Ryby

2. duben 2006 | 09.44 |

horoskopy-ryby_zZralá pro jeviště

Osvětlení je v pořádku, mejkap, pozice - klapka... žena v Rybách mluví a pohybuje se. Dokonalé smyslné představení až do poslední scény. Ten kus by se mohl jmenovat "Smyslová rozkoš" nebo tak nějak. V hlavní roli nemůže být nikdo jiný než žena narozená v Rybách.

Je to nejdokonalejší žena herečka, která dokáže okouzlit každého muže jako mávnutím proutku. Je velmi přátelská a každému ráda pomáhá bez ohledu na jakýkoli svůj prospěch. Často se obléká nenápadně, ale vkusně a přitažlivě. Je vnímavá a velmi citlivá k sobě i k jiným. Její vysoce vyvinuté smysly jí provází a pomáhají celý život. Jen v lásce se jakoby vypnou a nedokážou poradit tu správnou cestu. Dokáže se velmi snadno zamilovat, ale bohužel je to dost často do toho nepravého. Chce být milována a ujišťována o lásce a citech.

Láska je pro ní jako živá voda. A hned na druhém místě jsou silné sexuální pudy a vysněné slasti. Je to žena, ze které vyzařuje její sexuální chtíč a skutečně toho umí mistrně využít. Její sexuální atraktivnost je opravdu nepřehlédnutelná. Je abnormálně vzrušivá a chce to hned, jakmile to na ni přijde. Ovšem s citem, s něhou a vzrušivými slovíčky. Často má nemravné představy o sexuálních praktikách a hrozně ráda je v praxi i uskutečňuje. Nejraději se miluje ve vířivém nebo alespoň vyhřívaném bazénu, kde jí nejen partner, ale i voda hladí a masíruje její ztvrdlé bradavky a chladí vzrušené pysky. Nebrání se žádným sexuálním rozkoším a pro uspokojení svého chtíče je nakloněna jakýmkoli praktikám.

Ze všeho nejraději však nastavuje svůj poštěváček jazyku svého partnera, který musí lízat a sát jak nejlépe dovede, za současného používání svých prstů hluboko v její vagíně. Potom už jen vyšpulí prdelku a nechá si ho do sebe s rozkošným sténáním vsunout. Sevře ho v sobě a nepustí, dokud není úplně vysátý. Na sex s ní se opravdu nezapomíná. Když je milována, sama miluje a nepřestává.

Muži, který se jí líbí, dá zájem najevo, aniž by tím poškodila své vzezření nevinné tiché vody. Zatímco se tváří chladně, nechává prosvítat své rozkošnictví a rozpaluje mužovu fantazii. Vaše parnerka zbožňuje, když jí masírujete klenbu na chodidlech. Proto jí nikdy nezapomeňte touto rozkoší obdarovat. Poproste svou lásku, aby si sedla proti vám nahá a jemně dráždila mezi chodidly váš penis. Věřte, že zažije zajímavé vibrace.

Žena v Rybách brzy dospívá. Již v období do dvacítky zvědavě a beze studu zkouší všechno možné. Je stále ochotná nechat se dobývat. Tomu, kdo se pokouší ji získat, prostě nedokáže odolat, protože říkat ne jí zásadně připadá těžké.

Zcela se řídí podle milencových přání. Co, kde a jak s ní chce dělat - ke všemu je ochotná. Nemá nic proti sexu v přírodě ani v autě, když to musí být, ale přednost dává posteli, hlavně té své. Lze vycházet z toho, že udělá všechno tak, aby se to líbilo hlavně jemu. Nejdříve vytvoří tu správnou atmosféru. Osvětlení jen natolik, aby v něm mohl obdivovat její tělo, protože ona chce, aby si ji prohlížel. Vůbec jí nevadí, když se na ni dívá jako na objekt, naopak, zaujme vhodnou pózu a předvádí se tak, aby si ji mohl dobře prohlédnout ze všech stran. Oblékne si své nejhezčí prádlo, použije parfém a postará se o vhodnou hudební kulisu. Zná-li již partnerovy rozmary, inscenuje to příště tak, aby mu nic nechybělo a byl zcela okouzlen. Pak se může začít.

