Kozoroh

2. duben 2006 | 10.10 |

horoskopy-kozoroh_zOd ovládnutí k podmanění

Dvě tváře ženy v Kozorohu se uplatňují především v jejím milostném životě. S jednou tváří si chladně a vypočítavě hledá milence podle fyzických předností a bere si, Čeho se jí právě zachce, s druhou je bytostí oddanou až do odevzdanosti.

Je to stoprocentní žena s velkým Ž a moc dobře to o sobě ví. Ráda je tou, co je obdivována a žádána a ví naprosto přesně o co mužům jde. Chce skutečnou a nefalšovanou lásku, chce blahobyt, chce nakupovat, chce cestovat. Vlastně chce jen jedno - naprosto všechno, nebo vůbec nic. Je to věrné stvoření, které dokáže milovat jako nikdo jiný a nenávidět jako sto jiných dohromady. Je společenská a hravá, tím pádem samozřejmě i velmi oblíbená.

Sex je pro ni doslova rituál při kterém nesmí nic chybět. Dokáže ji rozpálit i pouhý pohled na muže. Je schopna se milovat okamžitě bez ohledu na, to kde zrovna je. Pokud ji někdo okouzlí, dostane ho tam kam ona sama chce, naprosto ho ovládne a zneužije pro svůj prospěch. Při milování je ráda tím, kdo má navrch. Nasedne a nesleze. Sama si ho tam vsune a s dominantní slastí dosedá a přiráží na penis svého partnera. Nechá si jemně hladit bradavky a prsa přičemž slastně pozoruje svůj protějšek, který je jí vydán na milost a nemilost.

Při sexu má neskutečnou výdrž a tu požaduje i po svém partnerovi. Pokud je však její vášeň málo nasycena, nezdráhá se ukájet sama a moc dobře ví, jak takový pohled působí na muže. Ví jak a ví proč. V tom je její největší síla. Tato žena chce a musí končit sex bouřlivým orgasmem. Ne orgasmem, ale bouřlivým orgasmem vášně.

Žena v Kozorohu musí mí za sebou nejdříve první zkušenosti, teprve potom v sobě odhalí svou vášnivost, případně ji v ní odhalí někdo jiný. To pak vede poměrně divoký sexuální život. Ve dne je úspěšná obchodnice, dokonale soustředěná na svůj vzhled a vystupování, v noci to odhodí. Čistý sex dokáže oddělit od lásky. Je otázka, zda je při tom opravdu šťastná. Většinou se na to dívá jako na nutné zlo. Jenže zkušenosti, dobré i špatné, je přece jen třeba sbírat. Zahrajte si se svou partnerkou hru dotyků polibky - musíte ji políbit na všech kloubech - prstů, kolenou, loktů... Velmi vzrušující polohou je, když si vaše partnerka klekne nad vás, když vy do ní vnikáte, a potom se zakloní tak rychle, jak jen to jde.

Má-li právě partnera, na němž jí nijak zvlášť nezáleží, je brzy nevěrná. Partnery na sex si najde a sama určí, jak daleko půjde. Ani její nejbližší přátelé nemohou říci, jaká měřítka přitom uplatňuje. Rozhodně by to mohlo být klidně trochu exotické... S láskami na jednu noc se miluje doma, v cizích bytech obvykle nepřespává.

Bez předehry se dokáže obejít, romantika a plápolavé světlo svíček jí nic neříkají. Leckdo si pomyslí, že nemá stud, neboť jde bez okolků rovnou k věci. Svlékne se a pak může divoký sex bez zábran klidně začít.

Při sexu nechce žena v Kozorohu přemýšlet, což jinak dělá nepřežitě. Teď ji ovládá tělo, a tuto přestávku plnými doušky vychutnává. Miluje bezmezně a má ráda riziko, je přístupná všemu, co dosud nezná - pokud ji to samozřejmě baví. Kdyby její krásný neznámý požadoval něco, co se jí nelíbí nebo co neprospívá jejímu tělu, rychle ochladne a hru skončí. V takových případech svého milence uprostřed noci vyhodí. Pokud se ten pán tváří nechápavě, protože si není ničeho vědom, opravdu se rozzlobí a jeho odchod urychlí tím, že mu demonstrativně otevře dveře. Pak si dá horkou sprchu a s příjemnou úlevou se zachumlá do peřin.

