Rok 2009 ve zkratce

9. leden 2009 | 00.00 |

BERAN  21. 3.  – 20. 4.

Přes všechny problémy, které s sebou příští rok přinese, vy budete zřejmě v pohodě. Kariérově máte život vyřešen, máte vše postaveno na solidních základech, tudíž by se tato oblast pro vás mohla vyvíjet dobře. Dejte si jen pozor na komunikaci, ta vám dlouhodobě nevychází na 100 procent a občas by to mohlo přinést komplikace.

- letošní rok vám pomůže upevnit citovou oblast vašeho života, možná přehodnotit. Rodina je na prvním ístě a to jak vaše současná, tak také vaše původní. Vztahy s ženami v rodině hrají prim a budete je nuceni řešit. Možné rodinné události. Skryté vztahy, melancholie, citové problémy.

BÝK  21. 4.  – 20. 5.

Začátek roku se všem může zdát příznivý a tak mohou usnout na vavřínech. Stejně tak i vy. Ale pozor vaše neschopnost udělat zásadní změny by vám po příchodu komplikací a krize mohla velmi zhoršit kvalitu života. Pokud se budete jen utápět v sebelítosti, situace nebude mít řešení. Jediným východiskem je změna, zejména pro vás.

- v letošním roce nepůjde vždY všechno tak, jak byste si přáli. Nepropadejte beznaději, ale ani se nepřepínejte, nic neurychlíte. Stres je nejzávažnějším varováním tohoto roku.

BLÍŽENCI  21. 5.  – 21. 6.

Dominantní oblastí tohoto roku budou pro vás vztahy. Máte obrovskou příležitost začít nový a velmi kvalitní vztah, který vás už navždy může učinit šťastným a společný život naplněným.  Je to ovšem příležitost, kterou nesmíte zahodit svou lehkovážností nebo přelétavostí. Bude to karmický vztah k řešení, tak ho řešte ku prospěchu svému.

- čas bilancí, rozhodování, dávání forem svým přáním, osudových setkání. Významným prvkem budou soudní či úřední jednání, smlouvy, konce či jejich začátky a také sčítání vašich minulých činů, v tomto roce vyrovnáte staré dluhy a zbavíte se závazků z minula, na osudová setkání se připravte, nebudou snadná, promluví osud.

RAK  22. 6.  – 22. 7.

Vaším dominantou bude osobní růst, záležitosti těla a podstaty vašeho bytí. Pořád budete mít pocit vlastní nedokonalosti a s tím spojené deprese a věčné snahy o zdokonalení. Chybí vám trochu vůle, ale chuť něco měnit rozhodně ne. Trochu komplikací vám můžou přinést překážky přímo od vaší rodiny a jejich nepochopení.

- letošní rok pro vás bude snadný pouze v případě, že si včas ujasníte, co očekáváte a do čeho jste ochotni jít. Pak vše poplyne v klidu.

LEV  23. 7.  – 23. 8.

Stejně tak jako ostatní budete mít v některém období tohoto roku problémy s financemi. Naštěstí by vám váš partner měl držet kasu a ušetřit vás tak velkých finančních ztrát. Jinak si ale rok užijete ve velkém stylu, který bude jen limitován finančními komplikacemi. Přátelé a obdivovatelé vám ale neubudou, takže žijte dál v klidu.

- mělo by se vám dařit a jediným problémem budoui vaši blízcí, kteří se sobecky budou obávat, že budete úspěšní a tendence svazování budou leckdy nesnesitelné, přesto letopšní rok blízké vztahy neřeší, tak si to užijte.

PANNA  24. 8.  – 23. 9.

Poněkud se ochladí vztahy s vaším nejbližším okolím, zejména se sourozenci a příbuznými z druhého kolena. Není to ale vaše vina, budete mít jen jiné starosti, než udržovat vřelé vztahy. Čeká vás řada kratších cest, řešení partnerského vztahu nejspíš pozitivním způsobem, u mladších ročníků nejspíše svatbou, u starších legalizací.

