Rok 2009

28. prosinec 2008 | 20.20 |

BERAN 21.03. – 20.04.

Přes všechny problémy, které s sebou příští rok přinese, vy budete zřejmě v pohodě. Kariérově máte život vyřešen, máte vše postaveno na solidních základech, tudíž by se tato oblast pro vás mohla vyvíjet dobře. Dejte si jen pozor na komunikaci, ta vám dlouhodobě nevychází na 100 procent a občas by to mohlo přinést komplikace.

beranČeká vás rok perné práce a naprosto maximálního vytížení. Iluze jdou definitivně stranou! Venuše jako motto rozjezdu má s vámi ty nejskvělejší plány a to naprosto mega plošně! Jupiter ctí rodinu, tradice a solidnost a je v super vazbě na rozumnou statiku Saturna. Jistí všechny plány a tak vašemu úspěchu nic nestojí v cestě. Vyhrňte si dnes rukávy a pusťte se vervně do dílka. Čím dříve začnete tím lépe. Hvězdy letos přejí pouze racionalitě s notnou dávkou předvídavosti v režii selského rozumu. Máte na to, abyste dosáhli super výsledky, záleží jedině na vás!

BÝK 21.04. – 20.05.

Začátek roku se všem může zdát příznivý a tak mohou usnout na vavřínech. Stejně tak i vy. Ale pozor vaše neschopnost udělat zásadní změny by vám po příchodu komplikací a krize mohla velmi zhoršit kvalitu života. Pokud se budete jen utápět v sebelítosti, situace nebude mít řešení. Jediným východiskem je změna, zejména pro vás.

býkBude to rok maximálního rozvoje pevných a striktně racionálních cílů. Stabilizuje vaše finance a rozmnoží majetek. Očekávejte vzestup kariéry a rovněž upevnění vašeho zdraví. Také může jít o stabilizaci drahouška konečně v manželském svazku. Hvězdy vám přejí a tak povinete syna, pokračovatele rodu. Po zdravotní stránce pozor na metabolismus a revmatické projevy. Hlídejte si letos mlsání a zejména slinivku. Je šance na koupi nemovitosti, chalupy, zahrady, stavební parcely nebo položení základního kamene výstavby velkolepě pojatého rodinného sídla. Nejvíce vám jdou přízní Kozorozi a Panny.

BLÍŽENCI 21.05. – 21.06.

Dominantní oblastí tohoto roku budou pro vás vztahy. Máte obrovskou příležitost začít nový a velmi kvalitní vztah, který vás už navždy může učinit šťastným a společný život naplněným. Je to ovšem příležitost, kterou nesmíte zahodit svou lehkovážností nebo přelétavostí. Bude to karmický vztah k řešení, tak ho řešte ku prospěchu svému.

blíženciCelý rok bude ovšem jako akční tobogán na pořádně rozkmitané houpačce jistot a financí! Hodně se ve vašem životě změní a bude se to týkat i vašeho drahouška a nejbližší rodiny. Čeká vás nutnost stabilizovat stávající intimní vztah, který jste brali léta jako samozřejmost nebo provizorium. Možná tak stanete před rozhodnutím svatby nebo také nutností rozchodu. Saturn přistřihne vašemu Prométheovskému nadšení křidélka a bude po vás chtít důslednost a zejména vypilování koncovek ve všem, co lehkonoze počnete. Podpoří vás Váhy a Lvíčci.

RAK 22.06. – 22.07.

Vaším dominantou bude osobní růst, záležitosti těla a podstaty vašeho bytí. Pořád budete mít pocit vlastní nedokonalosti a s tím spojené deprese a věčné snahy o zdokonalení. Chybí vám trochu vůle, ale chuť něco měnit rozhodně ne. Trochu komplikací vám můžou přinést překážky přímo od vaší rodiny a jejich nepochopení.

rakVšechny důležité změny v roce 2009 se budou odehrávat zejména v rodině. Bude prioritou všech rozhodování i zásadních životních změn. Zejména po prvním březnovém Novu, kdy se začne už vše rázně otevírat a řešit do finálních koncovek. Pozor na náladovost a emoce! Nebudete moci nic bagatelizovat. Vesmír vám hned připomene všechny restíky a povinnosti, které jste alibisticky zametli pod práh. Čeká vás možná akční, ale nezbytný chirurgický zákrok, který ve finále odstraní vleklé zdravotní problémy. Letos je naděje na povýšení v práci nebo přesun na lépe placenou pozici. Jistí vás Kozorožci a Panny.

LEV 23.07. – 23.08.

