Cikánský horoskop

14. červen 2008 | 14.06 |

Podkova (22. 12. - 20. 01.) - Ambice a touha po kariéře jsou vaší nejvýraznější vlastností. Hledáte nezávislost a materiální jistoty, protože věříte ze jsou to důležité elementy pro zajištění si spokojeného života. Jste velmi opatrní a obezřetní, zvažujete vaše city protože máte strach se příliš zapléct.


Kalich (21. 01. - 19. 02.) - Jste inteligentní a plni skvělých nápadů. Jste zvyklí zachovat věrnost ve vašich vztazích. Ne každému koho potkáte otevřete vaše srdce a proto budete milovat pouze toho koho budete ve svém životě opravdu považovat důležítého ve svém životě.


Kaple (20. 02. - 20. 03.) - Máte velmi rozvinutý šestý smyl a snadno vycítíte nálady a vibrace ostaních lidí, kteří vás obklopují. Díky mimořádné sensibilitě, nacházíte sami v sobě to co neustále pohání vaší duši k hledání a objevování sebe sama.


Dýka (21. 03. - 20. 04.) - Odvaha a neohroženost jsou hlavní charakteristiky, které odlišují vaší osobnost. Nemáte rádi rutinu v milostném životě a dokážete být ohnivými milenci.


Koruna (21. 04. - 20. 05.) - Po celý život umíte dělat správná rozhodnutí. Jste trochu konzervativnía opovrhujete velkými změnami, které by meli narušit vaše zvyky. Stejně tak jste i opatrní a vždy si dobře vše rozmyslíte než přijmete jakékoliv rozhodnutí.


Svíčka (21. 05. - 20. 06.) - S vaší rozvinutou schopností komunikace jste osobou, která dokáže okouzlit všechny kolem vás. Jste pořád veselý a otevření, svůj život žijete spotáně. Ačkoliv milujte být ve společnosti, jsou ve vašem životě okamžiky kdy oceníte samotu a čas ne sebereflexi.


Kolo od vozu (21. 06. - 21. 07.) - Prožíváte vaše city naplno a jste obdařeni silnou intuicí. Stále se snažíte přemýšlet dříve než učiníte důležitá rozhodnutí a jste i velmi romaniticky založenou osobností.


Hvězda (22. 07. - 22. 08.) - Líbí se vám zazářit a být stále středem pozornosti. Jste schopni změny a nikdy neztrácíte kontrolu nad situací. Jste laskavý a ohleduplný člověk, který je pln lásky, citu a věrnosti.


Zvon (23. 08. - 22. 09.) - Jste extrémně opatrná osoba a neradi jednáte ukvapeně. Vaše rozhodnutí jsou většinou konečná a neměná. Jste velmi nároční, zejména sami se sebou. Sníte o velké lásce, ale vaše nedůvěřivost váš může držet vzdálené od lidí kteří vás obklopují.


Mince (23. 09. - 22. 10.) - Jste typ osoby, která se vypořádá s jakoukoliv překážkou. Věříte téměř slepě ostaním lidem a může se vám stát, že budete důvěřovat falešným přátelům.


Meč (23. 10. - 21. 11.) - Jste lidmi s velkým odhodláním. Podaří se vám všechny cíle, které si stanovíte. Nemějte obavy z úsilí, které musíte vynaložit pro dosažení techto cílů. Pozor ale, abyste neskončili zaslepeni vlastní chamtivostí.


Sekyra (22. 11. - 21. 12.) - Jste předvídaví, přímí a objektivní. Máte rádi nezávislost a svobodu nade vše. Možná právě proto, dříve mluvíte než přemýšlíte. Snažte se být více diskrétní a diplomatičtější, aby jste nezranili ostatní.

Zpět na hlavní stranu blogu