Skutečné upokojení najde žena v Kozorohu jen s mužem, kterého miluje. Potřebuje pocit, že je se svým partnerem cele, a na konci s ním splynout v mohutném orgastickém závěru. Jestliže pro ni muž něco znamená, udělá pro něj všechno, často dokonce na úkor vlastních přání. Předpokládá ovšem, že také on musí vycítit, vytušit, co chce ona. Pokud se to nestane, není to ten pravý partner. Ten pravý musí přesně znát její vlastnosti. Nijak netrvá na orgasmu, nýbrž více ji baví celá hra, její u jeho vzrušení, neboť ráda pozoruje na partnerově tváři rozkoš.

Při milostné hře se ukazuje ze své ženské stránky, dovede být odevzdaná, a dokonce se nechá i podmanit. Noční žena v Kozorohu nemá s tou denní zdánlivě nic společného. Muž ji nejsnáze vzruší něžnými vlhkými polibky po hrdle až k výstřihu, případně na uchu. Nejcitlivější je na vnitřních stranách paží a především na stehnech. Od lehkého hlazení v těchto místech může partner pokračovat až do centra její rozkoše a prstem může vniknout i dovnitř. Když je jaksepatří vzrušená, snese i tvrdší způsob milování. Má ráda pomalé energické pohyby muže, který ji zcela vyplňuje. K jejím oblíbeným pozicím patří jednak klasická, na zádech, kdy cítí mužovu sílu, jednak se ráda miluje zezadu. Tu a tam se jí líbí, když se s ní zachází brutálně. Nemá nic proti tomu, aby jí partner připoutal nohy a ruce, aby byla bezbranná. Může to být i něco jiného, neboť zapovězené věci ženu v Kozorohu vždycky vzrušují.

Po namáhavé sexuální hře, při níž se zapotí, nechává ráda všechno pomalu a něžně odeznít. Líbí se jí, když ji partner hladí, když cítí jeho zájem a ví, že i on je spokojen.

Rozvaha, pořádek a solidnost. Lovci jednoduchých trofejí nemají žádnou šanci. Tohle je oblast jen pro vytrvalé a ambiciózní. Kozoroh je znamení, které přistupuje k sexu jako k životu - velmi vážně a zodpovědně. K získání osoby s tak pevnou psychickou podstatou se musíte nejprve zamyslet nad tím, jestli se dáte na tak časově náročný proces. Jestli je motivace dostatečně silná, trpělivost nadprůměrná a nápady v rámci společenských norem - vzhůru do díla. Konzervativci vyžadují konzervativní svádění. V žádném případě si na rande s Kozorohem neoblékejte sexy mini ani rozepnuté košile ve stylu Nicka Slaughtera. Skromné, až upjaté oblečení, kravaty a saka jsou pro něj tímtéž, co latex pro Štíra. Bez ohledu na to, kdo platí účet, musí být večeře ve dvou solidní, ale bez přehnaného přepychu.

Kozoroh nerad zbytečně utrácí a pokud zjistí, že Vy ano, stanete se pro něj nevhodným kandidátem větrajícím peněženku. Po mnoha setkáních, obětovaných diskusi o politické situaci v domově i ve světě, se pomalu začíná otvírat toto zdánlivě chladné stvoření. Velmi jemně, protože vevnitř se nachází velmi citlivá duše plná očekávaní, která jen čeká na toho pravého, kterému může ukázat své nitro a city. Vztah s Kozorohem může být velmi nápaditý a rozmanitý, okořeněný vytrvalostí a dotahováním věcí do konce. Oblast bezpečnosti nechte na jeho rozvaze a instinktu, pravděpodobně sáhne po ověřených kondomech Extra Safe. Takto získaný Kozoroh je Vaší věrnou a loajální trofejí, které projde bez vzrušení nástrahami dnešního světa. Není také jednoduché se ho zbavit, pokud měl být jen krátkodobou hračkou. Na druhou stranu, kdo by se tolik namáhal, aby pak opustil sladké ovoce svého snažení.

Zpět na hlavní stranu blogu