Štír

1. duben 2006 | 14.26 |

horoskopy-stir_mUmění ovládat se

Než přistoupíme k příjemným stránkám erotického Štíra, měli bychom předem varovat dámy, aby věděly, co je čeká, jestliže si s tímto zajímavým, přitažlivým člověkem začnou. Která nechce otěhotnět, měla by si pro případ svedení obstarat tu nejbezpečnější metodu, jež je momentálně na trhu.

Muž ve znamení štíra je nestálý, neovladatelný, přesto však vášnivý a emocionální. Je arogantní, sebejistý, ovšem ke svým přátelům velmi loajální a štědrý. Život se štírem nabízí mnohé střídající se emoce - láska a sex - bolest a hřích, radost a štěstí - smutek a žal. Nikdy se nepozná na co zrovna myslí a co chce udělat. Jeho přirození je doslova sexuální kompas. Jakmile spatří tu, která ho imponuje, okamžitě mu to naznačí jeho neomylný kompas.

Milování s ním je buď hvězdné nebe rozkoší, nebo hříšné peklo zvrácených praktik. Nerad řeší problémy a pokud nějaké nastanou, rád je řeší kvalitním a tvrdým sexem. Rád loví ženy, které již někomu patří, nebo které jsou obletovány konkurencí. Ženské tělo je jeho vášní a koníčkem, a proto zná perfektně všechna místa která ženě způsobují slast a požitek při sexu. Na ženy jde převážně zhurta s chlapskou tvrdostí, bez náznaku jakékoli něhy. Chce za každou cenu ukojit své touhy a nejde-li to po dobrém, může se stát, že to půjde po zlém. Pří líbání rád kouše, saje a vášnivě používá jazyk.

Používá- li jazyk při lízání klitorisu, je to skutečný rituál. Dokáže s ním neuvěřitelné věci a často s ním zajíždí do abnormální hloubky ženských genitálií. Očekává to samé i od své partnerky - nenasytné až bolestivé sání jeho penisu. Drsnější sexuální praktiky pro něj nejsou ničím cizím a často směřují až k perverznostem. Pokud však miluje, jde o velmi kvalitní a nekonvenční sex, na který se hned tak nezapomíná.

Muž ve Štíru nejenže nenávidí každý jemňoučký gumový potah, ale ke všemu ještě mu činí potěšení přivádět ženy do jiného stavu. Máme tu co činit s chlapíkem zcela zvláštního ražení. Když už svým cenným majetkem tak hýří, rád by taky věděl, k čemu je to dobré. Vědomí o své schopnosti plodit je mu podnětem, vzrušuje ho. V této kategorii se sice najdou mužské exempláře i z jiných znamení zvěrokruhu, u Štíra je však dost vyhraněná. Za druhé ho partnerka nesmí vodit za ručičku ani poučovat, tím méně se pak v posteli ujímat vedení, to pak noc skončí, ještě než začala. Když ji poprvé políbí, ví se, zda to myslí vážně, nebo jen něco předstírá. Jestliže Štír zná svůj cíl, stává se nenasytný, a to je pak s veškerou romantikou konec. Štíří polibky se zdají být nekonečné a jsou všechno jiné, jen ne něžné. Štír líbá intenzivně a ohnivě, používá jazyk a vůbec všechny variace polibku jako kousání, sání a leccos jiného.

Vzrušeného muže Štíra lze nejlépe srovnat s letní bouří. Svou touhu potřebuje uspokojit, sténá chtíčem, teď to musí jít rychle. Žena s ním nesmí být ostýchavá ani váhavá, a nedůtklivá už vůbec ne. Štír má určitý sklon k násilnostem, jeho partnerka musí přinejmenším počítat s modřinami a stopami po kousání. To, co ji bolí, ho vzrušuje. Chce, aby se bránila, aby s ním zápasila, ale nakonec aby se poddala roli slabého pohlaví a žadonila o něhu. Vzrušuje ho, když partnerka zaujímá pozice podmaněné. Nejvíc se mu líbí, když před ním jako malá a bezbranná klečí. Dává mu to pocit, že by chtěla být milována a sváděna, ale zároveň musí být znásilněna. Se ženou na kolenou se cítí jako zbožňovaný vládce, lahodí to jeho hrdé mužnosti.

