Při Pátku Piss

17. duben 2009 | 10.10 |

Pokud jste to neviděli na Tonight Show, doufám, že při čtení sedíte. Tohle je pravděpodobně nejsměšnější příběh, ať už jde o první rande nebo ne! My všichni jsme zažili špatné rande, ale tohle... Jay Leno šel mezi diváky, aby vyhledal, jakou nejtrapnější první schůzku zažila žena. Po té co vítězkyně popsala svůj zážitek, se už nikdo neptal, proč si cenu zasloužila...

Řekla, že to bylo uprostřed zimy... Sněžilo a řádně mrzlo... Kluk ji vzal na lyžování do hor blízko Salt Lake City, Utah. Byl to denní výlet (ne přes noc). Neznali se, koneckonců, a ještě se nikdy nepotkali. Byla to trochu zábava, ale nic se celkem nedělo až do chvíle, kdy se pozdě odpoledne vydali na cestu domů...

Sjížděli autem z kopců, když si postupně začala uvědomovat, že si neměla dávat to extra kafe. Byli asi hodinu daleko od nejbližšího záchodu a v úplné pustině! Společník ji navrhoval, ať to zkusí vydržet, což na chvíli fungovalo. Naneštěstí, kvůli těžkému sněhu a následné pomalé jízdě se dostala do bodu, kdy už se nedalo - a buď ke krajnici, nebo na sedačku jeho auta.

Zastavili a ona se rychle odplížila za auto, strhla si kalhoty a začala. V hlubokém sněhu se jí špatně držela rovnováha, tak se opřela půlkou zadku o nárazník, aby sebou nepraštila. Společník stál na druhé straně auta a dával pozor na silnici, byl to opravdový gentleman a ani ho nenapadlo se juknout. Jediné, na co myslela, byla ta úleva v této poněkud ostudné situaci.

Nicméně, hned jak skončila, začala si být vědoma jiného pocitu. A jak se ohnula, aby si natáhla kalhoty, zjistila, že je pevně přilepena k tomu nárazníku. Myšlenky na jazyk přilepený k hůlkám jí vstoupily do hlavy, jak se pokoušela oddělit svou kůži od ledového kovu. Rychle začínalo být jasné, že díky extrémní zimě má na krku úplně nový problém.

Zděšena trapností situace a přesto si vědoma i humornosti té chvíle, odpověděla na otázku společníka, "proč jí to tak dlouho trvá", že jí opravdu umrzla jedna půlka a že potřebuje trochu pomoci! Jak obcházel auto, tak se pokoušela zakrýt svetrem, a jak se tak dívala úpěnlivě do jeho očí, on se začal hrozně smát. Ona se také začala hihňat, a když se konečně uklidnili, začali to dilema řešit. Zřejmě čelili, i v této hysterické situaci, opravdovému problému.

Oba souhlasili, že potřebují něco horkého, aby osvobodili její chladnoucí pozadí ze zajetí ledového kovu! Mluvíc o tom, co ji původně dostalo do tohoto problému, pochopili, že tímto způsobem jej také musí řešit. Takže, zatímco se dívala odvráceným směrem, její nový nápadník jí na prvním rande odčůral půlku zadku od nárazníku.

A jak jejich první rande skončilo? Stal se jejím manželem a seděl vedle ní na Tonight Show...egmrká okem

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Při Pátku Piss divokepaze®pise.cz 17. 04. 2009 - 11:12
RE: Při Pátku Piss bublina* 17. 04. 2009 - 12:58
RE: Při Pátku Piss james003®pise.cz 17. 04. 2009 - 22:17
RE(2x): Při Pátku Piss newold 22. 04. 2009 - 08:09