Střelec

14. prosinec 2007 | 14.12 |

ez +krasni_314 + elmiluje

Střelec

Je to naprosto ideální společnice, která dokáže na každém večírku okouzlit svou upřímností a veselostí. Nehledá však stálou lásku, chce si jen hrát, koketovat a provokovat podle jejího názoru primitivní samečky. Velmi ráda se baví a raduje ve společnosti mužů a vyžaduje od nich plnou pozornost. I když má upřímné a vřelé srdce, neumí se opravdově a skutečně zamilovat. (Dovoluji si nebýt již Jelimanem a musím nesouhlasit - umí se opravdově zamilovat!) egmrká okem

Jelikož si cení své svobody a je na ni velmi pyšná, radši jen tak koketuje. Nesnáší nudu a stereotyp. Když si nějakého vyhlédne, její impulzivní povaha jí velí rychle se začít milovat a pořádně si to užít. Rozum sice velí jinak, ale její pudy jsou silnější a často vyhrávají. Miluje přírodu a tím pádem i milování v přírodě. Cítí se tam volná a svobodná, přesně, tak jak by chtěla žít. Sex má ráda, ale opravdový sex, ne žádné zdlouhavé předehry a přešlapování. Když má chuť, chce ho v sobě cítit a ne si o tom jen povídat. Vůbec ji nevadí si o soulož přímo říct, nebo svoji chuť naznačit samotným onanováním před partnerem. Dokáže se sama tak rozjet, že partnera třeba ani nepoužije a dokončí si orgasmus úplně sama. Pokud ho však využije, dokonale si ho zpracuje a bude jeho úd bravurně ovládat v jakémkoli otvoru.

Její vzrušená vagína je mistrný nástroj na zpracování penisů a jen těžko se jí dá odolat. Není zrovna vyznavačem experimentování a neobvyklých sexuálních praktik, ale občas sama ráda vyzkouší něco nového. Je to skutečný střelec, který bravurně ovládá šípy.

Vrhání se do neznáma je koníčkem tohoto lehkomyslného a veselého znamení. Na své životní pouti potkává Střelec různé osoby, získává nové zkušenosti a dovolí čerpat jiným ze své studny poznání. A je dobrým a ochotným učitelem bez zdrženlivosti a větších nároků. Po pravdě není moc vybíravý. Ulovení Kentaura není těžké, ale co za tím vězí, to není určitě nic k chlubení. Je to ale radostná, spontánní a vyčerpávající zkušenost. Stačí mu zkřížit cestu a jít rovnou na věc. Neurazí se, protože sám si myslí, že přímočarost a poctivost je základem sebevědomí a zábavy. Nepatří mezi milence, které vzrušují dlouhé námluvy a nejistota úspěchu ve svádění. Jestli se opozdíte na schůzku, najdete jej v náručí někoho jiného, kdo byl zrovna po ruce a Střelec nebude absolutně v rozpacích. Jestli nemá náladu a chuť na navazování nových vztahů, což se neděje příliš často, přímočarost vyčistí ovzduší.

9Může to nezřídka i zabolet, protože jeho upřímnost je až jeho posedlostí. Občas sám pochopí, že přestřelil, ale nejčastěji je už pozdě. Imponují mu osoby s širokými vědomostmi, které si bude ochotně a bez omezení vyměňovat. Je tolerantní osobou, otevřenou vůči novým zkušenostem, zúčastňuje se všech forem vyučování, jaké se mu naskytnou na jeho životní pouti. Střelec miluje svobodu a volnost, z toho důvodu partner, který se bude snažit ho omezovat riskuje, že ho víckrát neuvidí. Střelec je neustále v pohybu, zanechává za sebou hromadu vzpomínek, stesku a nezřídka i potomků po celém světě. Z toho důvodu je vhodné nosit při sobě kondomy Ultra Thin, které nejlépe odpovídají jejich heslu "Jednoduše do toho!".

Zpět na hlavní stranu blogu