Váhy

2. duben 2006 | 07.01 |

horoskopy-vahy_zAkt se zrcadlem

Milenci ženy ve Vahách by neměl chybět smysl pro efekty. Snad by to pro něj nemělo být tak těžké, neboť její ženské půvaby koneckonců poskytují dost podnětů. Dává totiž partnerovi od začátku na vědomí, že není žádnou pevností, již musí násilím dobývat. Miluje dlouhou inscenovanou předehru, při níž by muž měl vnímat a obdivovat její krásu.

Je to vyrovnané a klidné stvoření, ze kterého však vyzařuje velká energie a chuť do života. Žena tohoto znamení je považována za ztělesnění smyslnosti a krásy. A je to pravda. Sama sobě se líbí a ráda se pozoruje a zkrášluje, aby byla naprosto dokonalá. Není zrovna nejvěrnější bytostí, ale pokud se jednou pořádně zamiluje, miluje a nepřestává. Je ráda obdivována a obletována muži. Je skoro dokonalá, a proto i dokonalost vyhledává. I to je důvod jejího častého střídání partnerů než nalezne právě toho dokonalého.

Je velmi chytrá s vytříbenou mluvou a výtečným vystupováním. Proto je tak oblíbená. Co se sexu týče, je to skutečná umělkyně, která ví jak sebe i partnera přivést k šílenému orgasmu. Nechvátá, chce si vychutnat všechny doteky a pohlazení, které se jejímu tělu naskytnou. Ráda se nechá masírovat a hladit za světla, nebo přes den, aby bylo dobře vidět její tělo a její vzrušení. Své tělo vystaví na obdiv partnerovi, přičemž ráda pozoruje jeho reakce a vzrušení. Neustále chce být sledována a obdivována ve své dokonalosti. Vzrušuje ji, když je sledována při onanování, a proto je to také její nejčastější začátek sexuálních hrátek.

Miluje slastný pocit mužských doteků na svém zadečku a jazyk na svých bradavkách. Její dokonalou zbraní je vagína, kterou dokáže mistrně ovládat v jakékoli poloze. Je to žena, která chce poznávat, zkoušet a experimentovat. Chce se milovat tam, kde je to krásné, pohodlné a čisté. Chce se milovat hned, pořád a hodně.

Může to klidně protahovat, protože ona nespěchá. Laskání až do nemožnosti, milostná báseň, vroucí přání šeptaná do ucha, to všechno lze, jen to prosím musí mít styl. Svádění je pro ženu ve Vahách uměním, a běda tomu, kdo je dokonale neovládá! Rozepněte vaší partnerce šaty, abyste jí odhalili téměř celá záda a jemně jí hlaďte na dolní části zad až k zadečku. Když se milujete zezadu, něžně se dotýkejtem penisem tajemných míst vaší lásky a zároveň hlaďte její zadeček.

Žena ve Vahách si je vědoma svého sex-appealu. Vystupuje ostatně jako smyslná žena. Nejenže se jí pod průhlednou halenkou rýsují holá ňadra a pohazuje hýžděmi, až se jí musí každý kolemjdoucí vyhnout, ale také vzbuzuje dojem, že svou krásu ráda rozdává. Vlastními půvaby tedy neskrblí. Také jiní by si měli přijít na své - to především vyplývá z jejího exhibicionismu. Proti tomu nelze nic namítat, neboť se nedá přesvědčit, že by zdravá sebeláska byla špatná věc. Žena ve Vahách je smyslná žena, a když se jí zmocní touha, dává to znát. Stačí, aby utrousila malou poznámku, a muž se její výzvy okamžitě chopí.

Ženě tohoto znamení nelze upřít smysl pro dramatičnost. Světelné efekty (pomocí lamp nebo svícnů), stropní odrazy na velkém zrcadle nad vodním lůžkem, všechno je u ní možné. Rozhodně to nevyhovuje každému, ale jednou se to vyzkoušet dá. Leckdo přitom objeví zcela nový způsob erotické stimulace. Ženu ve Vahách obzvláště vzrušuje tělesná masáž. Masírování na nejcitlivějších místech ji rychle přivádí k vrcholu, neboť ona dovede své tělo, především pohlaví, neobyčejně ovládat. Na své centrum rozkoše se soustředí natolik, že dosáhne orgasmu, kdykoli se jí zachce. Není to však egoistka. Kdo jí poskytne tolik dobrého, toho odmění. Rozumí nejen vlastnímu tělu, nýbrž vytuší také - především rukama - potřeby partnerovy.

