Kozoroh

2. duben 2006 | 10.00 |

horoskopy-kozoroh_mO pohodlí monogamie

Kozoroh potřebuje stálou partnerku, jinak se nedokáže milovat. Nemá-li právě přítelkyni, sex pro něj prostě neexistuje, a pokud by od ní byl delší čas vzdálen, je obvykle věrný. Kozoroh svou partnerku miluje se vším všudy , vzrušuje ho jenom její tělo, vůči půvabům jiných žen je imunní.

Je to milovník s vášnivými a smyslnými pudy, který neuznává jako odpověď ne. Neuznává ženu jako sobě rovnou, převážně ji považuje jako dokonalý nástroj k ukojení svých sexuálních pudů. Pokud mu však dáte najevo svou bezmeznou lásku, dokáže ji v tu chvíli opětovat jako málokdo jiný. Zahrne vás dárky, přízní a sexuální rozkoší, ne kterou se hned tak nezapomíná. Je to věrný partner, a to samé bude bezmezně požadovat po vás.

Nemiluje se jen pro svou potřebu, ale i pro potřebu své partnerky. Nestane se, aby jste od kozoroha odcházela zklamaná a neukojená. Sex v něm evokuje to nejlepší, co vám může nabídnout. Koitus pro něj není žádným impulzivním počinem. Své rande a sexuální postup pečlivě plánuje jako celý svůj život. Má rád milování v pohodlném, teplem a klidném prostředí. Dává přednost zkušeným ženám, které poznají co mu dělá dobře a samotný akt dokážou pokaždé o něco peprného zpestřit.

Má rád ženy připravené a svolné k milování kdykoli si o to řekne a neuznává náhlé bolesti hlavy či břicha. Svým jazykem dokáže doslova divy, ale daleko častěji využívá svůj penis, na který je patřičně hrdý. Rád se s ním předvádí a chlubí čímž dává najevo, aby jste se mu naplno věnovala a milovala se s ním. Odmítnutí by považoval za velkou urážku - prostě si musíte jeho kozího rohu hledět.

Je naprosto monogamní a trvá na tom. Nechová se vždy jako svůdce, spíš bývá pasivní. Kdyby tu a tam neuplatnil svůj šarm, snad by žádnou ženu ani nenapadlo ho oslovit. Jakmile však dojde k prvnímu kontaktu, uvolní se. Pak se už docela rád nechá okouzlovat a svádět. Není to typ, který by hledal dobrodružství a v mladých letech putoval z postele do postele, má totiž v hlavě ideál a na tu, která tomu ideálu odpovídá, čeká tak dlouho, že se o něm až říká, že mu to pozdě zapaluje. Kdyby potkal ideální ženu odpovídající jeho srdci, vrhne se s ní nejspíš ještě téže noci do víru erotiky.

Muž Kozoroh však nemívá rád ženy, s nimiž se hraje lehce. Jeho partnerka by měla být inteligentní, štíhlá, sportovní a měla by oplývat šarmem. Většinou ho lze vidět s nenucenými ženami, ale v podstatě ho fascinuje bytost, vyzařující smyslnost a erotiku. Má-li chuť, dovede si počínat rychle, neboť mozek mu jasně říká, že je třeba uspokojit momentální potřebu. Když má člověk hlad, musí přece jíst, že? Moc řečí nenadělá, prostě ji ve vhodné chvíli zavede do ložnice, zuje se, políbí ji a obejme, a to by na úvod už vlastně mělo stačit.
Ukažte svému milenci, že znáte jeho tajemné hvězdné místo, ovíjejte mu prsty okolo kolene a lehkým pohybem sestupte prostředníčkem na jablko. Polechtejte svého partnera pírkem nebo konečky prstů na jeho citlivých místech.

