbíte. Panny milují, když se kůže dotýká kůže, pupík pupíku.

Muž v Panně má pro ženy jemný cit. Počíná si velmi vnímavě, zejména když s partnerkou přistane na měkké velké posteli. To je jeho oblíbené místo, zde se může oddávat jejím fyzickým přednostem. V pohodě se má cítit nejen on, ale i ona. Rád se od ní nechá vést a klidně se dokáže přizpůsobit jejím požadavkům. Rád svou partnerku miluje také zezadu. Tak má přes všechno přehled a celou scenerii dokonale vychutnává.

Muže v Panně vzrušuje, když ho partnerka laská na břiše. Měla by mu velmi opatrně a jakoby mimochodem rozepnout košili, hladit ho po hrudi, pak putovat dál a masírovat mu břicho. Má rád, když dlouho a něžně hladí jeho "mužnost".

Koketérie Panny ji katapultuje na čelo frivolního Zvěrokruhu. Umění nevinného erotismu je tak silné, že naivní amatéři si mnou ruce nad vidinou brzkých rozkoší, ke kterým ale nedojde. Znajíc svůj půvab a disponujíc praktickým uvažováním umí Panna s vrozenou elegancí přetrvat v dnešní době se zástupem platonických obdivovatelů. Perfekcionismus, pedantství a kritický přístup ji zajišťují poměrně dlouhé období ve svobodném stavu. Ve většině důvodů na vlastní přání, protože nenachází kandidáty procházející testy kvality s výsledkem 1A. A takové zkoušky musí partner Panny absolvovat denně. Každý, kdo vydrží neustálé poznámky a uštěpačné komentáře ohledně své osoby na veřejnosti, bude sladce odměněn. Pod povrchem zdánlivé nesmělosti dřímá gejzír smyslnosti. Panny jsou prostě sexuálními entuziasty. Inteligentní a vtipné, tráví čas hledáním ideálů způsobem velmi odvážným a častokrát kontroverzním, nehledíc na reakce okolí. Jestli se i přes to chcete pokusit získat srdce Panny, máte o sobě vysoké mínění a jste připraveni na kritiku, i na tu velmi intimní.

Musíte se prezentovat jako osoba velmi decentní, přesná, která si poradí v každé situaci, s každodenními problémy atd. Ale jakou to má souvislost s postelí a sexem? V průběhů vtipné konverzace ohledně banálních témat si náhle uvědomíte, že už to začalo, a to jak! Jako představitel živlu Země má Panna ráda zábavu bez zábran a šikovné ruce. Milování s Pannou je tak neobvyklé a smyslné, že po kosmickém orgasmu Vás může vrátit na zem pouze její poznámka o neumytém nádobí. Sama dbá o bezpečnost a - co je možná ještě důležitější - hygienu (podívejte se do kapsy nebo kabelky Panny a určitě tam najdete kondomy Classic). V klasické astrologii panuje názor, že Panna je monogamním znakem. Pořád nemůžeme pochopit proč.

Zpět na hlavní stranu blogu

Související články

žádné články nebyly nenalezeny