Muž u ní nesmí projevit žádné animální sklony ani si nesmí počínat hrubě. To nenávidí. Partner by si také neměl pohrávat s jejími vlasy nebo je cuchat. Toho se může odvážit jen někdo, k němuž má naprostou důvěru a u něhož má pocit, že se nemusí vůbec kontrolovat, což se stává jen zřídka. Nejdůležitější je, aby partner během milostné hry obdivoval. Žena ve Vahách se často ocitne u fetišistů, kteří zbožňují její nohy, ruce, ňadra. Kdo setrvá v hodinových chvalozpěvech, získá si její srdce - i tělo. Tuto ženu je třeba zahrnout komplimenty, což jí lichotí nejen jejímu sebevědomí, ale také ji to vzrušuje. A co lze ještě dělat s krásnou ženou? Samozřejmě ji rozmazlovat. Po vydatné masáži by měl partner připravit vonnou pěnovou koupel, v níž by si s ní měl dát sklenku šampaňského a opět jí šeptat do ucha, že je nejsvůdnější žena, jakou zná. Později, v měkké posteli (ona potřebuje pohodlí), by měl pomalu zkoumat obrysy jejího těla, od ňader k pasu přes hýždě až k měkkým chloupkům v ohanbí. Velice ji také vzrušuje, když jí položí své pohlaví mezi ňadra a ona cítí jeho obliny, teplo a měkkost. Milování se ženou ve Vahách je něžná hra, při níž jeden druhého hýčká, kdy lze tonout v nekonečné smyslnosti. Jestliže jí muž neustále dokazuje, že jen ona je dokonalá žena, povznese ho v ložnici do sedmého nebe.

Příjemnost a komfort. Žádný jiný znak nerozumí těmto pojmům tak, jako Váhy. Rande s Váhami musí být pečlivě připraveno - a to pokud jde jak o Váš zevnějšek, tak i psychický stav. Váhy Vám neskočí na značkový obal, pokud se pod ním skrývá lidový vkus. Prostředí musí být příjemné, estetické a komorné. Před schůzkou rychle přečtěte nějakou knihu, skočte do kina nebo divadla. Není lehké okouzlit Váhy, nesmí se zapomenout na povídání a výměnu názorů, ovšem na patřičné úrovni. Váhy patří do skupiny vzdušných živlů (společně s Blíženci a Vodnářem) - velmi si cení intelektuálního rozptýlení, což dnes patří k výjimkám. Bohužel, navzdory všem přípravám a námaze potřebujete ještě dvě vlastnosti: sebeovládání (když po několikáté uslyšíte "asi to chci, ale ještě to nevím určitě") a trpělivost (když uléháte sami do postele s dalším datem schůzky v kalendáři).

Flirt, povídání, kouzelné úsměvy a nesplněné sliby - to jsou součásti sexuální hry, kterou s Vámi Váhy hrají na každé schůzce. Jiným způsobem, jak na ně, je rychlý útok, protože Váhy patří ke kardinálním znamením (vedle Berana, Raka a Kozoroha), které se vyznačují rychlým rozhodováním. Rychlá akce ale musí splňovat estetickou úroveň uznávanou Váhami a musí být šikovně zakamuflována intelektuálním důvodem. I když je už ruka v rukávu nesmíte polevit, a každá repríza musí mít dokonalou výpravu a bezchybnou režii. Jestli máte rádi překvapení, je to jen dobře - toto znamení je vstřícné k jakýmkoliv spontánním experimentům, kterým můžete pomoci tak, že všechny hračky, pomůcky a jemné kondomy Elite diskrétně naaranžujete ve svádivé kompozici tak, aby byly vždy po ruce.

Zpět na hlavní stranu blogu