Já a Šaman

26. duben 2009 | 18.38 |

Před pár lety jsem párkrát zašla za jedním šamanem. Víceméně jsme si pokaždé vlastně jen povídali, o žádné čáry máry nešlo. Ani nevím proč, ale dnes ráno se mi najednou vybavil a já si řekla, že vám o těch našich sezeních povím.

Onen pán je z Prahy a nedaleko od nás má chalupu, kam pravidelně dojíždí. Na zahrádce má kadibudku. Kytky. Lavičku pod košatým stromem. A právě na té jsme sedávali, pokud počasí přálo, a popíjeli čaj... a povídali si o životě, smrti, o Mayském kalendáři, síle podvědomí, telepatii. Zkusili jsme automatickou kresbu. Jednou... jednou mi Šaman řekl, že jestliže chci znát odpovědi na některé otázky, můžeme zkusit něco, co často nedělá, neb ho to vysiluje, ale pro mě že to udělat chce, protože cítí, že mám v sobě i já schopnosti, které sama používat zatím neumím. Řekl mi, že jsem velice vnímavá, intuitivní, empatická. Souhlasila jsem.

Seděli jsme na lavičce pod stromem. Přede mnou ležel čistý papír a tužka, kam jsem si případně měla napsat poznámky, které bych považovala za důležité, protože On, až se probere, nebude vědět o ničem - ani o mých otázkách, ani o svých odpovědích na ně. ... Po té, co mi vysvětlil co a jak, se uvedl do jakéhosi transu. V hlavě jsem samozřejmě měla spoustu otázek. A protože jsem člověk důvěřivý leč prověřující, měla jsem připraveny i otázky, na které jsem odpovědi znala a znala jsem je jen já a nikdo jiný.

Můžu vám říci, že to, co jsem zažila, mě dostalo natolik, že papír zůstal čistý jako sníh i po mém odchodu. Nezmohla jsem se ani na čárku. Seděla jsem jako opařená a nedýchala. ... Úmyslně jsem se zeptala i na člověka, o kterém jsem věděla, že již nežije. Pan Šaman obstál na jedničku! Byl to pro mě tehdy opravdu silný zážitek.

70994 Věděli jste třeba, že když jdete večer spát a usmyslíte si, že se probudíte ve 03:15 ráno, zafungujete to a vy se v tu dobu opravdu probudíte? V tuhle denní hodinu funguje telepatie prý nejvíc. Pokud někomu chcete něco vzkázat na dálku, zkuste to! ... efsmích My to máme s Terkou vyzkoušené. A to nás dělí cca 600 kilometrů. ... Ovšem - já se od té doby v těch 03:15 budím pravidelně.er

Ba dokonce mám vyzkoušené i tohle! Potřebujete-li se na něco dozvědět odpověď, soustřeďte se těsně před usnutím na svou otázku. Ráno odpověď znát budete. Garantuju vám to! egmrká okem ... Včera večer jsem to zkusila. Těsně před usnutím jsem v duchu položila otázku jednomu člověku. Aby nedošlo k záměně lidí, poslala jsem onu otázku dotyčnému i na mobil. efsmíchOtázka zněla: "Kdo jsi?" ... Ráno jsem se probudila a musela jsem se usmát, přestože se mi chtělo brečet. Zdál se mi sen. Ovšem sen o muži úplně jiném. O muži, kterého znám z jednoho obchodu a restaurace, kde pracoval. Úžasný člověk. Vtipný, pracovitý, sympatický homosexuál z Děčína. ... A mně došlo, že odpověď na mou otázku zní - homosexuál.

Hele, pořád se divíte, že sexuálně abstinuju už tři roky? erJak k tomu přijdu, že chlap, který se mi líbí po všech stránkách, musí být zrovna homosexuál?! efsmích... To je tedy zase den, to vám povím. Ta vichřice není náhoda. Mám náladu přímo na tornádo!  euzuří

P.S. ... Zítra vám povím, jak u Šamana probíhala moje hypnóza!egmrká okem

Zpět na hlavní stranu blogu

Související články

žádné články nebyly nenalezeny

Komentáře

RE: Já a Šaman petr 22. 03. 2014 - 06:43