Vodnář

2. duben 2006 | 09.46 |

horoskopy-vodnar_mSmělý chlap bez vůdcovských ambicí

Představme si romantický obraz. Jmenuje se "Hra vln" a zobrazuje spokojeného boha moře, obklopeného vodními vílami. Odpovídá to totiž docela dobře Vodnářově erotickému naladění, rád to provádí v chladném či teplém mokrém prostředí.

Je štědrý upřímný a velmi zvědavý. V navazování nových kontaktů je však ostýchavý a málokdy je tím, kdo udělá první krok. Nerad se nechává ovlivňovat nebo přesvědčovat o něčem, o čem má svůj vlastní názor. Má sny a představy o krásných sexuálních zážitcích s krásnými a prsatými ženami, mezi kterými se pohybuje jako jejich vládce. Při těchto představách nejraději masturbuje a vžívá se do role tohoto vládce.

Přestože má rád ženy a ženy mají rády jeho, nedokáže si žádnou získat tak nějak skutečně a opravdově. Na povrchu sice působí chladně a upnutě, ale přesto v něm doutná cosi expanzního. Ženy vnímá jako sobě rovné a nechce s nimi jen do postele, ale chce lásku, procházky a romantické líbání. Jeho sexuální předehry jsou smyslné a někdy až zdlouhavé. Občas je ho potřeba trošku popostrčit k tomu nejdůležitějšímu. V tu chvíli se najednou jakoby probudí a stane se z něj doslova sexuální stroj který se hned tak nezasekne.

Rád střídá polohy a rychlosti milování. Dokáže se přizpůsobit a dokáže i panovat přičemž se nejraději miluje v polohách, kdy je čelem k partnerce a může ji líbat a tulit se na její bradavky. Vyhovuje mu například i vzájemná masturbace naproti sobě včetně úplného vyvrcholení bez jakýchkoli dotyků. Je velmi tolerantní a přístupný pro jakékoli sexuální praktiky - co je mu nabízeno, to přijme. Jak si ho kdo ochočí, takového ho má.

Od prvního setkání je to hra: se slovy, s komplimenty, později s jeho rukama a prsty, neboť žádný z jeho pohybů není soustředěn přímo na celek. Pro Vodnáře jsou všechny ty opičky kolem důležitější než sám milostný akt, v jistém smyslu dává přednost předehře před zbytkem opery. Rád odsouvá rozhodující okamžik a raději si vymýšlí něco jiného. Tak se může stát, že pravý okamžik propase. Ležte na zádech s roztaženýma nohama, které máte položené na jeho ramenou. On si mezi ně klekne a pomalu do vás vnikne a přitom vám bude rukama hladit lýtka. Provokujte ho na erotogenních zónách jemnými dotyky a erotickou hru ukončete tím, že mu zlíbáte celé nohy.

Žena pro něj není objektem sexu. Jeho pohled se neredukuje jen na ženino poprsí a zadeček. Nejdřív chce poznat její nitro, duši, přičemž si počíná pomalu a šetrně. Člověk si to musí představit jako v napínavém filmu. Scénu za scénou to spěje k vyvrcholení. Některé ženě připadá pomalý, zvláště když je přesvědčená o tom, že muž si musí počínat jako skutečný chlap, aby dal najevo, že se o ni vážně uchází. U Vodnáře to prostě probíhá jinak. S ním partnerka prožívá hrátky vln a nechá se hnát a unášet bez cíle a bez námahy. Vodnář jde jen málokdy se ženou do postele hned první večer. Pokud ji ale jaksepatří poznal, najde pro sebe a pro ni hezké místo rozkoše, kde milostný akt správně inscenoval. Může to být v nějakém romantickém hotelu mimo město nebo o prodlouženém víkendu na jeho chatě.

