Čistě, čestně, morálně a nejraději orálně!

6. únor 2009 | 06.02 |

Slíbila jsem další perlu perličku z Katčina bohatého náhrdelníku. Tak tedy...

Moji rodiče ode mě bydlí co by kamenem dohodil. O společné chvilky není tedy nouze. Jedno odpoledne, kdy jsme k nim s Katkou zašly na kus řeči, dorazila na návštěvu i má teta Edita (je o pouhé dva roky starší než já) se svou dcerou Luckou. Prostě babinec. Pět ženských a můj táta. Samozřejmě, že tam s námi dlouho nepobyl. efsmích

Popíjely jsme kafe, zobaly určitě něco dobrého, ale co, to už si nevzpomenu, i kdyby jste mě mučili. No a jak to tak bývá, zdrbly jsme kde co, kde koho. Probraly jsme hubnutí, diety, práci. Zanadávaly na nedostatečné finanční krytí a skončily u tématu oblíbeného - POKRYTÍ. Dá rozum, že jsme se nebavily o střechách ani o pokrývačích. Ale o sexu! Jak jinak... a to v tomto věkovém složení:

krasni_16 moje mamka (60 let)
krasni_336A Edita (44 let) krasni_279 NewOld (42 let)
krasni_80Lucka (20 let) krasni_83Katka (21 let)

Pochopte, že jsem vám musela nastínit, v jakém kdo je ke komu vztahu, protože nevím jak vy, ale já o sexu se svoji mamkou dříve (před dvaceti lety!) tedy rozhodně nemluvila. A to ještě ke všemu o sexu ne klasickém! Sakriš... teď váhám, mám-li vůbec pokračovat. Paní Sochová, jestli jste dočetla až sem, radím vám, stop klikněte na myšku a úprkem pryč, nebo ke mně na ten čaj opět nepřijdete a utečete. efsmích

reAle teď už zpátky k tématu. Jak jsem již zmínila, mluvily jsme u té kávy i o hubnutí a dietách. Už ani nevím, jestli s tím přišla Edita nebo Lucka, ale najednou jedna z nich hlesla, že někde četla, jak výborný na hubnutí je právě i SEX! A kolik se při něm spálí kalorií. A že je výborný i proti nachlazení. A že se při něm vyplavují endorfiny, tolik potřebné to "opiáty". A že snižuje nebezpečí rakoviny prostaty. Atd. Atd. Prostě jsme došly k závěru, že půlhodinka sexu dá tělu to co hodinový běh. No a v ten okamžik visela ve vzduchu samozřejmě otázka - KDYS BĚHALA NAPOSLEDY? Přiznám se, že si nevybavuji odpověď své rodičky, zazněla-li vůbec! Ovšem jako dnes slyším odpovědi tyto:

Edita: "já běhala včera dvakrát"

Lucka: "já běhala dneska ráno"

Smály jsme se. Smály jsme se dlouho. Nám s Katkou se totiž do odpovědi moc nechtělo, neb já lhát neumím a jaksi se nebylo čím chlubit, a Katka, protože to ví, se mnou solidárně držela basu. Na druhou stranu ovšem ani jedna z nás nikdy žádnou srandu nezkazí a tak to tedy byla opět jen otázka pár sekund, a éterem proletělo Katčino: "máma, ta se vždycky jenom rozeběhne, no a já včera běhala ústně!"

...takže moji milí, pěkný Pátek, pohodový den, krásný sluníčkový víkend a běhejte! efsmích

egmrká okem Čistě, čestně, morálně a nejraději orálně!

P.S. Na té fotce je Edita vpravo...

Zpět na hlavní stranu blogu