Stejně tak jako ostatní budete mít v některém období tohoto roku problémy s financemi. Naštěstí by vám váš partner měl držet kasu a ušetřit vás tak velkých finančních ztrát. Jinak si ale rok užijete ve velkém stylu, který bude jen limitován finančními komplikacemi. Přátelé a obdivovatelé vám ale neubudou, takže žijte dál v "klidu".

levVelmi dynamický rok! Venuše odstartuje dění v roce 2009 k těm veskrze razantním počinům. Nebudete moci přešlapovat na místě. Přeje rovněž vitalitě a zdraví. S podporou Saturna a vaše nervy stabilizujícím Jupiterem to může to být rok velmi plodný a ve finální fázi i hodně požehnaný. Záleží tak pouze na vás, milí Lvíčci, jestli uděláte pořádnou díru do Světa. A to naprosto ve všem. Rozjedou se vám obchody, akčně odstartujete nové plány, zejména s výhledem na zahraničí a vytěžíte maximum šancí, které k vám přijdou. Podpoří vás letos zemští rohatci, Váhy a Střelci. Jistí vás Kozorozi, finančně i společensky. Hodně štěstí v rozjezdu všech plánů.

PANNA 24.08. – 23.09.

Poněkud se ochladí vztahy s vaším nejbližším okolím, zejména se sourozenci a příbuznými z druhého kolena. Není to ale vaše vina, budete mít jen jiné starosti, než udržovat vřelé vztahy. Čeká vás řada kratších cest, řešení partnerského vztahu nejspíš pozitivním způsobem, u mladších ročníků nejspíše svatbou, u starších legalizací.

pannaStabilní, motivující a zklidňující rok, který zmaterializuje všechny sny a plány. Větší část změn učiníte v samotném rozjezdu roku 2009. Jupiter bude motivovat zodpovědnost a rezervy jak finanční tak statické, což jsou pozemky, nemovitosti a kapitál jistin. Pokud potřebujete někde akčně improvizovat, učiňte tak nejdřív koncem ledna. V té době budete mít nejvíc přízně Hvězd. Tehdy můžete v dobrém mnohé změnit, byť je to cokoliv a příznivě se posunout dopředu. V této době máte nejvíce šancí protlačit změny tak, jak vyhovují právě vám. Finance i záležitosti rodiny letos budou na prvním místě. Ať se vám splní všechny sny a přání k úplné spokojenosti.

VÁHY 24.09. – 23.10.

Velmi pozitivní rok pro vaši rodinu a soužití s vámi. Mohou přijít drobné hádky, pomluvy i nepochopení, ale v podstatě jste šťastný člověk. Budete si udržovat dominantní postavení a zároveň budete mít pocit, že jste pro členy rodiny dostatečnou přirozenou autoritou. Čekají vás delší cesty nebo pobyty v zahraničí s možnými úrazy.

váhyNěkolik let jste měli pocit, že Vesmír se proti vám dokonale spiknul. Letos vám Vesmír dává opět mega šanci pookřát. A to ve všem! Loni bylo vše v režii Saturna, Pán Času a Osudu, a ten vás výživně dusil a učil pokoře. Zejména v rozhodnosti ve finále včas zvládnout emočně zátěžové situace a mávnout nad prkotinami rukou. Letos už máte šanci opřít se o mega přízeň vám fandících Štírů, Kozorohů nebo Býků, neboť právě ti můžou rozhodovat o důležitých změnách v zaměstnání či osobním životě. Může to být velkorysý mecenáš, nadřízený, kolega, tichý společník nebo taky čerstvě odlovený drahoušek z Hvězdné stáje oněch sympatických bytůstek. Tak hodně štěstí do Nového roku!

ŠTÍR 24.10. – 22.11.

Kupodivu nebudete mít konflikty v rodině ani v dlouhodobém vztahy, za to v těch krátkodobých si jim užijete dosyta. Ať už se bude jednat o flirt nebo milenecký vztah, hrozí množství konfliktů, útěků z těchto vztahů a s tím promiskuita. Pozor na zdravotní komplikace, případně podcenění některých zdravotních aspektů.

štírVstupujete do jednoho z nejproduktivnějších roků v osobním prosazení se. Při startu vás jistí solidnost Jupitera a racionalita Saturna. Jsou v báječném nasvícení a pomohou vám vše dostat šťastně do finálního balení splnění snů. Pouze ovšem těch reálných. Myslete hlavou i srdcem synchronně. Vše se podaří, pokud na tuto moudrou radu nezapomenete. Opřete se o vervnost Beranů a družnost Střelců. Budou důležitým pojítkem mezi šancí a akcí. Kozorozi zase jistí zadní vrátka a zejména pozice zdravých základů ve financích a nedovolí tak, abyste ulítli moc vysoko. Letos je možné stěhování firmy i vlastního separé. Rovněž drahoušek se bude dožadovat důsledného plnění vašich slibů. Hodně štěstí do Nového roku!

STŘELEC 23.11. – 21.12.

