Ryby

2. duben 2006 | 09.32 |

horoskopy-ryby_mJako zvířata v lese

Kdo to vlastně je, ten muž v Rybách? Vnímavý milenec, nebo hrubián? Zde na to neodpovíme, řekněme jen tolik: leckterá žena se bude divit, jak si tento zdvořilý a kultivovaný pán náhle počíná v ložnici.

Je to velmi pozorný a nadmíru vášnivý milenec, který když miluje, tak jedině naplno, bez přetvářky se všemi city a projevy vzrušení, citlivě a jemně. Pro své okolí je přitažlivým a tajemným protějškem. Má vřelou a citlivou povahu , a proto získá vždy velmi snadno přízeň svého okolí, kterou někdy i zneužívá. Urazit ho není problém. Stačí i špatný pohled. Často své okolí a život nevnímá takový jaký je, ale přetváří si ho k obrazu svému. Přitahují ho svůdné a extravagantní ženy provokativně oblečené do bílého spodního prádla.


Vzrušení a sex je pro něj každodenní potřebou i když pravá láska s nefalšovanými city je přednější a nesmí chybět v jeho životě. Nelze od něj očekávat příliš věrnosti, ale jen do chvíle, než nejde tu pravou. Pro tu je ochoten obětovat cokoli. Pokud ho budete zahrnovat neustálým projevem lásky, získáte si ho a dokážete ho dobře ovládat. Je skvělý společník a bavič, který má rád přepych a blahobyt, ale i když bude mít dostatek peněz velmi rychle je utratí. Dokáže zahrnovat drahými dárky, což je dobré využít. Rád je tím, kdo udává rytmus a styl milování včetně poloh a praktik. Má rád zkušené ženy s dokonalými sexuálními praktikami, které ví co chtějí a pokud možno, tak hned dvě najednou.

Přesto že udává rytmus milování, nechá se rád naoko ovládat ženou. Ryby jsou nejvzrušivější na svých genitáliích a pokud mu partnerka vezme jeho penis do úst a kůžičku stáhnete až téměř bolestivě k varlatům, každá ryba je v tu chvíli v transu. Vzrušené vzdychání a sténání umocňuje jeho pocity až téměř na bod varu. V poloze 69 jistě přesvědčí naprosto každého, jak je vášnivý milenec. Jeho jazyk je neustále cítit úplně všude. Čím je ryba starší, tím lépe plave a se svou ploutvičkou dokáže divy.

Představme si, jak ho chtíč vyžene z domu. V oněch zařízeních, kde kypí život a kde se dojednávají schůzky na noc, se objevuje zřídka. To je pro něj moc namáhavé. Kromě toho nehledá jakoukoliv ženu, nýbrž ženu s inteligencí a se vším, co si pod pojmem "ženskost" představuje: oddanou, přítulnou - ale přitom "slušné děvče". Když se nedá nic dělat, také to přežije a pak jde prostě spát sám. Pornem ostatně pohrdá a sebeukájení je pod jeho úroveň. Je toho názoru, že na uspokojení chtíče jsou ženy. Při romantické večeři si zujte střevíčky a hlaďte ho po nohou až ke genitáliím. Pozorujte ho, jak se na židli ošívá a pokouší se skrýt vzrušení. Potom mu prozraďte, že nenosíte spodní kalhotky a vyzvěte ho, aby vám hru oplatil.

Většinou navštíví některou přítelkyni, doufaje, že tam přenocuje - vlastně to přímo předpokládá, když už ho pustila k sobě do bytu. Po krátkém popovídání by mohlo být těch úvodů dost, a tak jde rychle k věci. Buď se prostě svlékne, v ložnici odestele a bez okolků ji tam zavede, anebo jí líbá a hned také svléká. Tisíckrát mu může říkat "Dnes ne" nebo cokoliv jiného, co ženy v takové situaci ještě napadá, on to ignoruje, protože vychází z toho, že má stejnou chuť jako on. Ženy sice někdy dělají drahoty, ale v podstatě chtějí jen to jedno! Kromě toho nemá rád moc řečí. Je toho názoru, že zvířata v lese kolem toho taky nedělají žádný tyátr, ani o tom nediskutují... Chce-li on nějakou ženu, má chtít i ona. Není-li přání muže v Rybách respektováno a splněno, reaguje uraženě. Vztekle zamíří k východu. Ale to by se mu nemělo dělat, protože sex s mužem s Rybách může být velice vzrušující. Nejlíp ho vychutnáme, když bude jako čínské jídlo - totiž sladkokyselý.

