Štír 22.10. - 21.11.

18. leden 2008 | 13.46 |

stirVšechna vodní znamení dostala do vínku schopnost vyciťovat a vcítit se. Rak využívá svého instinktu, Ryby naslouchají své intuici. Štír je obdařen pronikavou vnímavostí. Planety ve znamení Štíra tohoto detektivního nadání a bravurně zvládnutého umění strategie hojně využívají. Každou situaci podrobují pečlivému zkoumání a snaží se odhalit, oč v ní skutečně jde. Nepřestávají toužit po blízkosti a intimitě. Potřebují obnažovat svou duši. Jsou ve svém živlu, když se dostaví krize a jde do tuhého. Stravou jejich duše jsou dramatické a intenzivní city. Mohou se zdát neústupní a tvrdí, mohou se chovat jako posedlí a mohou zmírat žárlivostí. Štíři nedělají nic napůl. Pro zákon času tady platí jediná definice - "navždy". Štír k životu osudové zkoušky potřebuje, protože mu slouží jako důkaz existence něčeho vyššího. Jsou jako studny, z nichž vyvěrá nevyčerpatelný proud energie. Viz moje teta ;-) Zdravím Šatov!

Štíři patří k nejméně předvídatelným znamením. Jejich dvojí zaměření, které většinou osciluje mezi dvěma extrémy - duchovností a materiálním zaměřením - je pro okolí naprosto matoucí. Štíři berou všechno zcela vážně. Svou práci, své vztahy, své ideály, a stejný přístup čekají od svého okolí. Pohrdají povrchností, i když do ní někdy, jakož i do prázdnoty, upadají, aby vyvážili období intenzivního duchovního ponoru. Mají neuvěřitelnou schopnost regenerace na úrovni fyzické i citové, a díky tomu jsou schopni překonávat krize, kterých v životě prožijí více než jiná znamení. Lákají je výzvy. Pokud se Štír opravdu povede, je onou pověstnou mocnou "šedou eminencí v pozadí", jež je skutečným géniem ve světě hmoty nebo ve světě duchovním, a která s mnohými pohybuje po šachovnici jako s figurkami. Se Štírem po svém boku máte vždy pocit, že o vás ví víc, než byste chtěli. Neumí přijmout porážku, stejně jako neumí odpouštět. Pamatují si i tu nejmenší křivdu, a když přijde vhodný čas, vrátí ji dotyčnému i s úroky.

Zajímají je věci tajemné, témata smrti, sexu, a všeho, co je tabu. Sexualita a vášeň hrají v jejich životě hlavní roli. Umí být až chorobně žárliví.Mají sklon k sebedestrukci a extrémům všeho druhu. Jsou velmi ctižádostiví a vždy chtějí "všechno nebo nic". Umějí být nelítostní. Trpělivě vyčkávají, aby zasadili "zrádci" smrtelný úder. Přitahují je tajemní, zvláštní, výjimeční lidé. Hladina jejich sexuální energie je nejvyšší z celého zvěrokruhu. Jejich emoce jsou nejintenzivnější a nejvášnivější. Neexistují pro ně žádná tabu. Nevěra je jedním z jeho prostředků msty.

Nejvhodnější partneři Štíra: Kozoroh, Býk, Rak, Panna

Nejméně vhodný partner Štíra: Beran

Zpět na hlavní stranu blogu

Související články

žádné články nebyly nenalezeny