- tento rok je šťastným z hlediska vztahů, obchodů,osobnostního vývoje a přeje umělcům.Přátelství a komunikaci dejte na první místo a na tento rok budete vzpomínat do konce svého života.

VÁHY  24. 9.  – 23. 10.

Velmi pozitivní rok pro vaši rodinu a soužití s vámi. Mohou přijít drobné hádky, pomluvy i nepochopení, ale v podstatě jste šťastný člověk.  Budete si udržovat dominantní postavení a zároveň budete mít pocit, že jste pro členy rodiny dostatečnou přirozenou autoritou. Čekají vás delší cesty nebo pobyty v zahraničí s možnými úrazy.

- rok, který vám nic neusnadní a donutí vás jednat, jednak v oblasti problémů vámi zaviněných, zde to půjde snadno, dále pak se poněkud zkomplikuje schopnost rozeznávání lidí kolem vás, zde jednejte bez kopromisů, přijdete sice o iluze,ale neublížíte si.

ŠTÍR  24. 10.  – 22. 11.

Kupodivu nebudete mít konflikty v rodině ani v dlouhodobém vztahy, za to v těch krátkodobých si jim užijete dosyta. Ať už se bude jednat o flirt nebo milenecký vztah, hrozí množství konfliktů, útěků z těchto vztahů a s tím promiskuita. Pozor na zdravotní komplikace, případně podcenění některých zdravotních aspektů.

- setkání s přáteli z dřívějška bude nejdůležitějším momentem tohoto roku, vše založené na komunikaci, sice nijak klidné a přátelské, ale přeci jen něco řešící.

STŘELEC  23. 11.  – 21. 12.

Čeká vás poměrně vysoké pracovní nasazení, zaměstnavatel vás dokonce může vyslat na zahraniční cesty a práci. Také ale daný aspekt může znamenat časté střídání zaměstnání, a to tak, že vás to psychicky přivede na pokraj sil a k možným zdravotním problémům. Jste ale silné znamení, když nebudete jen mluvit, zvládnete vše v pohodě.

- mimořádně příznivý rok po všech stránkách, především ovšem finanční. Začátky v tomto roce přinesou zdar a štěstí v jakékoliv oblasti.

KOZOROH  22. 12.  – 20. 1.

Asi by se vám líbil kariérově snadný a pohodový rok, ale vy budete řešit především vztahy, a to vztahy karmicky dané.  Do vztahu vám bude mluvit celá rodina a tím samozřejmě soulad nebo pohodu nedosáhnete.  Musíte se za svůj vztah postavit, pokud o něj stojíte, jinak hrozí soužití založené sice na respektu, ale chladné jako kus ledu.

- velmi šťastný rok, který vás může vynést hodně vysoko. Pomoc přátel je hlavním zdrojem štěstí, společnský úspěch, rodinné štěstí, štěstí ve vztazích.

VODNÁŘ  21. 1.  – 19. 2.

Pokud jste v uplynulém roce provedli změny, ke kterým vás osud tlačil, pak letos nebudete mít problém. V opačném případě můžete mít pocit naprostého nenaplnění snů a následně protichůdná přání bez konkrétní silné vize.  Jakási ztracenost vás může zavést k meditacím a k naplňování jiných esoterických disciplín, což je asi nejschůdnější cesta.

- letošní rok přinese setkání s mnoha lidmi , kteří vás naučí říkat NE. Nepočítejte s přílišnou laskavostí. Letošek vás naučí spoléhat se sami na sebe. Jiné oblasti života proběhnou bez problémů.

RYBY  20. 2.  – 20. 3.

Co se týče duchovní stránky vaší osobnosti, snad ani nemůžete být výš. Vše, co se dá nastudovat, jste už nastudovali a teď vás čeká praktická stránka těchto studií.  Může vás to dovést až ke změně života, k léčitelství nebo k osamění spojeném s meditacemi a věštěním. Na druhou stranu se zlepšíte v umění komunikace a to je plus pro vás.

- jak si letos ustelete, tak si lehnete, vše záleží jen na vás, úspěch díky vlastnímu úsilí - to je motto tohoto roku!


Zpět na hlavní stranu blogu