Váhy - partnerský

21. leden 2008 | 11.08 |

93

oheňzeměvzduchvoda

Váhy s Beranem (4 body z 10)

Docela nešťastné spojení. Váhy se vyhýbají upřímnosti, protože jim připadá neestetická. Pro Berana je přímost hlavním rysem. Přesto však v sobě tito dva tak rozdílní jedinci mohou najít zpočátku velké zalíbení. Váhy jsou okouzlující a není jednoduché je získat. Rády se nechávají dobývat. A to Beranům dokonale vyhovuje. Románek se tedy rozhořet může, ale jinak... mají na svět zcela odlišný pohled a od života očekávají naprosto odlišné věci.

Váhy s Býkem (7 bodů z 10)

Jak Vahám, tak Býkovi vládne Venuše. Vahám dělá dobře, že má Býk potřebu budovat hnízdečko a společný domov. Býk má zase do výběru a vkusu Vah naprostou důvěru. Jen hospodařit s penězi je bude muset naučit. Pokud bude Býk ochoten čas od času opustit rodinný krb a vydat se s Vahami do společnosti, po které Váhy tolik touží, budou si rozumět. I v sexu. Alespoň zpočátku.

Váhy s Blížencem (8 bodů z 10)

Oba jsou podobně zaměření - na osobní svobodu, velkou společnost lidí a rozum. To je základ pro jejich výborný soulad. Navzájem se nijak neomezují, jejich vztah je spíše přátelský. Jejich dům bude neustále plný přátel a známých. Sex, stejně jako city, budou spíše rozebírat v dlouhých rozhovorech, než prožívat.

Váhy s Rakem (4 body z 10)

U Vah s Rakem proti sobě stojí potřeba osobní svobody a velké citové lnutí a lpění. Váhy si připadají, že jim láska a citová náročnost Raka nedá ani vydechnout. Zcela jistě budou trpět Rakovou žárlivostí, stejně jako jeho náladovostí. Oba od života očekávají něco jiného, jejich hodnoty se naprosto liší. Přesto však může jejich vztah fungovat, protože ani Váhy, ani Rak nejsou znamení, která by byla tak vyhraněná, že by s nimi pro jejich odlišnosti nebylo možné vydržet.

Váhy se Lvem (7 bodů z 10)

Tady se setkali dva estéti. Váhy budou uneseny stylem Lva a jeho vznešeností. A dají mu to patřičně znát, protože jsou znamením, které lichotkami vládne nejlépe. Lev bude v sedmém nebi a bude Váhy nosit na rukou. Budou navštěvovat drahé restaurace, vydávat se do společnosti na úrovni, budou k sobě zvát své významné přátele. Oba potřebují dostatek osobní sovbody a jsou schopni ji poskytnout i partnerovi. V sexu si rozumí výborně!

Váhy s Pannou (4 body z 10)

Panna u Vah nepochodí. Váhy se snaží na všem vidět jen to dobré a estetické, a před vším špatným a nevhodným zavírají oči. A Panna je přesně to znamení, které bude Váhy neustále svou kritikou a smyslem pro detail upozorňovat právě na to, od čeho se Váhy snaží tak usilovně odvracet zrak. Ani styl Panny Váhy nezaujme. Šetřivá Panna bude protestovat, že Váhy chtějí jít do drahé restaurace, a zkazí tím celý večer. Ani v sexu si moc rozumět nebudou. Panna Vahám připadá přízemní.

Váhy s Váhami (7 bodů z 10)

Dva zrozenci ve Vahách spolu budou vycházet výborně. Nejenže se jim příčí spory, ale mají také společné zájmy a životní priority. jejich touha je jasná - užívat si života, máme jen JEDEN! Protože mají podobný vkus, chodí spolu rádi nakupovat, do společnosti, na koncerty, do galerií a vesele švitoří s nekonečným množstvím svých přátel. I v sexu si rozumí výborně.

Váhy se Štírem (3 body z 10)

Tady Váhy narazí. Štír není žádný povrchní floutek a jde okamžitě takříkajíc na substanci, neboli pohrdá postupným společenským přibližováním a okamžitě se pouští do osobního, ba intimního hovoru, či přesněji řečeno do výslechu. Váhy to naprosto vyděsí. Štírova moc je však fascinuje. A Štír je zase okouzlen lehkostí bytí Vah. Může mezi nimi vzniknout vzplanutí, ale nemá příliš velké šance na dlouhodobý vztah.

Váhy se Střelcem (4 body z 10)

Tito dva v sobě mohou nalézt zalíbení, protože oba působí na druhé přitažlivě bezstarostně lehce a optimisticky. Střelce zaujme nekomplikovanost Vah a jejich elegance. Váhy budou okouzleny Střelcovou výřečností a šarmem. Nicméně celkově je jejich pohled na život zcela rozdílný. Jejich životní názory se nedopňují, ale střetávají. Váhy jsou povrchní, Střelec hloubavý filozof.

Váhy s Kozorohem (1 bod z 10)

Váhy moc autoritářský a suchopárný Kozoroh nepotěší. Zaprvé si na partnera dělá nároky a zasahuje do jeho rozhodování. To je pro Váhy naprosto nepřijatelné. Váhy milují svobodu a potřebují životní prostor. Budou z Kozoroha nervózní a budou si připadat jako ve vězení. Ani Kozorohův přístup k sexu jim blízký není.

Váhy s Vodnářem (9 bodů z 10)

Oba jsou zaměřeni rozumově. Váhy esteticky a Vodnář řekněme vědecko-fantasticko-filozoficky. I když se na první pohled zdá, že by si rozumět nemohli, opak je pravdou. Jsou však spíše přáteli než vášnivými milenci. Oběma to ovšem více méně vyhovuje. Vodnářovi stoprocentně, protože to není žádný učebnicový milenec, a Vahám nakonec také, protože nehledají vášeň ale partnerství. Jejich vztah bude působit poněkud chladně rozumově, ale bude dostatečně stabilní a pevný.

Váhy s Rybami (6 bodů z 10)

Váhy se nechají Rybou zcela jistě okouzlit. Její zasněná tajemnost na ně bude působit přímo pohádkově. Tito dva mají velkou výhodu v jednom svém společném zájmu - umění a film. Díky tomu tráví spoustu svého času společně. Vahám bude však časem vadit častá únava Ryb i jejich přehnaná potřeba spánku. V sexi si ovšem mohou rozumět docela dobře.

Zpět na hlavní stranu blogu