Lev - partnerský

21. leden 2008 | 11.11 |

102oheňzeměvzduchvoda

Lev s Beranem (10 bodů z 10)

Lev s Beranem jsou ohnivá znamení plná života a dynamiky. Ze své přirozenosti jsou oba zaměřeni sami na sebe než na partnera. Díky tomu si ani jeden z nich nevšímá sebestřednosti toho druhého, ačkoli i mezi nimi přijde na přetřes. Hlavní je, že jejich pohled na svět se v mnohém shoduje, a kde se neshoduje, tam se doplňuje. V sexualitě si rozumí výborně! ;-)

Lev s Býkem (5 bodů z 10)

Býkův pomalý klid začne Lva brzy nudit, protože Lev je ohnivé znamení a vzruch potřebuje. Přesto jde o vztah, který může s velkým úspěchem fungovat. Například v příkladě, že Býk potřebuje reprezentativního partnera. V tom mu Lev vyjde rád vstříc. Když od něj však bude Býk očekávat, že se postará o domácnost, narazí. pro Lva není přirozeností starat se o domácí krb. Často se také rafnou kvůli tomu, kdo z nich má pravdu, protože pro oba je důležité, aby měli poslední slovo.

Lev s Blížencem (8 bodů z 10)

Oba jsou dynamické povahy. Ani jeden z nich nehledá v životě hloubku, spíše pobavení a spokojenost. Ani Lev, ani Blíženci nejsou posedlí touhou budovat rodinu a domov. Proto je jejich vztah dlouho bezstarostný, plný společenských akcí a radovánek. Vždy se mají o čem bavit, jeden pro druhého jsou si inspirací. V sexu si rozumí, protože Blížence, který rád experimentuje, fascinuje Lvův osobitý přístup k této aktivitě.

Lev s Rakem (3 body z 10)

Ve vztahu s Rakem si Lev připadá nepatřičně. Bude se před rakem natřásat, ale slova obdivu neuslyší. namísto toho mu Rak nabídne deku, aby přece neprochladl, když je Lev tak spoře oděn a je chladno. Pro Raka je to nejvyšší projev lásky, ale Lev to bere jako přehlížení své osoby a je velmi pravděpodobné, že se i urazí. V podobném duchu se bude vyznačovat většina jejich komunikace, protože jejich pohled na svět je zcela rozdílný. Lev kope sám za sebe, zatímco Rak hraje za celý tým - za rodinu. Na druhé straně si budou rozumět v lásce k dětem, a to je může i přes všechny rozdílné názory držet pohromadě.

Lev se Lvem (6 bodů z 10)

Je docela nepravděpodobné, že by se snesli v dlouhodobém vztahu dva Lvi. Kdo to jakživ slyšel - dva kohouti na jednom smetišti. Lev potřebuje obdiv jako sůl, ale sám jej neposkytuje. A to je zásadní bod střetu. Musí mít vždycky pravdu a poslední slovo, jako pravý král. Další bod střetu. Tento vztah bude jedním velkým melodramatem plným dramatických rozchodů, až jeden bude nakonec tím posledním.

Lev s Pannou (6 bodů z 10)

Tady bude Lev přímo stříhat ušima! Jen si jej představte. Nakrucuje se a natřásá a je si jist, jak moc je okouzlující. A najednou od jeho partnera Panny přijde ledová sprška kritiky, typická pro Pannu. Panna ji nepronese, aby Lvu ublížila, to ne. není si vědoma, že mu tím zbortí vesmír. Ale to Lev neví, a i kdyby věděl, zajímá ho jen hrubost Panny a její nepochopení pro jeho velkolepost. Jejich pohled na svět se naprosto liší, ale pokud budou dostatečně moudří, zjistí, že se doplňuje, nikoli ruší. Takže ač je to k nevíře, jejich vztah může přežít déle, než by se dalo čekat.