Jestliže se skutečnost shoduje s její fantazií, je žena V Rybách šťastná a nezná již žádné zábrany. Ne že by měla nějaké zvláštní záliby, ale přeje si sexuálního partnera, který je silný, vytrvalý a něžný. Drsní nebo bezcitní muži ji odpuzují. Jestliže tedy partner odpovídá jejím představám, je ochotná k jakékoli sexuální hře. V divoké, prudké vášni je všeho schopná.

Díky své otevřenosti se žena v Rybách často ocitá ve vztahu pán-otrokyně. Už tím, že muži dává najevo, že ji jako sexuální objekt může využívat ke všemu, nač má chuť, vytváří v mnohých falešné představy. Je zosobněná oddanost a těžko se jí říká ne. Jestliže ji ovšem někdo chce způsobit bolest, začne jednat. To už je na ni příliš. Bič by tedy muž vytahovat neměl.

Žena v Rybách dává přednost dlouhé něžné předehře. Má ráda, když ji partner hladí, především po krku až k ňadrům a na ohanbí. Vášnivé polibky ji přivádějí do extáze. Ovládá umění, jak laskat jazykem, jímž vyrušuje milence po celém těle. Když je vzrušená nadmíru, nezná meze. Nejraději se na partnera posadí a lehce se vlní. Občas pohodí hlavou, aby cítila vlasy ve tváři, jeho dlaně si přitiskne k ňadrům. Křičí a sténá, protože je přesvědčená, že to stupňuje partnerovo vzrušení. Ve skutečnosti však vyjadřuje jediné: podívej se, jak jsem krásná! Pak se k němu přední Částí trupu přitiskne, aby cítila jeho pokožku.

Má také ráda, když ji partner miluje zezadu, nejlépe tak, že ona před ním klečí. Občas by ji měl chytnout za vlasy nebo jí hladit ňadra. Zde je velmi citlivá, hlavně na bradavkách. Ženu v Rybách obšťastní, když v ní partner dosáhne vyvrcholení s jemným osvobozujícím stenem. Teprve tím jí dává skutečné zadostiučinění.

Po milostné hře je uvolněná a veselá. Nejraději by z postele ani nevstala. Raději s milým ještě cukruje, laškuje a škádlí ho. Nebude trvat dlouho a probudí v něm novou žádost.

Nerealistické a idealisticky nastavené Ryby se stávají často kořistí dobyvatelů se zlými úmysly. S ohledem na chybějící silnou vůli, rozhodnost a vrozenou důvěřivost se dostávají do rukou osobám s citlivostí žoldáka, které je zneužívají hanebným způsobem. Neexistuje druhé znamení, které se vyznačuje takovou bezbranností a citlivostí. Proplouvajíc životem jsou vybaveny pouze jedinou zbraní jakou mají - iluzí. Nerozlišují hranici mezí realitou a snem, ztrácejí kontakt s reálným světem. V jejich společnosti se nikdo nezorientuje, včetně jich samých. Nikdy nevíte, kde začíná pravda a kde fikce. Přesto může být vztah s Rybami nezapomenutelným a transcendentálním prožitkem. Jemné a poddajné, jsou vysněným partnerem pro sex bez hranic a zábran, který je příjemný jen tehdy, pokud si ho přejí všechny strany.

Masochistické sklony a zalíbení v nejrůznějších pomůckách způsobuje, že alespoň partner Ryb by měl být jednou nohou na zemi a nezapomínat na jemné kondomy Elite, které nedovolí přeměnu snů v černou můru. Se sklonem k různorodým závislostem by měly nalézt kontaktní bod se světem, ukazující jim hranici, kterou není možné překročit. Váží si dominantních partnerů, kteří kočírují zábavu, ale zároveň jemných, nedovolujících zcela opustit říši fantazie. Ve svém životě potkají Ryby spoustu osob, které za ně budou chtít rozhodovat nebo budou potřebovat potěšit. A není v tom nic zlého, Ryby jsou stvořené pro pomoc a potěšení jiných, aby ulehčily jejich trápení. Ryby prostě milují život a svět.

Zpět na hlavní stranu blogu