Postel je pro Vodnáře jako velká dobrodružná louka s nesčetnými možnostmi. Tou nejkrásnější hračkou je žena, Neobejde se to bez dlouhé předehry, při níž zkoumá tělo své milované rukama, nosem i ústy. Její tělo si takříkajíc dobývá něžnůstkami. Často je hledáním nových nápadů sám tak vzrušen, že ztrácí souvislost. Snadno se nechá odpoutat jiným hezkým detailem jejího těla nebo jejíma něžnýma rukama, které se ho dotýkají, takže pozbývá orientace a už neví, co si počít. Je na ní, aby ho jemně sváděla, aby usměrňovala jeho ruce na místa, kde se jí to líbí, anebo aby byla sama aktivní. Vodnáře lze dovést k čemukoli, ale s taktem - je třeba skutečného umění svádět, v tom pravém smyslu slova.

Vodnář má rád, když se žena jemně svým tělem otírá o jeho tělo. Vzrušuje ho, když si hraje s jeho vlasy a hladí ho po šíji. Skutečné erogenní zóny však má na chodidlech, na lýtkách a pod koleny. Chce-li ho žena vlákat do postele, například během příjemného večera doma, měla by si jeho nohy položit na klín a pomalu mu masírovat chodidla a pod nohavicemi mu hladit lýtka a kotníky. Nebude trvat dlouho, a...

Při milostném aktu má rád polohu, kdy se žena této partie jeho těla dotýká, například takto: on ji miluje vestoje a ona ho objímá nohama tak, že se chodidly opírá o jeho podkolení a lýtka. Anebo také klečí na posteli a chodidly se dotýká jeho nohou, zatímco on ji miluje zezadu. Vodnář má vůbec rád drobné rychlé pohyby střídané s pomalejšími a jdoucími do větší hloubky. Často však také hraje špičkou svého údu a dráždí ji.

Jinak Vodnář nedává přednost žádné určité poloze, zato až příliš rád experimentuje. Sex musí být proměnlivý, stále stejná poloha a stejný průběh ho nudí. Proto také lačně čítá knihy o sexu a erotice. V rámci jeho experimentálního zájmu mohou vypadat některé variace při milostné hře velmi komplikovaně. Rozhodně však nebude svou milovanou přemlouvat k akrobatickým výkonům - a když už, předem to s ní projedná a získá si její souhlas. Sex s Vodnářem je jako cirkus bez čísel s šelmami.

Šílenému Vodnáři jsou cizí pokušení těla, pokud není fascinován vnitřkem majitele. Sám pohlavní akt pokládá za příliš primitivní, aby stál za námahu. Před jeho skokem do Vaší náruče je nezbytná výměna novátorských a odhalujících názorů, které jej přivádí do bodu varu. Velký experimentátor nabízí zajímavou osobnost a nepředvídatelný sex. Nevyniká pravda ve smyslnosti, ale rád zkouší nové věci, které budete později společně analyzovat a diskutovat o nich. Vodnář nemá stálé oblíbené praktiky, o kterých by mohl prohlásit, že je preferuje nebo se mu líbí. Tráví život experimentováním a hledáním, a proto má k nabídnutí překvapivý a nebanální sex. Převracení světa vzhůru nohama má kořeny v jeho charakteru, musíte proto sebrat odvahu ke spojení lásky a chaosu. Miluje technologické novinky, a proto, pokud přinese do postele něco, co vzdáleně připomíná křížence kávovaru a hot-dogu, musíte věřit, že ví, co dělá, poddat se společným prožitkům a nechat se unášet na vlnách rozkoše.

Navzdory samotářským sklonům si najde mnoho přátel a známých díky své excentrické a upřímné povaze. Často bývá iniciátorem kolektivních zkušeností, které získává společně se svými známými ve jménu vědy a poznání. Velmi často se pohybuje nad propastí rizika, před nebezpečím ho chrání pouze vysoce rozvinutá intuice. To Vy musíte sami dbát o Vaší bezpečnost pomocí kondomů Select, které nedovolí uniknout žádnému "důležitému experimentu". Na druhou stranu ale spokojí tato značka také duši Vodnáře toužící po novinkách. Navzdory neustálému hledání nových zkušeností nemůžeme o Vodnáři říct, že je profesionálním svůdníkem. Jestli narazí na osobu sdílející jeho nadšení k experimentům, dokáže být stálý ve svých citech.

Zpět na hlavní stranu blogu