Vodnář 20.01. - 19.02.

18. leden 2008 | 13.13 |

vodnarZnamení Vodnáře vládne Uran, planeta zvratů, která je zodpovědná za všechno nepředvídatelné. Proto je Vodnář nespoutaný, divoký a nezvládnutelný. je kdykoli připraven ohromit a šokovat. Nezdráhá se vystoupit proti čemukoli, co ostatní považují za přirozenost každodenní existence či civilizace. Projevuje se u něho velká míra osobní svobody. Vodnáři trvají na tom, že si stanoví svá vlstní pravidla. jsou stoupenci změny, zvláště pak náhlé a nečekané. prudký obrat v dění kolem jejich osoby je jejich hlavní specialitou. Proto je ostatní považují za výstřední, nestálé a nespolehlivé. Ale není tomu tak. Důkazem je skutečnost, že jakmile ho něco získá, vydá ze sebe to nejlepší. Zrozenci ve znamení Vodnáře jsou často lepšími přáteli než milenci. Dávají přednost lidem podobného založení a k nabití svých vnitřních baterií potřebují spřízněnou duši.

Vodnáři jsou rozenými vizionáři a potřebují žít pro vyšší cíle. Ne náhodou je mezi vědci nejvíce Vodnářů. Přátelství, rovnocenné vztahy a pospolitost jsou pro ně velmi důležité. Jejich instinkt z nich skutečně činí nejstádnější a nejdružnější znamení. Podíváte-li se na jakéhokoli Vodnáře, vždycky je závislý na nějakém společenství, anebo je naopak nějaké společenství závislé na něm. Vždy je obklopen lidmi. Buď je pozvedá on, nebo jej pozvedají oni. Vyznávají filantropii a humanistické ideály. S Rybami patří k bytostem, pro které je sloužit lidem životně důležité! Pokud se v tomto směru necítí naplněni, hledají únik v alkoholu a drogách, stejně jako Ryby.

Ve vztahu potřebují Vodnáři velkou svobodu. Závislostí a žárlivostí opovrhují, a tak často skončí s partnery, kteří je s těmito vlastnostmi konfrontují. Jejich představy o lásce, sexu a manželství se zcela neshodují s názory společnosti. Jejich vztahy vznikají nečekaně a stejně nečekaně zanikají. Způsob jejich života i názory jejich partnery často šokují. Nestálost a nespolehlivost nejen v citech vztah ještě více komplikuje. Bojí se intimity a hlubokých citů a dělají všechno pro to, aby k sobě nikoho nepustili. Jejich sexuální zaměření bývá neobvyklé a plné experimentů. Dávají přednost přátelství před láskou. Působí chladně a odtažitě. Fyzický sex je nikdy zcela neuspokojí, protože realita nemůže soutěžit s jejich představami.

Nejvhodnější partneři Vodnáře: Střelec, Blíženci, Váhy, Beran

Nejméně vhodný partner Vodnáře: Panna

Zpět na hlavní stranu blogu

Související články

žádné články nebyly nenalezeny