Panna - partnerský

21. leden 2008 | 11.09 |

99oheňzeměvzduchvoda

Panna s Beranem (4 body z 10)

Beran i Panna mají na svět naprosto rozdílný pohled. Beran se do všeho vrhá pohlavě. Hrozí-li nebezpečí, o to víc mu to připadá dobrodružnější. Panna vše nejdřív zváží a promyslí, a hrozí-li sebemenší riziko, dané věci se obloukem vyhne. Pokud zvládnou rozdílnost povah, může jejich vztah fungovat, Panna bude dělat Beranu zázemí a Beran jí bude dodávat odvahu a optimismus. Ale budou špíše přátelé než náruživí milenci.

Panna s Býkem (8 bodů z 10)

Výborné spojení, které je sice trochu těžkopádné a pomalé, ale hlavní je, že jsou oba spokojení. Panna se o Býka úzkostlivě stará, což Býk miluje i potřebuje. Oba mají potřebu střežit své soukromí a chrání svůj rodinný krb. Oba mají podobný pohled na finance a zacházení s nimi, a tak mezi nimi nebude docházet ke konfliktům, které Býka popuzují nejvíce. I v ložnici si budou rozumět.

Panna s Blížencem (4 body z 10)

Panna nebude mít k Blíženci hned zpočátku důvěru. Jeho frivolní, lehkovážný přístup k životu jí nahání úzkost. Z jejího pohledu jako by Blíženec neměl kořeny a chyběla mu zodpovědnost. Nesdílí ani Blížencovu potřebu neustálého společenského vyžití a honbu za něčím novým. Pokud spolu budou žít, bude si každý žít vlastním životem.

Panna s Rakem (8 bodů z 10)

Panna se bude s Rakem cítit ve svém živlu. Rak s Pannou také. Oba patří mezi úzkostlivá znamení, pro která je důležité mít věci takříkajíc pod kontrolou. Panna je v tom skutečný přeborník. Rak miluje rodinu a touží po ní, Panna se k němu ráda přidá. Společně budou budovat své hnízdečko a navzájem se o sebe úzkostlivě starat. Rakova záliba ve vaření je výborně doplněna zájmem o zdravou výživu ze strany Panny. V sexu si rozumí rovněž.

Panna se Lvem (6 bodů z 10)

Panna by sice mohla být pro Lva jeho přístavem a zázemím, ale protože ho není schopna zásobovat pravidelnou a nutnou dávkou obdivu, Lev tento svazek neustojí. Panna se zabývá svými úzkostmi a Lev potřebuje žít v bezstarostnosti. lev chodí rád do společnosti a Pannu na to moc neužije. Panna je skromná a šetřivá, mezi lvovy záliby patří rozhazovat a dopřávat si. Zkrátka, málo společných zájmů, rozdílný pohled na život.

Panna s Pannou (5 bodů z 10)

Jejich pohled na život je velmi podobný, což by mohlo vypovídat o harmonickém vztahu. Potíž je v tom, že je jejich vztah zatížen přehnanou úzkostlivostí. Proto mohou nastat situace, kdy si nebudou obě Panny vědět rady. Panna je hypochondrické znamení a je závislá na těch, které miluje. Pokud jedna Panna řekne té druhé něco o svých pochybách o svém zdraví, namísto, aby ji ta druhá uklidnila, obě se vylekají a začnou se zabývat těmi nejčernějšími myšlenkami.

Panna s Váhami (4 body z 10)

Panna bude vztah s Váhami hodnotit stejně jako vztah s Blíženci. Váhy v ní svou nerozhodností a vlažností vyvolávají nedůvěru. Dalším zdrojem střetů je velká potřeba svobody ze strany Vah. Panna potřebuje ke svému partnerovi lnout a úzkostlivě o něj pečovat. A to je Vahám na obtíž. Jejich pohled je zcela rozdílný.

Panna se Štírem (6 bodů z 10)

Panna se se Štírem cítí velmi dobře. Štírovi vyhovuje její potřeba o partnera se úzkostlivě starat a být mu oddaná. Oba mají potřebu zabývat se detaily, i když každý jinými. O to víc jsou pro ně jejich rozhovory přitažlivější. Jejich pohled na věc se sice liší, ale jsou si navzájem inspirací, protože jejich pohledy se doplňují, nikoli ruší! I v sexu si budou vcelku rozumět.

Panna se Střelcem (5 bodů z 10)

I když se jejich pohled na svět zásadně liší, byli by schopni spolu docela dobře vyjít. Tedy v případě, že se nejedná o typ Střelce "Víno, ženy, zpěv", ale naopak o jeho duchovně založený protějšek. Takový Střelec se bude rád od Panny učit jejímu smyslu pro povinnost i pro detail. A Panna zase obohatí svůj život o duchovní rozměr a nadhled. V jejích úzkostech pro ni bude Střelec jako pohled do světla, její chmury se po boku s ním vždycky rychle rozplynou.

Panna s Kozorohem (10 bodů z 10)

Panna si opravdu nemůže vybrat lepšího partnera, než je Kozoroh. Oba mají podobný pohled na život a vyznávají podobné hodnoty. Jsou stabilní, a proto si budou navzájem oporou. Kozoroh vyžaduje od svého partnera péči a pozornost, ale také jistou dávku podřízenosti. A tohle všechno mu Panna nabídnout může. Jejich vztah bude sice postrádat lehkost a bezstarostnost, bude spíše vážně laděný, ale tato nálada oběma skvěle vyhovuje. I v sexu si výborně porozumí. ;-)

Panna s Vodnářem (1 bod z 10)

Oba jako by mluvili jinou řečí. Panna hledá jistotu a bezpečí, Vodnář se vydává ve svých myšlenkách za hranice času a obvyklosti, bez velkého smyslu pro realitu v níž žije. Mohli by být výbornými věrnými přáteli, protože zvláštní Vodnářův by mohl Pannu přivést na jiné myšlenky. Ale pro společný vztah je to náročné spojení, které nebude mít dlouhého trvání. Panna by se snažila vycházet Vodnáři vstříc, ale protože je jeho svět tak jiný, nikdy nebude vědět, jak.

Panna s Rybami (6 bodů z 10)

Náročné spojení. Nicméně fungovat by mohlo. Náročné pro Pannu, protože Panna bude muset převzít většinu praktických starostí a veškerou zodpovědnost za běžný provoz jejich domácnosti na svá bedra. Ryby se budou nechávat od Panny úzkostlivě opečovávat a budou si připadat v sedmém nebi. To Pannám oplatí svou oddaností a přilnavostí. Panny díky Rybám prohloubí svůj pohled na svět a Ryby se budou krok po krůčku učit zodpovědnosti.

Zpět na hlavní stranu blogu