Muž v Rybách určitě nesáhne k násilnostem, ale počíná si cílevědomě. A koneckonců ví, jak v ženě probudit žádost. Její erogenní zóny najde rychle. S požitkem pátrá po jejích tvarech, laská teplá ňadra pod pulovrem; a vychutnává dlouhé hluboké polibky se zavřenýma očima. Rád se i sám nechává hýčkat, přičemž se mu líbí, když je žena tak trochu pokorná. Má mu šeptat do ucha hezká slůvka, jazyk ponořit do jeho citlivého ucha, a co má zvlášť rád: když ho zuje, svlékne mu ponožky a hladí ho na chodidlech.

Když jeho rozkoš dospěje k vrcholu, bývá muž v Rybách vášnivý, téměř živočišný. Nečeká, až bude tak daleko i ona, ale prostě si ji vezme, něžnosti přijdou až potom. Miluje ji v každé poloze - zepředu, zezadu, na boku, přičemž pozice častěji mění. Jeho zvláště oblíbený způsob je v sedě, tvářemi k sobě. Miluje ji energicky, pravidelnými pohyby. Přes jeho velké vzrušení se člověk musí divit, jak je vytrvalý. Cítí-li její rozkoš, zmocní se ho pocit štěstí (bez ohledu na to, jakými prostředky tohoto stavu dosáhl), neboť je to přesně to, co si skutečně přál: být s ní jedno tělo, společně s ní vychutnávat rozkoš jako krásný a příjemný zážitek.

Muž v Rybách si potrpí víc na zralé, zkušené ženy než na mladé dívky. Je mu jedno, zda má partnerka bezvadnou postavu. On hledá v každé ženě jemnost a ženskost, ale také mateřskost a sílu. Muž v Rybách má proto sklon k tajným schůzkám nebo k románkům s provdanými ženami. On sám sice při milostné hře většinou hraje aktivní roli, sní však o něčem docela jiném. Jeho sny se často točí kolem silné ženy, která na něm chce ošklivé a choulostivé věci. S požitkem jí vyhoví a nechá se pokořit. Pokud by mohl svou fantazii opravdu uskutečnit, vzniká nebezpečí, že by vyžadoval rozkoš z bolesti, že by byl posedlý sexem bez zábran. To, že muž v Rybách v sobě nosí tuto touhu - stejně jako mnozí jiní -, ještě neznamená, že ji chce za každou cenu uskutečnit. Především se chce milovat, jako muž a žena... nebo spíš jako zvířata?

Nerealistické a idealisticky nastavené Ryby se stávají často kořistí dobyvatelů se zlými úmysly. S ohledem na chybějící silnou vůli, rozhodnost a vrozenou důvěřivost se dostávají do rukou osobám s citlivostí žoldáka, které je zneužívají hanebným způsobem. Neexistuje druhé znamení, které se vyznačuje takovou bezbranností a citlivostí. Proplouvajíc životem jsou vybaveny pouze jedinou zbraní jakou mají - iluzí. Nerozlišují hranici mezí realitou a snem, ztrácejí kontakt s reálným světem. V jejich společnosti se nikdo nezorientuje, včetně jich samých. Nikdy nevíte, kde začíná pravda a kde fikce. Přesto může být vztah s Rybami nezapomenutelným a transcendentálním prožitkem. Jemné a poddajné, jsou vysněným partnerem pro sex bez hranic a zábran, který je příjemný jen tehdy, pokud si ho přejí všechny strany.

Masochistické sklony a zalíbení v nejrůznějších pomůckách způsobuje, že alespoň partner Ryb by měl být jednou nohou na zemi a nezapomínat na jemné kondomy Elite, které nedovolí přeměnu snů v černou můru. Se sklonem k různorodým závislostem by měly nalézt kontaktní bod se světem, ukazující jim hranici, kterou není možné překročit. Váží si dominantních partnerů, kteří kočírují zábavu, ale zároveň jemných, nedovolujících zcela opustit říši fantazie. Ve svém životě potkají Ryby spoustu osob, které za ně budou chtít rozhodovat nebo budou potřebovat potěšit. A není v tom nic zlého, Ryby jsou stvořené pro pomoc a potěšení jiných, aby ulehčily jejich trápení. Ryby prostě milují život a svět.

Zpět na hlavní stranu blogu

Související články

žádné články nebyly nenalezeny