Ona však bude za svou "bolest" odškodněna. Muž Štír je mistrem cunnilingu. Jazykem ji dokáže vzrušit tak, že ho na všech čtyřech prosí, aby ji konečně uspokojil. Je to téměř bolestivý stav vzrušení, kdy je rozum vypojen a partnerka děla věci, jichž příští den lituje, protože jí je trapné, že se mohla tak spustit. Přednostní pozice muže Štíra - lze to téměř domyslet - je vestoje. Může se stát, že jí v obývacím pokoji nebo v kuchyni zvedne sukni a začne, a později pak v ložnici nebo na pohodlné pohovce pokračuje. Partnerku většinou miluje zezadu, přičemž ona klečí na zemi nebo na posteli.
Když jste během milování nad ním, začněte si pohrávat s jeho přirozením. Jemně kroužete svým nejtajnějším místečkem okolo jeho penisu, abyste ho trošku rozdráždili, a potom ho nechte do vás vniknout. Zkuste udělat partnerovi vnitřní masáž: stáhněte vaginální svaly okolo jeho penisu. Obdarujte ho něžným sevřetím, které v něm vyvolá pocit, jakoby měl velké přirození. Tím dosáhne ještě výbušnějšího orgasmu.

Jeho mimořádný zájem je ostatně soustředěn na její pevný oblý zadeček, pohled na něj ho při milování velmi vzrušuje. Muž ve Štíru má také rád anální sex (k tomu má sklon; často je to pozůstatek z mládí, neboť téměř každý muž ve Štíru má za sebou homoerotické zkušenosti). To samozřejmě nevyhovuje každému, pokud však někdo dokáže uvést do tohoto druhu lásky dívku, která je ještě panna, pak je to Štír. Zde si počíná překvapivě něžně a volně. Nezpůsobí jí žádnou bolest.

Při sexu se Štír sice chová jako silný chlap, nikdy však jako egoista. Sex je závažná věc, a on by rád, aby se líbil i jeho milované. To se nejspíš projeví hned první noc, neboť muž ve Štíru má většinou zálibu v nezvyklých sexuálních praktikách. Je to pro něj sice důležité, aby ukojil sám sebe, ale stejně mu záleží i na partnerce. Během milostné noci je muž Štír velmi vytrvalý, nijak nespěchá k vrcholu, to svou partnerku raději dovede několikrát k orgasmu. Takzvané rychlovky proto v postatě nemá rád. Milostný akt je inscenovaná rozkoš a trvá přinejmenším tak dlouho - a je aspoň tak dramatická - jako Wagnerova opera na festivalu v Bayreuthu.

Sex v nejvíce odvážném a temném podání. Nejprve se důkladně zamyslete, jestli jste připraveni na svádění Štíra. Z lovce se snadno stává oběť, obzvlášť pokud máte znenadání na zápěstích pouta. Toto Znamení nezná pojem "prostředek". Tady není sex zábavou: je cílem. Seance se Štírem mohou být zkušeností, která změní Vaše vnímání lásky i života. Smyslnost, chtíč, násilí a pornografie - to všechno má zde místo. Navíc podepřené odpovídajícími fyzickými dispozicemi. Schopnost regenerace může být výborným darem nebo utrpením pro méně odolné partnery. Zachovává věrnost osobám, které se mu vyrovnají v temperamentu a fantazii. Nevěřte, že přečtete Štíra, že odhadnete jeho myšlenky a city; to on je ve Vašem vztahu Pánem a Vládcem držícím pevně otěže rozkoše.

Ale pozor - celá ta maškaráda a středověký styl skrývají velmi citlivý vnitřek, ke kterému mají přístup jen ti vyvolení. Jestli patříte k těm šťastným, važte si toho a pečujte o něj, odměnou Vám bude nejnáruživější smyslnost z celého Zvěrokruhu. Ostrou jízdu se Štírem podnikejte jen na svou vlastní zodpovědnost, s dodržením všech zásad opatrnosti. Dodatečnou stimulaci obstarají kondomy Arouser, které mají své místo vedle latexových oblečků a koženého spodního prádla. Nedostatek slitování a železné zákony chtíče jsou charakteristické znaky Štírů a proto se ujistěte, jestli jste opravdu připraveni na transcendentní rozkoš, ze které není úniku.

Zpět na hlavní stranu blogu