Lev s Váhami (7 bodů z 10)

Tito dva si výborně rozumí. Oba milují společenské akce a sarkasticky řečeno - pozlátko. Váhy budou nadšené, že se mohou svým Lvem blýsknout, a Lev bude spokojen, že má po svém boku Dona Juana, který je schopen jej obdivovat. Oba si rozumí při zařizování bydlení, při výběru dovolené, přátel i restaurace. Oba také potřebují dostatek životního prostoru a svobody. I v sexu si rozumí, protože Lev splňuje potřebu Vah připodobnit si svého partnera bohyni či mladému bohu.

Lev se Štírem (5 bodů z 10)

Lev je svým založením estét, a tak jej bude Štír neustále vyvádět z míry tím, že jej vždy, znovu a znovu zavleče do temných zákoutí života i své duše, kam by se Lev sám nikdy dobrovolně nevydal. Jejich názory se zančně liší, protože Lev soudí vše podle toho, jak se to zdá navenek, zatímco Štír se zaměřuje na pravý opak. Lev rád koketuje a touží po obdivu, což Štír nesnese. Proto, ač na začátku to může být vztah vášnivý, nebude mít pravděpodobně dlouhého trvání. ...ale... Vždycky existují výjimky! ;-)

Lev se Střelcem (7 bodů z 10)

Dobrá kombinace. Jsou takříkajíc jedné krve. (V mém případě opravdu!) Oběma jim koluje v žilách oheň. Oba mají podobný temperament, jejich základní životní perspektiva i řešení problémů je shodná. Oba jsou optimisti a milují společnost, i když oba trochu jinou. Ani jednomu však nevadí společnost toho druhého. Ani Lev ani Střelec nejsou rodinné typy, proto se nebudou navzájem v ničem znásilňovat. Díky temperamentu si skvěle rozumí i v sexu, za předpokladu, že si Lev nenašel Střelce duchovně založeného.

Lev s Kozorohem (4 body z 10)

Lev bude Kozorohem zcela jistě přitahován, stejně jako Kozoroh Lvem. Kozorohova ctižádost jej většinou dovede na nejvyšší posty, a to se Lvu líbí. Vznešenost a lesk Lva zase bude přitahovat Kozoroha, protože on udělá všechno proto, aby si ještě více zvýšil prestiž. Potíže nastanou, jakmile začnou žít obyčejný rodinný život. Lev bude mít potřebu utrácet z těžce vydělaných Kozorohových peněz, aby jej mohl přece reprezentovat. To Kozoroh nese víc než těžce. Odhalená lenost Lva je pro Kozoroha kapkou poslední. Ostatně - Kozorohova tichá důkladnost v ložnici je to poslední, po čem Lev touží.

Lev s Vodnářem (4 body z 10)

Vztah Lva s Vodnářem je pro Lva docela ránou pod pás. Připadá mu, že jej Vodnář naprosto přehlíží. nechápe, že Vodnář má smysl pro jiné věci a že se většinu času vznáší kdesi v dalekém kosmu svých novátorských myšlenek. Protože je Lev sám pro sebe středem vesmíru a potřebuje o tom přesvědčit druhé, s Vodnářem společnou řeč nenajde. Mohli by snad být přáteli, to ano. Ale žít spolu ne. Lev by vedle Vodnáře zahynul na úbytě. Ledaže by to byl už hodně unavený nebo hodně moudrý Lev. :-)

Lev s Rybami (3 body z 10)

Při setkání s Rybou si Lev připadá okouzlen její poddajností, protože v ní vnímá plodnou půdu, kterou může obdělávat k obrazu svému. Ryby jsou oslněny jeho září, protože z ní získávají i něco pro sebe. Jakoby jim Lev prosvítil duši. Ale Lev pořád jenom nesvítí, potřebuje, aby se mu někdo dvořil a nosil jej na rukou. A na to jsou Ryby příliš slabé a plaché. A tak zůstanevětšinou jen u romantické epizody. Jejich pohled na svě i to, co od něj očekávají, se naprosto liší. Kromě toho Lev čiší energií, zatímco Ryby jsou pořád unavené. (Mohu potvrdit.)

Zpět na hlavní stranu blogu