Předehra odpadá, ledaže by mu partnerka naznačila, že o ni stojí. Ne že by nebyl něžný, ale vychází z toho, že ona je ve stejném stadiu vzrušení jako on. Po chuti následuje spojení, proč tedy všechno protahovat? Muž Kozoroh totiž nechápe sex jako hru, která může být plná fantazie a taktizování, ale dívá se na něj spíš z praktické stránky. Může se stát, že si během milostného aktu nechá ponožky, aby ho nestudily nohy. Záleží na partnerce, neboť Kozoroh se dá ovlivnit. Může mu například předvést, jak lze partnera rozvášnit, protože on o tom většinou nemá tušení.

K erotogenním zónám muže v Kozorohu patří krk, pokožka u vlasů, hruď, hýždě a samozřejmě i ta "nejdůležitější partie" . Sténá rozkoší, ucítí-li ženin jazyk na uchu, na krku, zatímco její prsty si mu pohrávají s vlasy. Když ho partnerka hladí po hrudi, může klidně přitlačit, také v podpaží to má rád. Pak by měla pomalu pokračovat přes břicho dolů ke vzrušenému pohlaví, a jemným hlazením a polibky ho naprosto vyvést z míry (možná je to to jediné, co Kozoroha dokáže z míry vůbec vyvést). Pak se rychle dostane do varu a brzy chce být v ní, nejraději zezadu vestoje, zatímco ona před ním klečí na posteli. Jeho nejoblíbenější polohou je ta, kdy ona na něm sedí a on se téměř nemusí pohybovat. Tak může vychutnávat rozkoš v naprosté relaxaci. Muž Kozoroh dokáže být velice vytrvalý. Pohybuje se pomalu, ale s plnou silou, tu a tam se zdá, jako by jeho milování bylo živočišné, ale nikdy mu nechybí něha. Chvíle, kdy je v partnerce, vychutnává, a jestliže vycítí, že i pro ni je to stejná rozkoš, bude své milované stále šeptat do ucha, jaké je to s ní krásné.

Rozvaha, pořádek a solidnost. Lovci jednoduchých trofejí nemají žádnou šanci. Tohle je oblast jen pro vytrvalé a ambiciózní. Kozoroh je znamení, které přistupuje k sexu jako k životu - velmi vážně a zodpovědně. K získání osoby s tak pevnou psychickou podstatou se musíte nejprve zamyslet nad tím, jestli se dáte na tak časově náročný proces. Jestli je motivace dostatečně silná, trpělivost nadprůměrná a nápady v rámci společenských norem - vzhůru do díla. Konzervativci vyžadují konzervativní svádění. V žádném případě si na rande s Kozorohem neoblékejte sexy mini ani rozepnuté košile ve stylu Nicka Slaughtera. Skromné, až upjaté oblečení, kravaty a saka jsou pro něj tímtéž, co latex pro Štíra. Bez ohledu na to, kdo platí účet, musí být večeře ve dvou solidní, ale bez přehnaného přepychu.

Kozoroh nerad zbytečně utrácí a pokud zjistí, že Vy ano, stanete se pro něj nevhodným kandidátem větrajícím peněženku. Po mnoha setkáních, obětovaných diskusi o politické situaci v domově i ve světě, se pomalu začíná otvírat toto zdánlivě chladné stvoření. Velmi jemně, protože vevnitř se nachází velmi citlivá duše plná očekávaní, která jen čeká na toho pravého, kterému může ukázat své nitro a city. Vztah s Kozorohem může být velmi nápaditý a rozmanitý, okořeněný vytrvalostí a dotahováním věcí do konce. Oblast bezpečnosti nechte na jeho rozvaze a instinktu, pravděpodobně sáhne po ověřených kondomech Extra Safe. Takto získaný Kozoroh je Vaší věrnou a loajální trofejí, které projde bez vzrušení nástrahami dnešního světa. Není také jednoduché se ho zbavit, pokud měl být jen krátkodobou hračkou. Na druhou stranu, kdo by se tolik namáhal, aby pak opustil sladké ovoce svého snažení.

Zpět na hlavní stranu blogu