Lev 22.07. - 22.08.

18. leden 2008 | 13.54 |

levSlunce je vládcem znamení Lva, znamení, jemuž je přisuzována hrdost a sebevědomí. Lev touží být na výsluní a zářit. Měli byste si zvykat na zájem okolí, pokud ve znamení Lva jste, ať už se vám to líbí nebo ne, protože planety ve znamení Lva na sebe přitahují pozornost jako magnet. Planety v tomto postavení přejímají naštěstí i něco ze Lvovy velkorysosti, nejde tedy většinou o jednostranné přijímání obdivu. Lvi svým obdivovatelům jejich pozornost mnohonásobně vrací. Umí krásně chválit. Rádi vás obdarují ve lvím stylu. Lev si umí života královsky užívat a výborně baví sebe i ostatní.

Je plný vitální energie, na první pohled překypuje zdravím. Jeho vitalita a kouzlo plyne z instinktivní touhy po uznání a obdivu, a v neposlední řadě, z jeho sebelásky. Nízké typy jsou díky tomuto základnímu rysu lví povahy domýšlivé, ješitné, nabubřelé a pyšné. Pokud je však Lev už pokročilejší duchovní bytostí, má jeho duše hlubší rozměr. Takový Lev je pak opravdový, upřímný, ochotný udělat cokoli, aby potěšil druhé, a tím také sám sebe.Rozdává lásku a teplo ze svého velkého srdce. jsou plni optimismu a víry v budoucnost. Nechybí jim odvaha a pevná vůle. Jsou extrémně citliví na reakce okolí.Jejich cestou k dokonalosti je hamletovské "Ctnost předstírej, pokud ti není vlastní." Není ale člověkem přetvářky, proto je nucen si "ctnosti" osvojit. Jsou rozenými vůdci. Jejich vůle je nezdolná.

Tito lidé milují život a mají velké srdce, ale díky své pýše a ješitnosti zažívají ve vztazích mnohé komplikace. Rádi se zamilovávají. Pokud však konečně najdou partnera, kterého milují, jsou schopni nejen něhy ale i věrnosti. Vůči těm, které milují, jsou velkorysí a štědří. Jejich emoce jsou bouřlivé a jsou sexuálně nároční. Mají velké sebevědomí a jsou naprosto soběstační. Lev patří mezi nejstálejší a nejvěrnější znamení zvěrokruhu. Nevěra mu slouží k tomu, aby napravil své zraněné sebevědomí.

Nejvhodnější partneři Lva: Beran, Střelec, Blíženci, Váhy

Nejméně vhodný partner Lva: Panna

Zpět na hlavní stranu blogu

Související články

žádné články nebyly nenalezeny