Čeká vás poměrně vysoké pracovní nasazení, zaměstnavatel vás dokonce může vyslat na zahraniční cesty a práci. Také ale daný aspekt může znamenat časté střídání zaměstnání, a to tak, že vás to psychicky přivede na pokraj sil a k možným zdravotním problémům. Jste ale silné znamení, když nebudete jen mluvit, zvládnete vše v pohodě.

střelecPo celý rok 2009 vás jistí všichni Svatí i Rohatí. Doslova! Budete tak mít více štěstí než toho rozumu. Dejte moudře prostor i tomu selskému. Přísný Komenský z Hvězd v podobě Saturna vás bude testovat ze suché racionality s minimem povolené abstrakce. Budete měnit bydliště, možná zaměstnání či své podnikatelské záměry. Podrží vás Venuše a zajistí tak protekční postavení vašeho Sluníčka na startovní čáře do Nového roku v oblasti vztahů a společenské prestiže. Jde k vám Velká Láska. Pokud bude drahoušek ze zahraničí, bude to naprosto OK a možná založíte nové kořeny tam. Jupiter přeje budování pevného zázemí. Hodně štěstí do Nového roku!

KOZOROH 22.12. – 20.01.

Asi by se vám líbil kariérově snadný a pohodový rok, ale vy budete řešit především vztahy, a to vztahy karmicky dané. Do vztahu vám bude mluvit celá rodina a tím samozřejmě soulad nebo pohodu nedosáhnete. Musíte se za svůj vztah postavit, pokud o něj stojíte, jinak hrozí soužití založené sice na respektu, ale chladné jako kus ledu.

kozorohVstup do roku 2009 jistí Jupiter. Domov a kořeny rodu budou na prvním místě akční důležitosti. Tady uspějete především! Rovněž finance budou na předním místě důležitosti. Zejména skvělé šance vám jdou po Velikonocích, kdy máte konečně možnost prorazit i v záležitostech, s kterými jste celá léta nemohli pohnout. Racionální přístup ovšem tady bude prioritou a tak se v této době opřete zejména o Panny. Saturn v jejich znamení podpoří stabilitu a dodá potřebnou racionalitu v akčním manévrování. Pod záštitou Jupitera směle improvizujte a nebojte se vyzkoušet i něco naprosto nového. Hodně zdraví a štěstí do Nového roku!

VODNÁŘ 21.01. – 19.02.

Pokud jste v uplynulém roce provedli změny, ke kterým vás osud tlačil, pak letos nebudete mít problém. V opačném případě můžete mít pocit naprostého nenaplnění snů a následně protichůdná přání bez konkrétní silné vize. Jakási ztracenost vás může zavést k meditacím a k naplňování jiných esoterických disciplín, což je asi nejschůdnější cesta.

vodnářLetošní rok vás čekají významné změny v životě. Konečně zmoudříte a své toulavé boty přetavíte pouze na toulavou abstrakci. Bylo by už načase! Vesmír dává šanci na drahouška, který bude bez nervů. To je Dar nebes a tak si to s Pánem Času Saturnem letos nerozházejte! Jinak vám ke konci roku vystaví mastný účet a spláčete nad výdělkem. Zřejmě se budete muset postarat i o své starší příbuzné. V prvním pololetí na vás dolehne nutnost emočně podržet jiné členy rodiny, kteří se ocitnou v nečekané tísni. A to jakékoliv. Můžete tak být stabilizující oporou Beranům, Rakům i Vahám. Zvládnete vše na jedničku a budou vás mít pak za Hvězdu. Hodně zdraví a štěstí do Nového roku!

RYBY 20.02. – 20.03.

Co se týče duchovní stránky vaší osobnosti, snad ani nemůžete být výš. Vše, co se dá nastudovat, jste už nastudovali a teď vás čeká praktická stránka těchto studií. Může vás to dovést až ke změně života, k léčitelství nebo k osamění spojeném s meditacemi a věštěním. Na druhou stranu se zlepšíte v umění komunikace a to je plus pro vás.

rybyPřísnost Saturna v roce 2009 nepřeje vašim snům a fantazírování a tak vám může akčně vyschnout tůňka. Nedejte se a mohutně šplouchejte. Coby symbol žen kamarádek do deště i nepohody u vstupu do Nového roku vám jdou Luna a Venuše. Ve chvílích beznaděje, kdy budete propad skepsi a samomluvě, vám akčně napumpují do vyschlých žáber optimizmus. Pokud se vám podaří v průběhu roku 2009 odlovit nového drahouška ze stáje Kozorožců, máte o klídek a pohodu ve svém dušičkovém skanzenu vystaráno. Dávejte si letos pozor na závislosti a taky nelaškujte moc důvěřivě v jiných rybnících. Mohli byste přijít o ploutve. Hodně zdraví a štěstí do Nového roku!

Zpět na hlavní stranu blogu

Související články

žádné články nebyly nenalezeny